A ile chcesz posadzic tych śliw? I róże też maja tam być?
Może takie coś?
Te ciemnozielone bazgroły to pas trawy 3m na około a nastepnie sliwy-posadzone tak aby było widać drzewa na rabatach pod płotem, dołem róże i trawy i byliny i może powtórka bylin a na skos scieżka?
Tutaj układ części ozdobnej.
Za nią jest część gospodarcza. W tym sezonie powstały podwyższone grządki przed tunelem. Mauzer został przeniesiony w docelowe miejsce. Sad jest w prawym narożniku.
Edit: znalazłam jeszcze takie przed wiosennymi porządkami.
Do warzywnika cześciej się chodzi niż do sadu. Rób tak, żeby wygodnie Ci było.
Maliny trafiły w docelowe miejsce. Dziękuję Agnieszko za podzielenie się :* Swoją drogą to jakaś ciekawa odmiana rzadko spotykana w naszych stronach - Himbotop.
Część warzywna została uprzątnięta, a na głównej ścieżce oraz tych w sadzie posiana trawa z mikrokoniczyną firmy Top Dekor.