Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek z futrzakami i kamieniami 13:00, 16 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Dawno futrzaków nie było więc nasz " szef bandy " czyli Mufinek , za chwilkę 8 lat kończy i mała blondi


Ogród Małej Mi - sezon 2016 13:00, 16 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Akuku . Anuś zrobiłam foty. Luknij w wolnej chwili. I jeszcze poproszę Cię jeszcze żebyś mi pomogła rozpoznać czy roślinki na zdjęciach to siewki jeżówek, czy chwasty .
Moja bajka 12:58, 16 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Muszę mieć różę Nostalgia i zastanawiam się czy nie posadzić jej przed tą drabinką, bo ona wysoka będzie.

Czy to mogą być siewki jeżówek, czy zwykłe chwasty???
Ranczo Edy 12:55, 16 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
eda napisał(a)



Budleja, moje chciejstwo

Pozdrawiam
Ogródek z futrzakami i kamieniami 12:52, 16 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry




Ogród wśród dębów. 12:51, 16 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2016
Posty: 76
Do góry
Moje róże.

W zgodzie z naturą 12:49, 16 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Żeby nie było, że tylko ogórki mam w ogrodzie





Vanilka pierwszy sezon i jeden kwiat mam nadzieję, że w drugim sezonie będzie więcej niż dwa kwiatki

Ogródek z futrzakami i kamieniami 12:49, 16 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry



Ogródek z futrzakami i kamieniami 12:46, 16 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Mimo, ze mamy lipiec w pełni kilka czerwcowych fotek





Blaski i cienie nowego życia 12:44, 16 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Moje pelargonie w tym roku we wszystkich kolorach

Blaski i cienie nowego życia 12:41, 16 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Katkak napisał(a)

Na kilka metrów kwadratowych można mieć moc pomysłów. Ja tak mam na najmniejszym nawet kawałeczku i zawsze się motam co posadzić



z dzisiejszego dnia dla Cię


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 12:20, 16 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Albo nie! niech to bedzie baza. Serce Wam cos podpowiada?

Jesli chodzi o to suche drzewko, to troche z premedytaja je zostawilismy z mysla, ze jak je obrosnie bluszcz to bedzie fajnie. Ale moze warto cos innego tam posadzic?


A pod obrzezonym kawalkiem nie ma garazu (choc jest piach ponizej 30cm....)
Mały ogród miejski 12:19, 16 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Do góry
Mały ogród miejski 12:18, 16 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Do góry
Mały ogród miejski 12:17, 16 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Do góry


Ogródek z futrzakami i kamieniami 12:13, 16 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
_Martini_ napisał(a)
Janko, po tym wpisie czuję się jak mały pikuś
Moja wiedza mikruśka bardzo. Na szczęście jest to forum. Idę obejrzeć obie Larissy.


Oj tam

Larissa dla Ciebie

Blaski i cienie nowego życia 11:58, 16 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Agania napisał(a)

Jak się samej tworzy i realizuje to bardzo nie łatwo, ale Ula trzymam kciuki, bo wiem jak trudno się wykazać niewieściej delikatności



Ładnie powiedzianetrzymaj te kciuki cały przyszły tydzień żeby mi sił starczyło

Blaski i cienie nowego życia 11:56, 16 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Bogdzia napisał(a)
To się u Ciebie dzieje . Różanka i kanciki , super Ula.



Dziękuję za to że wpadłaś i za pochwalenie Bogdziu, oczywiście dopingujące

Ogród w cieniu brzozy 11:54, 16 lip 2016


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1374
Do góry
laurowisnia napisał(a)
Pierwsza zakwitła u mnie Jacqueline du Pre, zapach wyczuwalny z daleka.


Witaj Agato
jak Ci się sprawuje ta róża ?
Czy ona kwitnie Ci cały czas czy z przerwami?
Bardzo lubię takie róże, ale u mnie Nevada - podobna w pokroju- powtarza słabo,co mnie smuci , myślę o innej podobnej...
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 11:52, 16 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Ech, probuje sobie cos na kompie tworzyc, ale idzie jak po grudzie... troche bez pomyslu, natchnienia...

Ale na razie wstawie - jakies pierwsze koty za ploty. Obwodka bukszpanowa na poczatek. Tam gdzie rosnie hakuro, to mysle, ze dobrze by się mialy trawy (tu sesleria jesienna np) i lawenda. Jasnozielona trawka - hakone all gold, a za nia to azalie wielkokwiatowe - nie sa zbyt wymagajace jak widze, a pieknie kwitną. Na razie w tym miejscu rosnie az jedna

Tam gdzie znak zapytania to moze jakies drzewko na pniu wysokie? Albo jakas soczysta w kolorze tuja, np golden globe. W tym momencie rosną tam peonie, ktore pewnie dobrze by bylo jednak stamtad wysadzic, ale sie boje, ze przez to znow nie zakwitną miedzy peoniami a suchym drzewkiem rosnie sobie pieris i go stamtad przeprowadze gdzies. Ta bergenia tez wyleci.
Czesc ogrodka, poczawszy od furtki w prawo, praktycznie od wchodu do popoludnia jest w sloncu. Pod ogrodzeniem po lewej mamy polcien.

Po lewej od furtki sa 3sztuki ogrodowych hortensji, rododendron i na maksa po lewej tez rododendron, ktorego tam chce przesadzic z obecnego, slabego dla niego miejsca. Ogolnie tak na to patrze i jakos marnie wszystko. Nijak nie wyszedl z tego formalny Chociaz jak juz te tuje wyrosna, to tez troche innego charakteru to wszystko nabierze.

Teraz czas na krytyke i pomysly

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies