Piekne połączenie Mam stanowczo za mało jeżowek Jaka to róża jest? W tym kolorze mam Young Lycidas, ale malutka jeszcze. Miała już jednego ślicznego kwiata i podobny był właśnie do tych na zdjęciu.
jesusiczku takie miałam mieć 3 razy podchodziłam i normalnie mi uschły pewnie coś już było nie tak bo one przecież nie ma prawa uschnąć aaa na urlopie byłam a ono na pd tarasie w doniczkach stało... piękne! powidedz czy z takim małych sadoznek to ono szybko rośnie?
Dosadż do nich lilii, albo mieczyki. Fajnie wyglądają.
Ja mam i to i to.I jeszcze liliowiec. ale młody i jeszcze w tym roku w tym mieejscu nie zakwitnie
Tak to cudna róża.Na jednej łodyżce ma po kilka kwiatów.A ta zmienna kolorystka.Jest cudna.Moje serce mi ona też skradła
Hortensja Kyushu - jako pierwsza przyszła do mojego ogrodu i zapoczątkowała kolejną ogrodową- hortensjową miłość!! i lilia Nymph
Chyba pójdzie na jesieni do przesadzenia.Bo taka jasna i mały kontrast daje z tą hortką .Tutaj muszę kupić jakąś ciemniejszą lilie.
Uśmiałam się nieźle z waszych dyskusji. Marta ja sobie ciebie wyobraziłam w pracy jak ty tak walisz prosto z mostu i nieustannie coś robisz
A i plan całości widzę nabiera kształtów. Wracamy do początków? ))))
Asia, ty to fach masz nowy w ręku. Fajnie ci to kreślenie wychodzi!
Oj u Ciebie wieki nie byłam.. w tylu fajnych ogrodach dawno nie byłam.... szkoda, że doba taka krótka..
I Lavender.. kwitnie i kwitnie... ale to ostatnia kiść.. ale do drugiego tłoczenia już ruszyła śmiało i mocno.. będzie krótka przerwa .. nawet nie zdążyłam jej przyciąć.. będzie drapak.