Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum

hanka_andrus 19:41, 20 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Faktycznie, te żółte nawet się przepychają, tak chcą być na pierwszym planie. Drzewo szpalerowe piękne, chyba grusza.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasik 19:56, 20 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ależ horusie. Piękne. Szkoda,że u mnie takie przemarzają.

Wycieczki u Was to już codzienność, no i jak po pracy człowiek się tak odstresuje, to potem nie dziwota, że zapał do niej inny.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 20:24, 20 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasiu oni i inne tez mieli do roznych temperatur i orodowe i bukietowe. Ja tylko nie zdolalam wszystkiego uwiecznic
no i zanudzilabym Was jak bym tu wiecej fotek wstawila

U mnie taki upal, ze ledwo dycham. Probowalam cos w ogrodzie dziubac ale sie nie ma. mam troche mniej chwastow ale nic nie widac, ze ich mniej. przesadzilam jedna rudbekie, mam nadzieje, ze przezyje. Nie pasuje mi wogole tam gdzie rosnie. jak przezyje to przesadze jeszcze jeden wielki krzak.
Musze jeszcze podlac i przeporkom wode wymienic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 21:15, 20 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu rudbekie u mnie jak najbardziej pierwsze skrzypce w tym roku graja

Hortki kupilam Nymphe 2 szt posadze kolo grilla, tylko kwasna ziemie kupic musze.
https://www.google.de/search?q=hortensie+nymphe&biw=1280&bih=597&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi0gZbT34LOAhWD1RQKHTCjBNsQ_AUIBigB&dpr=1

i Mariesii Lilacina
http://www.esveld.nl/htmldiadu/h/hymlil.htm
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 21:58, 20 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
juz wiem teraz dlaczego mam takie wielkie rachunki za prad


no ale moze sie oplaca


duzo tego mam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
KasiaBawaria 22:46, 20 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Iza, a twoj maz tez Niemiec? Moze wpadne kiedys do ciebie bo w sumie czasem jestem w twoich regionach
____________________
Zapraszam na kawe
Basilikum 06:25, 21 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Moj maz Bawar, wpadaj kiedy chcesz jeszcze chwilka i bede miec urlop

poczestuje pomidorkiem

i nie tylko
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
makkasia 07:47, 21 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
To widzę, ze niedługo i winem poczęstujesz
dziękuję za podróż hortensjową, cudowne Szukam takiej ogrodowej co kwitnie na pędach jednorocznych może znalazłabym dla niej miejsce
Izuś dzięki Tobie poznaję Niemcy i zapisuję miejsce warte odwiedzenia
macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
KasiaBawaria 08:07, 21 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Moj z czesci mowiacej Hochdeutsch, wiec mialam latwiej z jezykiem. Jestem ciekawa, czy twoj maz mowi dialektem? Pamietam, jak przezylam szok przeprowadzajac sie z Essen, gdzie mowilo sie Hochdeutsch z nutka dialektu na Bayery i sluchajac tutejszych ludzi, stwiedzilam, ze nie umiem niemieckiego. Moj maz Niemiec zreszta tez. Do tej pory ma problemy z niektorymi osobami mowiacymi glebokim dialektem hehe.

Mieszkasz w okolicach Passau?Kilka razy juz tam nocowalismy.Moj maz czesciej.
____________________
Zapraszam na kawe
Anda 08:15, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Iza, fajne wycieczki robisz Zrób fotki w ogrodzie w jakichś ludzkich godzinach proszę U mnie wczoraj tez był upał. Mam nadzieje, że będzie dziś trochę chłodniej.

KasiaBawaria szkoda, że sie tak daleko przeprowadziłaś. W NRW teraz oprócz mnie chyba juz "nikogo" nie ma
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies