Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Zielonym od linijki - ogród Ivony 21:51, 19 lip 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Do góry
anna_t napisał(a)
Iwona czy dobrze kojarzę że kiedyś rozmnażałaś lawende przez podział?


Aniu zobacz te 2 rzedy lawendy to wszystko z podziału Miałam trzy takie dość duże krzaki i podzieliłam w tym roku wiosną. Efekt : 100 % sukces
Ogród z pergolą 21:48, 19 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Ania kurczę będę ściągać od Ciebie coś mi się zdaje

Ja to bym chciała buksika tak jak na 9tej fotce http://www.paulmartindesigns.com/show_gardens_HC2014.html

A róże myślałam posadzić po drugiej stronie o tak (usunę zaraz, coby Ci nie śmiecić):

ale w sumie ta druga strona też mi chodziła po głowie

nie chodzi ten link
jeśli tylko jest tam pełno słońca to bedzie dla róż super, idealnie jakby jeszcze był delikatny przeciąg
10 Pashmin...bosko...
nie usuwaj nie przeszkadza mi to
Typografia ogrodu 21:45, 19 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
W wiem ze jalowce starzeja sie od srodka ale mam sie juz martwic?
Jeśli ktos zapyta dlaczego mam jalowca kulke na pniu to z gory mowie nie wiem
Ale jakby cos juz wiem czym bym go zastapila
Wybaczcie jakosc zdjecia ale ciemno sie zrobilo
Przyjazny ogród 21:45, 19 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Co to za rośliny na pierwszym zdjęciu za naparstnicami???


To krzewuszki, które robią w tym miejscu spory bałagan, tak więc będą przesadzone .

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:41, 19 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Haha, popatrz-wyglada znajomo? Ja bylam w sobote w Pocking a ty? Ale ode mnie to kawal drogi. Zrobilam sobie z mezem wycieczke.



Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 21:40, 19 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
nicol21 napisał(a)
Kaśku - i jak? Pomponella ?


Tak, z cala pewnoscia Ale mnie tamto zdjecie zmylilo
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:39, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Gosiu
mam nadzieje, ze dadza rade u mnie, w okolicy rosna ogrodowe.

a na dobranoc taka fotka pieknyy ten ksiezyc ale nie potrafie moim aparatem ladnej fotki mu zrobic

Przyjazny ogród 21:38, 19 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
bozga napisał(a)


Wygląda jak hortensja piłkowana Preziosa

Piękny masz ogród. Pozdrawiam


Dzięki za nazwę , sprawdzę.
Dzisiejszy zachód słońca.




Ależ piękności u Ciebie, ulala...

W oflisowym ogrodzie 21:38, 19 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Warmia napisał(a)


Też się zastanawiam jak to możliwe U Gruszeczki kwitną wrzosy, a u Kamili dopiero bez. Coś tej przyrodzie się pozajączkowało

Miał już kwiaty
Ogródek Ewy 21:38, 19 lip 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Nallar napisał(a)

z tego co widzę zbyt gęsto, będzie przesadzanie.



Aż się zaśmiałam Bo za gęsto to wiesz u kogo Fajna ta różanka już!
Ewunia, ale masz cudne hortensje..!! Piłkowana mi się marzy, muszę sobie sprezentowac. Ślicznotka! No i jesteś mistrzynią ukorzeniania
Ukojenie 21:38, 19 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
...i jeszcze cos mam wlasnie odebralismy osobiscie:



Jutro obfotografuje

edit:
zakupiłam czerwone naparstnice, wieloletnie floksy, trzykrotkę, berberys erecta, świecznicę, kilka cebulek krokusów jesiennych, i nie pamiętam....
Moja bajka 21:37, 19 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Milka napisał(a)


No jasne
A orlikom zdarza się też po cięciu kwitnąć

Ja swoich nie ciachnęłam, a i tak kwitną .


A tego różowego mam od Sylwii
Ogród kwieciem malowany 21:37, 19 lip 2016


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
blyxa napisał(a)
A teraz początek czerwca 2016





Czy może wiesz jak nazywają się te fioletowe kwiaty, obok przetacznika. (te z pierwszego zdjęcia)
Moja codzienność - ogród Oli 21:36, 19 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
leon60 napisał(a)

miło słyszeć
RB zostaw przynajmniej po 40cm przestrzeni, płytko się korzeni więc da się kontrolować jego rozrost

niektórzy narzekają, że nie przyrasta a u mnie po roku busz



Ola a sadzisz trawy w ta mieszankę co poleca Toszka?piasek, kora, kompost?
W oflisowym ogrodzie 21:32, 19 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Ewa melisa


Coś mi podjada liście hortensji

Przyjazny ogród 21:32, 19 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Piotr_ napisał(a)
Ogrom liliowców nie to co ja mam 7 odm hehe i to mnie cieszy
a reszta roślin cudna


Już przekwitają, szkoda, bo na drugi tydzień będzie końcówka kwitnienia.




Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:32, 19 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Madzenka napisał(a)



Zakwitły mi nawet lilie, nie pożarte przez slimaki?





Cudna ta lilia, znasz nazwę?
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu 21:30, 19 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Do góry
Moje rozkwitają już ładnie foto zrobię to pokaże biały kwitnie niebieski rozwija się na zachętę mam takie foto

Od początku 21:30, 19 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
ZieloneWrota napisał(a)
Hosty od Luizy mają się dobrze




Jak klimatycznie ta hosta tam wygląda. I w ogóle masz piękne klimatyczne zakątki. Ten murek ceglany i koneweczki, ach!
W oflisowym ogrodzie 21:29, 19 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry



Gość

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies