Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Sprzeczność w ogrodzie 18:11, 15 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Do góry
I coś z moich nasion wygląda na mak
Sprzeczność w ogrodzie 18:05, 15 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Do góry
dla Was oman wielki, w tle po lewej ogórecznik
Miejski ogród w wersji mini 18:04, 15 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
kaz742011 napisał(a)
A miało być tak pięknie ...

.


Nie chce się wtrącać, ale mniejsza ilość kulek lepiej by wyglądała. Zwłaszcza, że tak strasznie równo, po liniach posadziłaś swoje.
Wybacz jesli się wtrącam
Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 17:52, 15 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Makusia napisał(a)
to jest tył. Oczywiście skala może być jak to u mnie- w cały świat ale naniesienia są wszystkie.
Fragment niebieskiego, to taras.



i trzeba go obligatoryjnie połączyć w zgrabną całość z projektem Toszki
Projekt Toszki "kończy się" tam, gdzie zaczyna się pierwszy rysunek.


Marta a ten lewy bok masz już zrobiony? bo moze pokolei robić, Toszka baze kształtu rabat dała a teraz dalej. co myslisz?
W Kruklandii 17:47, 15 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Princess Anne


Lady Salisbury


No i różanka... ale jeszcze niekompletna

Miejski ogród w wersji mini 17:45, 15 lip 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Kulkowisko dostało kamień. Tak prezentuje się na chwilę obecną.

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 17:44, 15 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
przestalo padac teraz wieje, na tyle, ze nie da sie zrobic porzadnego zdjecia kwiatom.

wszyscy Maja jezowki, mam i ja


i portulak jeszcze raz
W Kruklandii 17:44, 15 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Maid Marion


Mary Rose


Natasha Richardson



To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:42, 15 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Przegorzan, wbrew temu, co czasem się o nim pisze, przebarwia się na niebiesko. Perukowiec napęczniał.



I takie tam na koniec





To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:31, 15 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Jeżówki pojawiają się w wielu miejscach ogrodu. Świetnie dopełniają się z wieloma innymi roślinami.





i liliowcowo



Rozpędzają się okrywowe róże na przystudziennej rabacie

W Kruklandii 17:26, 15 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry


Ogród Małej Mi - sezon 2016 17:16, 15 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Mala_Mi napisał(a)






wow tu wyglada jak wejscie do zaczarowanego ogrodu
To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:16, 15 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Bardzo ładnie przyrasta żywopłot



Zewsząd wyskakują kosmosy





Rozwinęła się dalia i róża historyczna souvenir du dr jamain. Mają ciekawy kolor.

W Kruklandii 17:09, 15 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Własnie wróciłam z lawendowej terapii...

Łyyyyysoooo
Moje małe wielkie marzenie 17:09, 15 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Mira, ja też robiłam sobie sadzonki Anabelek, maja się całkiem dobrze, pączki kwiatowe ścięłam (zostawiłam tylko 3 kwiaty) i jest teraz pustawo tam i nie mam pomysłu jakie sezonówki im dorzucić Może ktoś podrzuci jakiś pomysł?


Typografia ogrodu 17:07, 15 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Raczej staram sie unikac internetowych zakupow jesli sie da.
Teraz sie nie dalo ale zakupy uznaje za bardzo udane.punkt za zapakowanie,opisanie,sadzonki.



Mandzurski trafil do gabionu.ma go troche obrosnac i zaslonic krzywizny
Anity musza poczekac na pergole.
Ogródek pod kretem 17:06, 15 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 40
Do góry
Witajcie
Byłam na święcie róż w Końskowoli, róże przepiękne, były wybory najpiękniejszej róży, nie wiem, która wygrała, za to trochę zdjęć
To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:04, 15 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Ekstremalne zjawiska pogodowe mamy już chyba za sobą. Ogród otrzymał spora dawkę wody. Rośliny odżyły.
Byłam dzisiaj w pobliskiej szkółce rozejrzeć się za następcą glediczji. Nie pasuje mi tam nic formalnego. W szkółce były klony zwyczajne Drummondii- szczepione i klon pensylwański. Wybrałam tego drugiego ze względu na ozdobną zimą korę i bardziej nieregularny pokrój. Glediczja Sunburst powędrowała na zapłocie. Miejsce pęknięcia zasmarowałam maścią ogrodniczą i przewiązałam taśmą. Może przeżyje.

Klon w prawym górnym rogu






Buszując w zbożu i kukurydzy:) 17:02, 15 lip 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
O kurczę, ale wieści!!! Gratulacje


Ogródek frontowy 17:02, 15 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Do góry
Tak to wygląda teraz czekam na róże to te 5 doniczek przed rozplenicami .Dwie doniczki pod ścianą to dodatkowe hortki Limki, będzie dobrze?



I moje kochane lawendy już uwielbiam ten kącik


Czym ściółkować lawendę? Kora odpada kamień też mi się tam nie widzi czy są jeszcze jakieś opcje?
W przyszłym tygodniu chyba mnie czeka pierwsze koszenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies