Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 19:17, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10944
Do góry
antracyt napisał(a)

Ja też z wielką chęcią zobaczę te ścianki
Nawiedzę Cię kiedyś na pewno


Brama stoi otworem

Zuza, kiedyś to przewidziałaś…

Szarobiałego ogrodowe początki. 18:41, 29 kwi 2024


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 764
Do góry
Zwyczajna misiącznica
Ogród hortensjowo różanecznikowy 18:20, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Monika83 napisał(a)

Cudnosci tulipanowej wielkie.
Fantastyczne widoki.
Ciemierniki też masz piękne.
Czym je zasilasz ?
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 17:57, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
zawitka napisał(a)



Waw. Cudnie, soczyście.
To to za piękna roślina na 2 zdjęciu ?
April podbija las... 17:55, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
April napisał(a)


U innych tiarelki były szybsze.
Korę rozłożyłam, fajnie wygląda w deszczu. Super widok mi się z salonu otworzył na ogród.
Ja też mam ostatnio mało czasu w robocie. Niedługo nadrobimy




Nawet i w deszczową porę twój bogaty lasek prezentuje się wyjątkowo i pięknie.
Dobrze, że przymrozków nie miałaś
Do raju daleko - u Ewy 17:52, 29 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry






Wizytówka - Ogród prawie wymarzony 17:40, 29 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
I dalej tulipany ❤️♥️












Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:36, 29 kwi 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7053
Do góry






Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:35, 29 kwi 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7053
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 17:32, 29 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry






Wizytówka - Ogród prawie wymarzony 17:32, 29 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Tulipany w kolorze ❤️♥️
























Do raju daleko - u Ewy 17:28, 29 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 17:25, 29 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20295
Do góry
Rozpogodziło się, ociepliło, więc czas na nową porcję zdjęć. Dziś przede wszystkim będzie spam tulipanowy







W moim małym ogródeczku II 17:19, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Dorota321 napisał(a)
Dziękuję, to bardzo miłe co piszesz. Zawsze miałam problem z nadwagą, teraz pilnuję, żebym już nie chudła. To się nazywa ironia losu.



Umm smakowicie.
A ozdoby przepiękne.
To twój własnoręczny wyrób ?
Ogród prawie wymarzony … 17:11, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
olciamanolcia napisał(a)
Jeszcze Was ponudzę bo dziś Paule majà fantastyczny kolor

Ty w brzozowej







Waw
I Black Parrot



Miłej niedzieli♥️❤️

Lecę opalać nogi tym razem pod moje platany

Waw. Pięknie
W ilości jednak jest siła i piękno.
Kącik wypoczynkowy też masz fajny
Blaski i cienie nowego życia 17:08, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Urszulla napisał(a)
Z innych tematów
Klon Crimson ma wycięte niepotrzebne dwa przewodniki i fajniejszy się zrobił. Teraz już nie podlega kontroli.


A bez Palibin zmężniał po kilku latach, jest wyjątkowo obsypany. Bardzo go lubię.

Twój klon Crimson jest większy i grubszy niż mój.
Fajnie, prowadzony lilak
Tulipan - Tulipa 17:08, 29 kwi 2024

Dołączył: 15 kwi 2020
Posty: 71
Do góry
Czy ktoś pomoże w identyfikacji? Mam u siebie, ale kupowałam dawno temu, wówczas nie zwracałam uwagi na nazwy inernet podpowiada Columbus. Kolor u mnie intensywnie różowy.
Blaski i cienie nowego życia 17:06, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Urszulla napisał(a)
Miejsce budlei zajął dereń kousa Venus, zdecydowanie lepszy wybór bo już w kwietniu ma liście i kwiaty. Spróbuję dać mu do towarzystwa rodki.

Przód rabaty narazie bez zmian, głównie astry od Madzi będą szalały, w tym roku się już namnożyły będzie urodzaj

No tak zmiany to nasza specjalność. Ja też kilka roszad zrobilam.
Dereń piękny
Ogród z koniczynką 17:03, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
Rumianka napisał(a)
Pomęczę jeszcze wiosennymi fotkami, bo niebawem już takich widoków nie będzie...

Pięknie.
Rabaty, bogate i uporządkowane.
Pierwiosnki rozświetlają rabaty. Pięknie
Własny Vengerberg 17:01, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Yenna napisał(a)

Czyli idealnie na słoneczne stanowiskk pod brzozami


Patrz jaki fajny duecik.



Dopóki brzozy maja niewielką koronę, to rogownica da radę. Potem zaniknie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies