Typografia ogrodu
12:31, 21 lip 2016
Pierwsze koryto z grubsza zagospodarowane.wybaczcie widoki szmaty i kupy kamienia ale w weekend juz zniknie gdy bedzie mozna go wsypac na plac z pergola.
Myslalam ze roslin mi do donicy zabraknie a jeszcze karmnik mi zostal.rojniki troche za duzo wody w przechowaliniku mialy ale licze ze zaraz wszystko sie ukorzeni,rozrosnie i ladnie powylewa z koryta.ale juz mi sie podoba
Myslalam ze roslin mi do donicy zabraknie a jeszcze karmnik mi zostal.rojniki troche za duzo wody w przechowaliniku mialy ale licze ze zaraz wszystko sie ukorzeni,rozrosnie i ladnie powylewa z koryta.ale juz mi sie podoba

