Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 22:27, 13 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
Narsilia napisał(a)
Aaaa czyli bergenie w tym roku dają popis i pięknie kwitną , co do kupowania roślin to chyba każdy ogrodnik uwielbia sadzic a ogród nigdy nie jest skończony więc miejsce się zawsze znajdzie lub jakąś podnośnika , pięknie u Ciebie Basiu.


Tak Klaudio, pamiętasz jak było rok czy dwa lata temu. W tym roku jest super. Ale liści po zimie musiałam sporo obciąć. Niektóre były uszkodzone, porwane, podziurawione a niektórych było po prostu za dużo.
Tak, sadzenie to dla ogrodnika jest to co lubimy najbardziej.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 22:34, 13 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
LIDKA napisał(a)
Prymulkowa obwódka daje czadu. Jest piękna.

Reszta dorodna i wypielęgnowana.
Basiu masz ślicznie.





Cieszę się Lidko, że podobają Ci się moje roślinki. Staram się dbać o ten mój ogród tak jak potrafię. Teraz jestem na etapie cięcia krzewów. Rozdrabniarka do gałęzi co drugi dzień pracuje.
Szykuję się do zmian na wrzosowisku. Zamienić chcę miniaturowe rh na azalie japońskie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 14:38, 17 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
O tej porze roku obwódki z pierwiosnków są najpiękniejsze, ale widzę że również rh zaczęły już kwitnąć. Widać że zdrowe
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
GorAna 19:26, 17 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
basia3012 napisał(a)




Basiu, cudna ta rabata
W takiej ilości pierwiosnki robią dobrą robotę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ajka 12:02, 18 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Basiu widzę, że masz powojnik Arabella. Chcę prowadzić swój na roślinę okrywową. Czy on rozrasta się przez rozłogi, czy po prostu powiększa swoją objętość? Czy ty go przycinasz wiosną?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Alija 16:42, 18 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
basia3012 napisał(a)


Kwitną bergenie.







Basiu, bergenie rosną Ci niesamowicie, mają takie zdrowe, piękne liście i jeszcze kwitną na dodatek. Muszę jakoś wpłynąć na moje, żeby w końcu zaczęły porządnie rosnąć, może trochę nawozu? Pierwiosnki, wiadomo, też super.
Mela słodka.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
anabuko1 18:40, 18 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
basia3012 napisał(a)


Kwitną bergenie.






Basiu , u ciebie zawsze i wszędzie idealnie wymuskane.
Wiosennie, teraz kolorowo i jak zawsze jest co podziwiać.
Pierwiosnkowe kępy piękne. Bergenie widać pięknie rośną i nic a nic nie przymarzają. Piękne widoczki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
basia3012 19:05, 18 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
ajka napisał(a)
Basiu widzę, że masz powojnik Arabella. Chcę prowadzić swój na roślinę okrywową. Czy on rozrasta się przez rozłogi, czy po prostu powiększa swoją objętość? Czy ty go przycinasz wiosną?


Aniu o powojniku Arabella odpowiedziałam u Ciebie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 19:09, 18 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
Alija napisał(a)


Basiu, bergenie rosną Ci niesamowicie, mają takie zdrowe, piękne liście i jeszcze kwitną na dodatek. Muszę jakoś wpłynąć na moje, żeby w końcu zaczęły porządnie rosnąć, może trochę nawozu? Pierwiosnki, wiadomo, też super.
Mela słodka.


Alu, ja moje bergenie przycięłam po zimie i podsypałam nawozem w granulkach. Chyba im to pasuje.

Dziękuję za pochwały.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 19:35, 18 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
anabuko1 napisał(a)

Basiu , u ciebie zawsze i wszędzie idealnie wymuskane.
Wiosennie, teraz kolorowo i jak zawsze jest co podziwiać.
Pierwiosnkowe kępy piękne. Bergenie widać pięknie rośną i nic a nic nie przymarzają. Piękne widoczki


Dziękuję Aniu. A wiesz, że jeszcze w tym roku nie pieliłam? Tak więc ogród sam się dzielnie trzyma i broni.
Pamiętasz Aniu, sadziłam późną jesienią tulipany. Jakoś nie urosły, nie widać ich. A tyle ich posadziłam.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies