Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:39, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu pozniej pokaze co kupilam.

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:36, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Ewo to nie miasteczko, to jeden ogrod. Chociaz przez plot mozna bylo zagladnac do sasiedich ogrodow i mimo, ze nie byly hortensjowe to rzeczwiscie byly wypicowane.
A tu juz czesc sprzedazowa za nami i jestesmy w hortensjowym lesie. Tam bylo z 10 takich uliczek

Księżycowy... 17:34, 19 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Dziewczyny, kochane Kobietki! Na chwilę wpadłam po obiedzie i ujrzałam, że pobity został dzisiaj rekord wpisów u mnie na wątku Bardzo Wam dziękuję, na wszystko odpowiem później, bo jak widzicie, zarobiona jestem






Czosnek i cebula aut i muszę poplony posiać... A zachwaszczone truskawki się do mnie uśmiechają, że już tak blisko jestem... Agata podaj na priv adres, bo chyba będę jednak pakować na dniach...







cud miód malina ja wybieram owocowe, zawróciłaś mi w głowie tą jagodą kamczacką, oj na warzywka zostanie miejsca mikro
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:29, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:23, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry


a tu juz czesc sprzedazowa

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:20, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
duzo sfotografowalam bez nazwy, bo nazwa byla niekorzystnie ulokowana albo stala miedzy dwoma krzaczkami i nie wiedzialam do ktorego nalezy no i czasu nie mialam za bardzo

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:16, 19 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
chyba bedzie duuuzo fotek, no bo jak tu sie ograniczyc. I tak nie sfotografowala wszystkich , ponoc bylo 400 odmian
Na poczatek odmiany z czesci muzealnej, nie do sprzedazy




Gdzieś wśród łąk 17:16, 19 lip 2016


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
Do góry
Zdjęcie dla Ewy K., która prosiła o info dot. śliw.
Nie jest z tymi śliwami tak źle jak na zdjęciu... Dziś ponuro, deszcz pada, liście mokre i gałęzie idą w dół. Ładnie wyglądają podświetlone południowym słońcem.
Do raju daleko - u Ewy 17:15, 19 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Te Twoje plany przetaczników w przedogródku zawsze robią na mnie ogromne wrażenie
Sadziłaś po parę sadzonek czy one tak się rozrosły ?


Sadziłam po 5 sadzonek pod każdą różą

A zobacz ile mam jabłuszek w tym roku Mam nadzieję, że wszystkie dojrzeją i będę mogła je wykorzystać do wiadomych celów



Anna i Ogród 17:15, 19 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Cisy wsadziłam tak. Będą cięte bo chcę by utworzyły mur.



Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 17:15, 19 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Asia kupilam sobie hosty "Praying Hands" (tu dwie sadzonki włożone do jednej doniczki)


Świdośliwę i skrzyp z dwóch źródeł, bo ciekawa byłam jak będzie różnica w sadzonkach

Po dwie sadzonki Śkrzypu Zimowego Robustum (po prawej w misce dwie sadzonki na raz)
Jak widać te mniejsze sadzonki ladniutkie zielone, ale te drugie za to już grubaśne i trochę im się wygło w pudełku

Będę musiała ich trochę dokupić, żeby to jako tako wyglądało w pojemniku
Moja działka na Dębowym Lesie 17:13, 19 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
dalijki
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 17:10, 19 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Teraz mam tak
Do raju daleko - u Ewy 17:04, 19 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, rozkwitła lilia, którą posadziłam wiosną Śliczna jest, chociaż malutka Szkoda tylko, że rośnie w miejscu, gdzie jej nie widzę



O, ja też taką samą posadziłam na wiosnę., przy różach. Ma chyba z 10 kwatów.
Ale też niska urosła.
Nic, na drugi rok urosną nam
Ale dużo masz hortensji.I piękne odmiany.Nie wszystkie mam.
Moja Bavaria , kupiona w tamtym roku.Jest malutka na 20 cm.ale kwitnie
Ogródek Iwony II 17:04, 19 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Na koniec jeżówkowo - motylkowo





Ogródek Iwony II 17:04, 19 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Słoneczko przyszło na chwilę:




Do raju daleko - u Ewy 16:57, 19 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Kasiu, rozkwitła lilia, którą posadziłam wiosną Śliczna jest, chociaż malutka Szkoda tylko, że rośnie w miejscu, gdzie jej nie widzę

Gożdzikowa - wiejski ogród 16:57, 19 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
ale slicznie


dziekuję,ale pracy jeszcze duzo przede mną...

Do raju daleko - u Ewy 16:53, 19 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Gardener27 napisał(a)
Ja to wiem kiedy wpaść Nowe zdjęcia i przegląd hortensji Imponująca kolekcja
Moje serce podbiła Bavaria, wygląda niczym kwiat pelargonii Piękna
Ewo u Ciebie dziś tak słonecznie ? U mnie pada bez opamiętania a tyle miałem planów ogrodowych na dzisiaj Ech ... życie


Bardzo się cieszę, że do mnie wpadłeś Wszystkich hortensji nie pokazywałam, bo część ogrodowych kwitnie dość skąpo. Bukietowe zaś są w pąkach i wszystkie wyglądają teraz podobnie.
U mnie nie pada, ale bardzo dużo jest chmur. Żeby zrobić zdjęcia musiałam wychodzić kilka razy, żeby złapać trochę słońca Wiem, że masz w planie prace ogrodowe i deszcz wtedy przeszkadza. Odpocznij na razie przy lekturze lub programach ogrodowych - na to też zawsze brakuje czasu A przecież to przyjemne

Mój przedogródek

Ogródek Iwony II 16:51, 19 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Jak mi wczoraj prąd zginął, poszłam działać do ogrodu.
A potem już mi się nie chciało pisać, tylko oglądałam róże i czytałam o nich
Czy wiecie, że niemal wszystkie róże są w rozariach wykupione? Trzeba czekać do jesieni.

Mam wielką ochotę na wymianę moich czerwonych róż na burgundowe itak czytam o Ascot... Wszyscy ją chwalą, ale jej mrozoodporność podają do -26 stopni. Czy to wystarczy w moim mikroklimacie? (mam podobnyzimą jak w Suwałkach ...)

Gdzie ja upchnę moje czerwone Montany? Raz je lubię, innym razem mnie męczą swoją czerwienią. Rabaty mi się skończyły.


Dzisiaj zamiast śniadania też poszłam na spacer do ogrodu, skończyłam ze szpadlem w ręku... Teraz dopiero kawę piję. Dobrze, ze moje dziecię późno wstało, bo o 12.00 w południe, więc dopiero obiad będzie chyba z kolacją.





Iwonka Ascot jest piękna.Mam ją od wiosny i cały czas mnie zachwyca

Dla Ciebie moja Ascot


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies