Moja glebo terapia
16:04, 17 lip 2016
Dwie hakone rosną mi na skalniakach więc generalnie w słońcu
tą trochę dom i tuja przycienia
ale ta tu w pełnym słońcu
Za to w domu lepiej mi rośnie w cieniu a na słońcu marnie
)
Taka jakaś kapryśna a wszystko z jednej sadzonki którą kiedyś dostałam i co jakiś czas w miarę potrzeb dzielę
A ta donica na płotku to stary nawilżacz z domu
w drugim rośnie lawenda a że maleńka to pewno już nie zdąży zakwitnąć ale rośnie
tą trochę dom i tuja przycienia
ale ta tu w pełnym słońcu
Za to w domu lepiej mi rośnie w cieniu a na słońcu marnie
Taka jakaś kapryśna a wszystko z jednej sadzonki którą kiedyś dostałam i co jakiś czas w miarę potrzeb dzielę
A ta donica na płotku to stary nawilżacz z domu