Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek z futrzakami i kamieniami 10:57, 18 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
jolka napisał(a)
Ewusia powzdychałam do Twoich róż, część sobie zapisałam. Róże same w sobie piękne, a jeszcze Ty je zawsze tak ładnie podsadzasz różnymi drobiazgami. Super wątek na dzisiejsze deszczowe popołudnie



Dziekuje , a u nas wyjątkowo ładnie było i udało mi sie podziałać w ogrodzie , ściełam masę bylin, róż, ostudziłam zapędy tym zbyt szalejącym .
Chatka Baby Jagi 10:56, 18 lip 2016


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Do góry
Agata, Ela... Tak gigant i tyle kwiatów... dlatego chciałam ją pokazać... U nas kwaśno wszędzie... dęby i iglaste jeszcze bardziej zakwaszają glebę.... To naturalny kolor tej hortensji... nic nie przerabiałam w photoshopie...









A dla porównania moja ratowana hortusia.... Kiedyś znalazłam pod stodołą jak próbowałam tam porządek zrobić jeden listek... skojarzył mi się z czymś więc zostawiłam... na następny rok wyrosły dwa listki w następnym łodyżka z trzema listkami itd. w tym roku bidusia zakwitła mi w końcu jednym kwiatuszkiem....

Ogród w skali mikro cz.II 10:53, 18 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Mixtoorka napisał(a)


No nie będę zaprzeczać, najszczersza prawda Więcej pracy intelektualnej niż fizycznej I wybory cięższe.

A na której stronie masz opryski z floribundy?

Lustro- bardzo, bardzo mi się podoba



Trafnie to ujęłaś z ta zwiększona ilościa pracy intelektualnej nad fizyczna
Znalazłam fotkę z opryskami w galerii ,więc zamiast szukać wklejam raz jeszcze pewnie się przyda
Komplet 3 luster koliste+ kwadratowe kupiłam w tk..jedno pojechało do Juzi do Kruklandii, jeszcze dwa mom okragłe powieszę jakoś podoba mi się bardziej niż kwadratowe, choć prawdę mówiac oba sa całkiem , całkiem
Buziole i miłego pryskania ...to tak na szybciora....

Ogródek z futrzakami i kamieniami 10:52, 18 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
i jeszcze kilka jej fotek



Moje ukochane miejsce na ziemi 10:52, 18 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ta także duża rośnie.


Na huśtawce miło płynie czas... 10:49, 18 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Do góry
To może trochę szerszych kadrów ogrodu



Ogród Mirelli 10:48, 18 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
MirellaB napisał(a)
Liatry i motyle


To są chyba rusałki pawikowe, cudne. I tak stadnie obsiadły liatrę.
U mnie z kolei upodobały sobie kwitnące oregano. Też całymi grupami obsiadują
Twoje zdjęcie super!
Ogródek z futrzakami i kamieniami 10:47, 18 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Zagajanka napisał(a)
Uwielbiam Twoje zdjęcia
Zachwycają mnie widoczki... może też dlatego, że gustujemy w podobnych kolorach?


Wszystko możliwe
Dla ciebie granny - masz ją ?

Ogród Mirelli 10:47, 18 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
MirellaB napisał(a)
Liatry i motyle


Ale pięknie! Chyba wszystkie z okolicy są u Cibie!
Ogródek z futrzakami i kamieniami 10:46, 18 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Luteczka napisał(a)
Ewciu boskie zdjęcia, ujęcia i w ogóle ogród
Sama nie wiem które roślinki, rabaty bardziej mi się podobają, wszystko, róże,dzwonki, jeżówki cudne......


Dziekuje , dla Ciebe Tranquillity

Moje ukochane miejsce na ziemi 10:45, 18 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Najbardziej lubię terosną tylko do łydki.

Moje ukochane miejsce na ziemi 10:42, 18 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ta już z wyższych i większych.



Moje ukochane miejsce na ziemi 10:36, 18 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Różowa też tak kupiona. Wiosną w donicy zdobiła wejście do domu. w sumie mam 12 takich hortensji. 9 kwitnie.

Co roku kupowałam 2 lub 3 a potem sadziłam w ogrodzie.
7 szt.tworzą niskie zgrabne krzaczki.



Ogródek Iwony II 10:34, 18 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
bacowa napisał(a)

Iwonka zostawiam ci zdjęcie żebyś widziała kolor ożanki .

Korzystając z okazji, że tu Cię Ewa mogę "złapać" pozdrawiam serdecznie. Milo Cię było poznać. Masz piękny ogród. Niedościgniony nigdy ideał, do którego nawet nie będę próbować dążyć...Cieszę się, że mogłam Cię u Iwki spotkać.
Pozdrawiam.
Ogródek Iwony II 10:28, 18 lip 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 85
Do góry
Iwono, dziękuję za wiadomość na priv. Mam nadzieję, że kiedyś się odwiedzimy.
Zakupy w ulubionym Franku zrobiłaś na bogato - zazdroszczę. Wypasione zawilce wybrałaś. Też kupiłam tam aż jednego, ale w maju, i do dzisiaj niestety nie wypuścił jeszcze żadnych pączków kwiatowych. Dochodzę do wniosku, że kwiaty to trzeba jednak kupować w trakcie kwitnienia.
Świetne zestawienie zrobiłaś, bardzo mi się podobają te żółte kulki (berberys, tawuła?) utopione w żurawce:

