Małymi kroczkami do celu...
12:02, 12 lip 2017
No dobra przyznam się,że kupiłam coś jeszcze, ale głównie dlatego,że bardzo mi się takie jeżówki podobają i od dawna na nie polowalam, niestety jedna odnozka podczas drogi mi się złamała, ale w przyszłym roku mam nadzieję ładnie się rozrosna 
W tym miejscu rosną już dwie jeżówki koloru różowego, ale jeszcze nie kwitną, dużo osób pisze tutaj,że im się jeżówki same wysiewają mi jakoś nie chcą
W tym miejscu rosną już dwie jeżówki koloru różowego, ale jeszcze nie kwitną, dużo osób pisze tutaj,że im się jeżówki same wysiewają mi jakoś nie chcą