Monia u ciebie każdy zakątek już jest cudny.
Z wielką przyjemnością je podziwia.
Piękne wszystkie te przestrzenne kadry.
A wcześniej te kwitnące kolumnowe, to amonogawy ?
Czy to są zdjęcia z tego roku?? No niemożliwe to jest,
Moje azalie te najwcześniejsze też już nabierają kolorku, ale pąki jeszcze małe, zamknięte. U was dużo cieplej było, straszne są te anomalie pogodowe. Co będzie kwitło w czerwcu, lipcu?
Piękne kwitnienia, oj piękne.
Moja Royalty też w pełni juz kwitnie. Nie przycięłam jej wcześniej nie miałam jak. I nie wiem czy jeszcze z góry można ją ciachnąć ?
Derenie też ładne już .
Cousa za mną wciaż chodzi.
Basiu , u ciebie zawsze i wszędzie idealnie wymuskane.
Wiosennie, teraz kolorowo i jak zawsze jest co podziwiać.
Pierwiosnkowe kępy piękne. Bergenie widać pięknie rośną i nic a nic nie przymarzają. Piękne widoczki
Pewnie, że nigdy dość.
Ja sie nimi zniechęciłam, bo u mnie w kolejnych latach poprzepadały.
I już ich nie dokupuję.
To podziwiam twoje śliczne tulipany i kolejne narcyze.