Czasem słońce czasem deszcz 10:26, 18 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Kuba napisał(a)
A to miejsce podoba mi się teraz najbardziej
[/img]

mnie też, piękne zestawienie
Ogródek Iwony II 10:26, 18 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Dzień dobry.
Dopiero dzisiaj dosiadłam kompa by pohasać po Ogrodowisku. Od razu wskoczyłam do Ciebie Iwonko, by podzielić się refleksjami ze spotkania. Jedno mi przychodzi do głowy. Było po prostu cudownie! Jak ja się cieszę, że mnie zaprosiłaś do swojego ogrodowego świata. Do ostatniej chwili wahałam się czy tak daleko warto jechać, ale jak podałaś adres, nie miałam wątpliwości, że TAM u Ciebie muszę być! Dzięki Tobie spędziłam pełen wrażeń dzień i choć na chwilę oderwałam się od monotonii przebywania za swoim płotem.
Masz bardzo przemyślany, wypielęgnowany ogródek. I cofam co napisałam w metamorfozach. Proste, uporządkowane rabaty dużo lepiej prezentują się wokół domu niż wcześniejszy "artystyczny nieład" Zaskoczyłaś mnie tym, że warzywnik jest u Ciebie świeżynką, że pierwszy raz uprawiasz pomidorki.
Dziękuję za dary roślinkowe. Już się nimi zaopiekowałam prawie w całości (na deser zostawiłam sobie wydłubanie z ździebełek trawki Firletkę. Ale to cudo jest , gdy kwitnie. I o Przymiotnie, i o Firletce usłyszałam u Ciebie pierwszy raz w życiu. Jak tu nie kochać Ogrodowiska?
Potwierdzam, że ogródek w rzeczywistości mniejszy, niż wydaje się być na zdjęciach, ale broń Boziu nie odbiera mu to piękna i uroku. Poza tym ja, gdy napatrzę się na to moje lądowisko puste, to każdy zarośnięty bardziej kawałek ziemi wydaje mi się mały. Twoje ciurkadełko, które w bardzo fajny sposób zagospodarowaliście dookoła dawało tak przemiły dźwięk, ze nie sposób było nie przykucnąć przy nim. Zainspirowało mnie i już wiem, że tego typu mogę u siebie z powodzeniem zrobić sama i na pewno troszkę podgapię.
Iwk4 napisał(a)

Beatko, widziałaś, ze rubrum już ma kłosek? Super niespodziankę mi zrobiłaś. Mam tylko problem, czy posadzić na rabatę, czy dokupić donice na taras Fajnie, ze Oriana z tobą przyjechała. Było mi bardzo miło was gościć
Nio i narobiłam Ci problemów Oczywiście żartuję. Na pewno coś fajnego z nimi wykombinujesz. Niech Ci dobrze rosną i trzymam kciuki, żeby przezimowały. Ja swoje też spróbuję zachować, ale specjalnie nie wierzę w powodzenie.
Oriana jest zachwycona wyjazdem. Coś czuję, że teraz już się nie opędzę od jej towarzystwa. I fajnie, bo powiem Ci Iwka, ona kompletnie nie interesuje się ogrodem. Nic po mnie nie ma a wszystko po mężu. Może uczestnictwo w takich spotkaniach zachęci ją do większego zainteresowania moją pasją
Iwk4 napisał(a)
Beatko, dziś chyba odpoczywasz
Pokazywałam mojej córci fotkę z babeczkami. Tylko ślinka jej poleciała. I jeszcze opowiadałam o twojej córci, a potem zobaczyła fotkę zbiorową i pokazując na Ciebie zapytała: to jest tej pani córka?
Jeeeesuuuniu. To Ty jeszcze masz córę? Gdzieś Ty ją schowała? Ech Ty. Wiesz, ponoć komplement dla kobiety od innej kobiety jest największym komplementem, jaki można otrzymać? Bardzo mi sięc przyjemnie, że jeszcze do końca się nie posypałam (zważywszy na to, ile czasu trzepałam glebogryzarką po moich metrach kwadratowych ^_^ ).
A babeczki się robi prosto, są fajnie podzielne, to wszystkich nimi "uszczęśliwiam" W moim domu mam zakaz pieczenia babeczek. Nie mogą już na nie patrzeć.
Nie zrobiłam ani jednego zdjęcia, więc z przyjemnością oglądam Twój ogród obiektywem innych gości. Poproszę jak najwięcej zdjęć. Tych, które "nie wyszły" również

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.
Nadchodzi wiosna - czas na ogród 10:25, 18 lip 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Do góry
Marta z naturą jednak nie wygrasz. Jeszcze Pani obiecała mi przywieźć kilka roślinek na przyszłą giełdę, więc "chcą nie chcąc" (czyt. bardzo pragnąc) muszę po nie jechać

Ławeczka już ustawiona na swoim miejscu
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 10:18, 18 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Pokaze wam hortensje moich tesciow. Kilka lat nie kwitly, ale jak juz sie przyzwyczaily do nowego miejsca, to co roku wyglada to tak:

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 10:05, 18 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry
???????

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies