nie chodzi ten link
jeśli tylko jest tam pełno słońca to bedzie dla róż super, idealnie jakby jeszcze był delikatny przeciąg
10 Pashmin...bosko...
nie usuwaj nie przeszkadza mi to
W wiem ze jalowce starzeja sie od srodka ale mam sie juz martwic?
Jeśli ktos zapyta dlaczego mam jalowca kulke na pniu to z gory mowie nie wiem
Ale jakby cos juz wiem czym bym go zastapila
Wybaczcie jakosc zdjecia ale ciemno sie zrobilo
Aż się zaśmiałam Bo za gęsto to wiesz u kogo Fajna ta różanka już!
Ewunia, ale masz cudne hortensje..!! Piłkowana mi się marzy, muszę sobie sprezentowac. Ślicznotka! No i jesteś mistrzynią ukorzeniania