Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Osiedlowy ogródek 23:33, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Dwa ogrody 23:32, 11 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
GorAniu, Laguna na tej fotce świeżo po czyszczeniu, to jej ostatnie kwiaty w tym tłoczeniu.
Rabaty gęste, to fakt, ale może jeszcze uda się na trawniku coś posadzić, tylko musiałabym to robić "incoguto", bo eM nie strawi

A poważnie to tak dzisiaj dostałam się na tę rabatę


chciałam tu upchnąć jeszcze trzy takie różyczki


Osiedlowy ogródek 23:29, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Mój 4 arowy azyl... 23:29, 11 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Zakwitła mi Rumba (z patyczka)



Osiedlowy ogródek 23:27, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Mój 4 arowy azyl... 23:27, 11 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
A tymczasem do kwitnienia szykuje się Tojeść orszelinowa



Szkoda, ze mi wymarzła jest piękna
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 23:25, 11 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Pawlus napisał(a)


A potem przy tym. Absolutnie cudowne zdjęcie Normalnie siedzę i się gapię, i gapię, i gapię...
Mój 4 arowy azyl... 23:25, 11 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
A tymczasem do kwitnienia szykuje się Tojeść orszelinowa







Osiedlowy ogródek 23:24, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Róża 'Gartenfreude'



Róża 'Pink Cover'



Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 23:23, 11 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Pawlus napisał(a)


Najpierw padłam przy tych dwóch
W Kruklandii 23:22, 11 lip 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry


Osiedlowy ogródek 23:21, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Róża 'Octavia Hill'



Róża 'Gemma'

Mój 4 arowy azyl... 23:20, 11 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Jak wysoka jest ta trojeść bulwiasta? Ogród na medal Buziaki zostawiam.

U mnie nie przekroczyła 60 cm, ale na lepszej glebie może mieć i z metr.
Dzisiejsza fotka

I ja 'buziam', Mariolko.
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:20, 11 lip 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
Anitka napisał(a)
Dla Iwonki i pozostałych odwiedzających kolejne brzydactwa dziś pokazuję ku pokrzepieniu serc Przy śmietniku mam sporego cyprysika Lawsona. Kilka lat temu był piękny od samego dołu, ale to był pierwszy rok przebywania naszego psa w ogrodzie, a że to terrier to miał nieodpartą potrzebę zaglądania do wszystkich gniazd ptasich. Drozd upatrzył sobie tego cyprysika na miejsce na gniazdo na wysokości 1,5 m, jako pierwszy wypatrzył to miejsce mój pies i postanowił odwiedzić nowego sąsiada. A że gałązki mocno mu w tym przeszkadzały to je odgryzł Długo dochodziła czyja to sprawka.
Gałązki nie odrosły i pozostała dziura. To też jest jego miejsce spotkań przy ogrodzeniu z pieskiem z sąsiedztwa i nie przeżywa tam nic, wszystko połamane. Udało mi się tam jedynie wcisnąć w dosłownym tego słowa mniemaniu bukszpana oraz przeniosłam ceramiczne kule, ale i tak dziura pozostała



Mam nadzieję, że to jedyne miejsce w twoim ogrodzie, które piesiu sobie upodobał Zmartwiłaś mnie, że odłonięty pień nie wypuścił nowych przyrostów... Moje cyprysiki Lawsona na razie dobrze wyglądają, ale mam cyprysik Ivonne, który częściowo przemarzł w tym roku. Wycięłam wszystkie uschnięte gałęzie i miałam nadzieję, że coś tam wyrośnie, jak nie w tym roku, to za jakiś czas...
Osiedlowy ogródek 23:18, 11 lip 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Dzisiejsze migawki z Ogrodu Botanicznego

Uwielbiam tam jeździć w tygodniu (cisza, spokój, zdarzało się , że byłam tylko ja) weekendy omijam szerokim łukiem (ogrom ludzi) i choć jest na drugim końcu miasta, jestem w nim naprawdę często

Zdjęcia niestety tylko z komórki.

Róża 'Pinky'



Róża 'Leonardo'

Ogród z widokiem na jezioro 23:09, 11 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
W picowniku


W picowniku coraz bardziej kolorowo
Mój 4 arowy azyl... 23:08, 11 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Basiu tez myślę ze to nie jest kosa ale nie potrafię powiedziec czyje, pewnie któregos z mniejszych ptaków.

Bożenko, sprawa gniazdka chyba się wyjaśniła; dzisiaj zdjęłam je z cisa, i oto one



Ma kształt czarki, średnica 8 cm, no i resztki niebieskich skorupek. Wychodzi na to, że to było gniazdko kosa.
Moja działka na Dębowym Lesie 23:04, 11 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
gobasia napisał(a)
Też bardzo lubię liliowce Twój ładny taki ciemny kolorek

Ja też lubię liliowce i to różne
Miłkowo - sezon 2016-2022 23:03, 11 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
i taki niesamowity murek na końcu tego kącika

wracamy drugą strona ogrodu, gdzie królują niesamowite rabaty i cudne trawy



Wzgórze chaosu 22:59, 11 lip 2017


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
Anitko znalazłam zdjęcie z moim "bałwankiem" a raczej bałwanem, ponieważ jak pisałam, nie lubię tej kompozycji. Na pierwszym planie szałwia Caradonna kupiona w tym roku pod wpływem twojej Teraz prawie przekwitła, przyciąć ją czy czekać do wiosny?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies