Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Od nowa ... na przekór wszystkim 15:05, 13 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
iwka napisał(a)
Zachwycają nie te lilie Eyliner zwróćcie uwagę na tą cieniutką linię





Phi! Od razu widać, że to makijaż permanentny
Od nowa ... na przekór wszystkim 14:52, 13 lip 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
Zachwycają nie te lilie Eyliner zwróćcie uwagę na tą cieniutką linię



Działeczka Asi :) 14:37, 13 lip 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kochani, dokładnie dzisiaj mija rok, od kiedy przyjęliście mnie do swojego grona
Bardzo dziękuję za życzliwość, cierpliwość i za to, że mogę być tutaj z Wami
Choć wirtualnie, ale darzę Was ogromną sympatią Pozdrawiam wszystkich
DZIĘKUJĘ



Doniczkowa NN
Na zielonej... trawce :) 14:27, 13 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
I pytanie dla spostrzegawczych.... co tu się zmieniło




Połowa działki - czyli mam powoli dość 14:27, 13 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Szaleją u mnie ogrodówki mam kilka kęp i wszystkie ładnie kwitną ;d
Połowa działki - czyli mam powoli dość 14:26, 13 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Wyjechałam na kilka dni i białe lilie już przekwitły
Na zielonej... trawce :) 14:25, 13 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Anulajda w raju 14:25, 13 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Elinka napisał(a)
Hej Aniu,
Szukam nieduzych drzewek o cźerwonych lisciach i myslalam o wisniach royal burgundy . Niespacjalnie moge znalezc info jak faktycznie rosna. Mozesz napisac o swoich jakie maja przyrosty i czy je przycinalas?
Czy kwitna czy raczej slabo i jak ze szkodnikami / chorobami klopotliwe sa ?
Dziekuje z gory.

Jeśli zależy Ci bardziej na czerwonych liściach niż na kwiatka wiosną to one się do tego nadają ja je przycinałam tylko raz i widzę że niespecjalnie tego potrzebują no chyba że chcesz je jakoś ograniczać. Wczesna wiosną są pryskane promonalem i to tyle więcej opieki nie potrzebują, a czy szybko rosną oceń sama

tu masz dokładnie dwa lata temu



i dziś
Połowa działki - czyli mam powoli dość 14:24, 13 lip 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Zakwitły
Na zielonej... trawce :) 14:24, 13 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
Reniu znów for YOU hortensjowa z grackami od frontu - świeżynki






Droga do spełnienia 14:18, 13 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
na rozweselenie - brzydal
idzie czy nie idzie?? aaa obsikam trochę
Z Pszenicznej ... 14:17, 13 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Dla Was momencik ze słonkiem



Przyjazny ogród 14:14, 13 lip 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
anka_ napisał(a)
Mariusz czy jest różnica w długości kwitnienie piwoni drzewiastych i tych "zwykłych"?
Proszę powiedz mi co to kwitnie https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/143/1439926/original.JPG Myślałam, że to moczarka, Bożenka zasugerowała jaskier wodny - nic takiego nie sadziłam, ale może ptaki przyniosły.

Wspaniły twój ogród w fazie spokoju.

Piwonie bylinowe są przedłużeniem kwitnienia drzewiastych.
Pod linkiem jest jaskier wodny, włosienicznik wodny Batrachium aquatile. Wiele roślin wodnych, czy to na piórach ptasich, czy z nurtem wody, na sierści zwierząt... pojawi się w stawie bez naszego zaproszenia. W niektóre latach jaskier może być uciążliwym chwastem. Rośnie w dużej masie i jak przekwitnie, to trzeba go wyciągnąć ze zbiornika aby nie opadł na dno, to ogrom biomasy.

Akant



Droga do spełnienia 14:09, 13 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
paulina_ns napisał(a)


Masz Silvery u siebie? Pokażesz mi je? Szukam niskich traw na obwódkę i jakoś nie mogę się zdecydować.

mam
zdjecie z czerwca teraz są superowe zrobię cię świeże zdjecie dzisiaj
Przyjazny ogród 14:03, 13 lip 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Też lubię taki spokój międzyogrodowy. Chyba najbardziej.

Piwonia od Ciebie jest naj! Widziałeś? Rośnie z moją róża naj - Mary Rose.

Cebula i piwoniowe uprawy - dobre wykorzystanie powierzchni. Popieram.

U mnie czosnek w różach.




Spokój został przerwany tysiącem barw liliowców i siewek, które w nich powyrastały, po kwitnieniu roboty będzie pełno, teraz wszystko oznaczam.
Piwonia bordo przypadła wszystkim do gustu, to bardzo cieszy .
No właśnie, napisałem cebula, a ja przecież tam mam czosnek w piwoniach, oj ten pośpiech.

Moje warzywka niezmiennie, po staremu od czasów babci - wszystko w polu.

Miłkowo - sezon 2016-2022 14:00, 13 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Milka napisał(a)
dużo mam tych wielkich lilii, problem tylko, bo muszą miec paliki, ale pieknie pachną
w deszczowy dzień fotki, wszystkie anabelki lezą na ziemi i podjeździe, juz ich nawet nie podnoszę, bo się łamią
za rok koniecznie musze miec profesjonale i ozdobne podpórki




To chyba jest ta sama lilia, która u mnie, na salonowej, do 2,5 metra rośnie...nie da rady bez palika. Ale za to pachnie na pół ogrodu


Jak to nie widziałam? Widziałam, przecież nową kaczuchę z kamieniami chwaliłam
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 13:59, 13 lip 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Karolino tkie wlasnie mam zalozenie, ze sielsko ma byc, ciesze sie wiec, ze sie udaje
Ogrodowe marzenie Mrokasi 13:53, 13 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21536
Do góry
Makusia napisał(a)
Który to miskant? Ja tu widzę trzy gatunki roślin i każda niczego sobie


No widzisz, taki ogromny jest, że nie odróżnia się od rozplenicy.
Zbliżenie - dla porównania postawiłam słoik z dżemem . Miskant to to maleństwo z wbitym kijkiem. Nie rozpakowuję na razie, bo zaraz wychodzę, niech sobie stoi.
Przyjazny ogród 13:52, 13 lip 2017


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Tak spytałam , bo myślałam, że może poznasz

Ciężko jest rozpoznać piwonie, tym bardziej, że na bieżąco się w tym temacie nie siedzi
Tak więc bardziej letnio .
'Incrediball' po prawej stronie nawet po ulewach trzyma pion, obok 'Annabelle' wyległa.



Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 13:50, 13 lip 2017

Dołączył: 14 wrz 2015
Posty: 88
Do góry


Proszę o poradę.

Zakladalem ostatnio trawnik u ojca na dzialce. Niestety z trawa wyroslo mnóstwo chwastów,które na 100% byly w ziemi,z której powstała wierzchnia warstwa.

Co z tym teraz robic? Wyrywać? Spryskać roundapem i zrobić na nowo?

Nie ma tego dużo bo raptem 150m2.Po ewentualnym oprysku nie moznaby tego przekopywać a jedynie wyrwać i wygrabic bo na głębokości 5cm jest siatka.Doradźcie proszę. Kasę za zakup tak pięknej ziemi juz odzyskalem,ziemia przesiewana specjalnie pod trawnik po 50zl / tonę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies