Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 23:08, 11 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
_Martini_ napisał(a)
Dziękuję za tak obszerny opis Stefka z tym łososiowym u mnie odpada. Nie mam co na siłę kombinować. A Cherry za to punktuje dobrze, że jeszcze jest czas do namysłu przed jesienią. Chciałam teraz domówić kilka róż, ale ceny bardzo się różnią od tych z gołym korzeniem. Wolę zatem poczekac.


Martynka teraz już przynajmniej z Florinbudzie wybór niewielki większość róż niedostępna i nawet nie ma w czym wybierać, sama mam nadzieję, że jesienią będzie coś lepiej, chociaż siła ogrodowiska działa i czasem ciężko coś kupić jak ktoś poda publicznie namiary

Właśnie z różami tak jest, że one są jak kameleon w każdej fazie inne, zdjęcia często przekłamuja i człowiek się skusi, a później żałuję jeszcze jak ktoś może pozwolić sobie na dużo róż to gdzieś upcha i będzie, gorzej jak ma miejsce ograniczone
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
_Martini_ 23:16, 11 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Właśnie, muszę przemyśleć każdy wybór, bo nie mam gdzie upychać. A w zasadzie, nie lubię przykrych niespodzianek. W ostateczności, jak lista chciejstwa bedzie za długa, to wsadzę róże na bylinowej. Ale tak sobie przysięgałam, że tam nie będzie róż
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MirellaB 00:29, 12 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka nie pamiętam czy już o to pytałam - jak wysoka jest Pashmina?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
paulina_ns 06:59, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
_Martini_ napisał(a)
Właśnie, muszę przemyśleć każdy wybór, bo nie mam gdzie upychać. A w zasadzie, nie lubię przykrych niespodzianek. W ostateczności, jak lista chciejstwa bedzie za długa, to wsadzę róże na bylinowej. Ale tak sobie przysięgałam, że tam nie będzie róż


Przecież róże z bylinami to najładniejsze połączenie Moja listwa chciejst składa się jeszcze tylko z 3 róż i na tym koniec
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 07:01, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka nie pamiętam czy już o to pytałam - jak wysoka jest Pashmina?


Mirelka chyba nie pytałaś ona nie wysoka rośnie tak gdzieś ok 0,5 m, ale ładny ma krzak taki zwarty i obsypany cały pakami kwiatowymi.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Moniq 11:42, 12 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
paulina_ns napisał(a)
I na samym końcu róże, które zachwycają mnie kolorem wciąż mam mieszane uczucia, która jest piękniejsza Lavender Ice,czy Lavender flower circus, chyba obie są cudne



Piekny ogród to i piekne zdjęcia, witam, bo chyba jestem pierwszy raz i od razu oczarowana.
Też mam lavender.... circus, wprawdzie pierwszy sezon ale jest piekna. Jak duz e rozmiary osiąga? bo moja na razie nie powala wysokoscią.
____________________
beskidzkie marzenie
Moniq 11:44, 12 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Aaa i wizytówka cudowna, zachwycajace nasadzenia w każdej porze roku cieszą oko
____________________
beskidzkie marzenie
paulina_ns 11:58, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dzisiaj wstapilam po drodze do centrum ogrodniczego rozglądnac się za hortensjami, muszę dokończyć cześć najdłuższej rabaty do furtki i intensywnie myślałam do tej pory co tam dać, na pewno będą hortensje i....no właśnie spacerując po centrum dojrzałam je, od dawna je szukałam i nawet o nich już zapomniałam, aż do dnia dzisiejszego kiedy to same mi się napatoczyly a mowa o....floksach i takie zestawienie wymyśliłam jeszcze nie jest w całości ta część skończona, więc pokaże tylko urywek



A i wróciłam bez hortensji, ceny mnie powaliły, w innych sklepach są duuuużo tańsze
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:02, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No dobra przyznam się,że kupiłam coś jeszcze, ale głównie dlatego,że bardzo mi się takie jeżówki podobają i od dawna na nie polowalam, niestety jedna odnozka podczas drogi mi się złamała, ale w przyszłym roku mam nadzieję ładnie się rozrosna



W tym miejscu rosną już dwie jeżówki koloru różowego, ale jeszcze nie kwitną, dużo osób pisze tutaj,że im się jeżówki same wysiewają mi jakoś nie chcą

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:12, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Moniq napisał(a)


Piekny ogród to i piekne zdjęcia, witam, bo chyba jestem pierwszy raz i od razu oczarowana.
Też mam lavender.... circus, wprawdzie pierwszy sezon ale jest piekna. Jak duz e rozmiary osiąga? bo moja na razie nie powala wysokoscią.


Witaj dziękuję za pochwały, bardzo miło mi to czytać Co do circus niewiele mogę powiedzieć u mnie jest od 3 tygodni chyba z tego co czytałam jest na pewno wyższa niż ice, ale póki co obydwie róże są rozmiarów takich samych co będzie później czas pokaże, mam nadzieję,że aż taka wielka nie będzie i nie pochłonie mi innych roślin na różance

Lecę zerknąć do Ciebie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies