Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 22:41, 19 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
Relacja z prób wytyczania koła.

Jest tyle białych linii, że nie wiem, czy ktokolwiek ogarnie Jak skończył mi się spray, wzięłam białą farbę

Próba pierwsza- wychodzą "dwa koła" i taki uskok się pojawia...
Pierwsze zdjęcie może mylić, więc "pokazałam" o którą linię chodzi.

Strona lewa:


strona prawa:






i prawie cała perspektywa (cala się w kadrze nie mieściła)

Jestem w polu 22:39, 19 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Warmia napisał(a)


A to Ci
Moja ulubiona różyczka dla Ciebie


Jak będzie w Ros.... w niedzielę to se chyba taką kupię. Kolorem do lawendy będzie pasowała
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:38, 19 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Rozplenica od Przemka ma już kłoski. Szkoda, że tylko jedna.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:38, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

Ogrodowe skarby 22:37, 19 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Dzisiaj sie obijałam aż się nie spodziewałam takiego czegos .
Podczas obijania sie wykosiłam trawę , wyplewiłam i tu i tam i jeszcze dżemik z cukinii zrobiłam nie ma to jak wolny dzień
Jestem w polu 22:36, 19 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
No to gratuluje 500


A to Ci
Moja ulubiona różyczka dla Ciebie

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:34, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
od razu porządniej się robiło


Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 22:33, 19 lip 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry
Makusia napisał(a)
No dobra. Fotorelacja:

Jałowiec....


....i brak jałowca...unosi się tylko siwy dym...




Marta rewelacja , ja tez go usuwam, tylko jak przyjedzie pan do rabaty betonowej to potraktuje go od razu koparką ja juz nie mam siły na kopanie
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:32, 19 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ale przede wszystkim kompleksu królewskiego


kanałów na których toczy się życie


Ale Kambodża to juz jutro....


Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 22:29, 19 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
No dobra. Fotorelacja:

Jałowiec....


....i brak jałowca...unosi się tylko siwy dym...


Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:28, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

lespedeza dwubarwna ta zjedzona przez zająca zimą do zera odbiła

pociachałam w bylinówce i okazało się, że mam tyyyyyle siewek jeszcze nie wiem czego, obstawiam niezapominajkę lub naparstnicę

a rabata już lepiej wygląda i odsłania niespodzianki, całą masę tego wyrwałam zanim zakwitło , a to takie ładne
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:27, 19 lip 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Powie to że moje są 4 letnie i ładnie się rozrosły nawet od 4 lat w jednej donicy nie przesadzam i rosną cudnie, i kwitną.
Ale kocham H. bukietówki moje mam ich z ponad 20 w ogrodzie teraz zaczynają spektakl moja ulubiona 170cm wysoki pieniek wyprowadzona


Piekna jest ta hortensja. Sam ja tak poprowadziłes czy kupiłeś szczepiona na pniu?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:22, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry

Tu narazie jest ściernisko... 22:22, 19 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
dubelek
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:20, 19 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
targowisk...

kwiatów...


warzyw i owoców...


ulicznych garkuchni...
Moja bajka 22:20, 19 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

Wreszcie w zeszłym tygodniu udało mi się kupić szałwię omszoną w kolorze różowym, na którą chorowałam już od dawna. Niestety była już przekwitnięta. Tak z głupia zebrałam trochę nasionek, wysiałam i.... tadaaam .
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 22:19, 19 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
hehe, o nie Wczesniej mieszkalam w Essen i jakos jestem przyzwyczajona do innych ubran. Choc nie powiem, kusi mnie, kusi. Ale my nie gustujemy w piwiarskich festynach. Nie wiem kiedy bym to miala nosic
My dosyc czesto jestesmy w Regensburgu. Moj maz bardzo czesto w twoich okolicach bo to jego rejon pracy. Nie wiedzialam, ze tam mieszkasz zazdroszcze. Szukam teraz czegos na weekend w okolicach Salzburga. Moze przypadkiem znasz mily hotel?

A swoja droga- to co opowiadal przewodnik ,to juz wszystko wiedzialam. Nawet szepnelam na ucho mezowi, ze nastepnym razem sama sie zatrudnie na przewodnika.

A ten ogrod widzialas?Ulice dalej, w miejscu naszego parkowania.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:18, 19 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry



Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 22:18, 19 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Na dobranoc słonecznikowa sesja aby jutro słońce było
Kwiatowy ogródek Monteverde 22:15, 19 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
różą Polka mówię dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies