Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z uśmiechem 22:24, 18 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
jolanka napisał(a)
Jeżówki zapraszały dziś gości



To perłowiec malinowiec.
Trawka ślicznie wygląda. Myśle ze deszcz był lepszy niz mógłby byc upał.
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 22:24, 18 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Gunnera - parzeplin 22:23, 18 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
a to kwiateczek
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:21, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
yolka napisał(a)
Kwiatuszek z bułką najładniejszy,
a czy to babcia? to nie jest takie oczywiste super zabawę miał maluda


Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:20, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dorota123 napisał(a)
A u mnie dalej sucho, zachmurane, ale bez deszczu.
Też całą sobotę babciowałam i za tydzień też mam dyżur przy wnuczku.

Jak obrobię się z robotą to też muminkuje.. teraz trzeba posiedzieć ze starszym Szczęka mnie bolała, wiec nie miałam odwagi wziąć dwóch.... każdy poszedł do innej babci.. I ta druga jest babcią numer jeden.. ja mogę być tylko numer 2. Ale drugie miejsce też jest fajne


Fotek ogrodu nie mam, wiec wrzucam jakieś niedobitki..

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 22:18, 18 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
jolanka napisał(a)
Kasiu, to Twoja róża Acropolis



Niesamowicie śliczna jest
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:16, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ensata napisał(a)
Ogrod zaczarowany, bo ma dobra energie od zyczliwej włascicielki. Nie tylko gosci w swoi ogrodzie tłumy, to i dzieli się niezmiennie swoim ogrodem. Dojrzały ogród, cos pieknego...Te łany wilkeich, dorodnych roslin, zazdroszczę pozytywnie


Mikrusów nie pokazuję .. a takie też mam... za to nerwa na nie mam dużego

I mikrus.. z patyka uchowany Muszę go przesadzić , bo rośnie w tempie ekspresowym.. a miejsca ma malutko.. za to ile kwiatów mikrusek ma

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 22:14, 18 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry

Vanilki sztywne jak drut
4 już kwitną a 2 pod klonem Globosum tylko z 1 pączkiem, dlaczego?
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:14, 18 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Dorotko, masz pięknie i kolorowo, cały sezon coś kwitnie. Roślinki ładnie ze sobą zestawiasz i widać tą bujność na rabatach. Naprawdę nie powinnaś narzekać, chociaż wiem z własnego doświadczenia że chyba nigdy nie będziemy do końca zadowolone ze swych ogrodów. Znajomi chwalą a ja co roku coś zmieniam, poprawiam, dosadzam i tak w kółko.


Dziękuję za miłe słowa, nie chciałam, żeby zabrzmiało to jak narzekanie, raczej jak motywacja do bardziej efektownych nasadzeń.
Właśnie zaczęłam zmieniać rabatę, która najbardziej narażona jest na wysychanie. Zaczęłam przesadzać tam bukszpany i już widzę, że zaplanowane 5 róż muszę zredukować do 3 sztuk.
Mam tak samo - ciągle coś zmieniam, dosadzam i ciągle czuję jakiś niedosyt.

Moja bajka 22:14, 18 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Krasnoludki, czy jak kto woli elfy - dostały lampeczkę .
Orlik od Sylwii też powtarza kwitnienie. Jakieś dziwy się dzieją .

Ogród z rzeźbą 22:14, 18 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Zana napisał(a)
Mam jeszcze Green Jewel:










Zjawiskowa jak dla mnie! Zastanawiałam się nad jej kupnem i chyba przestanę się zastanawiać
Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:13, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zajęcia domowe masz urozmaicone dziecko nie domagało się prac ogrodowych?


Był tylko młodszy,. wiec jeszcze nie musi podlewać , czyścić filtrów w oczki i takie tam konieczne prace ogrodowe .. ale jeszcze chwila i będzie dwóch pomocników .. wreszcie będę leżeć w ogrodzie i pachnieć


Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:11, 18 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
agata19762 napisał(a)
Niejedno dziecko marzy o wakacjach u TAKIEJ BABCI
A bułka widać smakuje wyśmienicie.


Chyba niezbyt ...ha, ha, ha...
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:10, 18 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dorota123 napisał(a)




Kwitnie Ewuniu i to jak ładnie, obydwa ładnie rosną i kwitną. Co dziennie na nich patrzę, bo są posadzone tuż przed schodami. No i zraziłaś mnie jeszcze miłością do jeżówek, które też upycham w tym moim ogródeczku.



Dorotko piękne. Nie tylko główna roślina ale i otoczenie, cudnie to robisz.
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 22:10, 18 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Kasiu, to Twoja róża Acropolis

Beskidzkie marzenie 22:09, 18 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
I jeszcze takie tam...





Ogród z rzeźbą 22:09, 18 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
One uwielbiają liatry u mnie w ubiegły sezonie :
Pszczelarnia 22:06, 18 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Pamiętacie "Biały Ogród" w Międzygórzu na dawnym cmentarzu?

Ma już 2 lata i dobrze sobie radzi, choć na pewno wymaga dopieszczenia, może nawet korekty (różaneczniki pod wiekową tują mają za sucho).

Róże kwitną tam jak szalone.
'New Dawn'



'Utersener Klosterrose'



'Sea Foam'



'John Long Silver'


A ta nie wiem, jaka? Ktoś wie?



I piękne 'Annabell'








Beskidzkie marzenie 22:05, 18 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Donice dla Frezji, nie zapomniałam, tylko nawał pracy, a w domu nerwy - rekrutacja na studia.
Obsadzone sa trawą na, dostałam od sąsiadki, u niej rośnie jak szalona, a u mnie sami widzicie
Za tydzień urlop więc w końcu nadrobię zaległości
Gdańsku nadciągam i liczę na piękną pogodę




Kwiatowy ogródek Monteverde 22:03, 18 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Hortensja Beauty

Anabelle

Anabelle czerwona

Prim White

Ogrodowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies