Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Mirelli 13:57, 15 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Mirellko moje "różowe" żółte jeżówki
mam już na nie pomysł dokupię im brązową trawkę i przeniosę na inna rabatę




daj znać jak obejrzysz to usunę zdjęcia
Bawarka 13:57, 15 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Kasiek napisał(a)
Znalezione przy drodze...stary, bardzo stary budynek, nikt w nim nie mieszka i ...one..




ogromniaste, cudownie piekne i takie zdrowe...


Jadac jakas malo uczeszczana droga, zauwazylam piekne roze...Przelamalam sie i podjechalam pod dom tam stojacy z zamiarem zapytania sie o nazwe roz. Odkrylam piekny ogrod, stare roze , cudowne hortensje i bardzo milego czlowieka...Starszego pana, ktory sam prowadzil ten ogrod...Dom na fotce powyzej, to dom jego dziecinstwa, teraz mieszka obok w nowym...ale ...wspomnienia pozostaly, dom rowniez...
Mialam zapytac sie tylko o nazwe roz, a spedzilam z tym czlowiekiem 3 godziny, chodzilismy od rozy do rozy, od rosliny do rosliny...rozmawiajac i milczac...
Wroce tam napewno, zostalam zaproszona na goraca czekolade i naleweczke z rozy
Wroce...bo nie w sposob zapomniec taki ogrod i takiego czlowieka...




Zawsze mnie to zaskakuje,że hortki o które nikt nie dba pięknie rosną i bujnie kwitną a moje chuchane i dmuchane mają zaledwie kilka kwiatków.
Miałaś świetną przygodę z nieznajomym i ogrodem jednak wspólna pasja zbliża
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:56, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
P.różyczkowe pomieszane z białą, z mini surfiniami, bakopą i firletką z ogrodu
Noele Gordon Pelargonium Rosebud



wśród nich jest jedna pelargonia tulipanowa
Marbacka Tulpan

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:51, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Tarasówka

Pelargonie różyczkowe, białe petunie i surfinie
Appleblossom Pelargonium Rosebud





Ogród z pergolą 13:45, 15 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
proszę o pomoc, wiele z Was ma designerskie zacięcie co ja moge fajnego zrobić z takich puszek po mleku?
ich liczba rośnie i fajnie by było je wykorzystać

doniczki do roślin domowych odpadają bo nia mam i nie planuje takowych
Pan Maluśkiewicz 13:40, 15 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Dziś w nocy była okropnie lało, wszystko przemoczone, Jude też

Jude ma gościa, ledwo go widać



Piękna jest
Gożdzikowa - wiejski ogród 13:38, 15 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
gobasia napisał(a)


Dziekuję bylam ,widzialam....


może ktoś zidentyfikuje,czy mnie nie oszukali


dziś kupilam ,podobno(nie jestem pewna bo bez etykiet)
rozplenica Hameln




i turzycę Evergold









Ale wypasione trawki kupiłaś u nas w szkółkach kiepskie
Rododendronowy ogród II. 13:23, 15 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Kasiu moje floksy tak wygladają , to zielone między nimi to astry jesienne.




Cię nie mogę ta rzeka floksów imponująco duża jak Ty to ogarniasz
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 13:19, 15 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Wiadomość od Violi via Hamburg wspaniale smakowita! Odwzajemniam dobrem ogrodu! Tylko przyjeżdżajcie!

BasiuLT Burze miały być i sie zmyły, Ale ochłodzenie przyszło! Na razie bez opadów, chociaż kto wie co wieczór przyniesie.

Gobasiu! Współczuję, checi na ogród są, a wyjść nie da rady. U mnie bez opadów, na razie.

Edytko! Pysznogłówka pyszna! Zamawiam jeden korzonek! Wymiennie również fioletowy ale ciut inny.



Super Hanuś jasne buziaki ale Twoja wielgachna byłam wczoraj z dziećmi z świetlicy w Rewalu - Trzęsaczu ale nas zmoczyło mimo to warto było buziolki
Ogród Małej Mi - sezon 2016 13:16, 15 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Mala_Mi napisał(a)
Mam nadzieję, że Was nie zalało. słucham radia a tam jak nie powodzie to zamachy.. i tak sobie myślę, może wszytko się mi pitoli ostatnio.. ale zawsze może być gorzej..

Porcja obrazków na osłodę wszystkich złych wiadomości.. reszta na wieczór.. o ile się da przy Muminkach








Te obrazki to już dobra wiadomość śliczne lilie i z flokasami w tym kolorze miodzio idę pić kawę
Ogródek z futrzakami i kamieniami 13:12, 15 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Ewik napisał(a)
Rabata za domem , która powstała na wiosnę , oczywiście zimą były plany a w praktyce wyszło oczywiście inaczej




Do końca nie wiem jak spasują sie róże kolorami bo zdeczko rozminęły sie z kwitnieniem
W tyle widać śmiałki jako gatunek , te potwory pożarły wszystko, na jesieni eksmituje na murek pod brzozy , niech sie tam wykażą

na wiosnę powstała i juz taki busz? ty to masz rekę kobito
a tworzyłas tez rabate pod swierkami, pamiętasz? co kamien musiałas przesuwać, pokazesz?
zanudzam pewnie ale tego smiałka to nie masz za dużo?
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:10, 15 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry


a tu pokaz siewek rozplenicy Black Beuty, były takie, jakie wysyłałam innym
moje takiej wielkości




Fajne siewki wiesz że się śmieję bo u mnie takie są te z zeszłego roku
W oflisowym ogrodzie 13:08, 15 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
kamila66 napisał(a)





Przyjemny dla oka widoczek...sporo roślin u Ciebie
W cieniu - zacieniona 13:08, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
bogumila napisał(a)
...kolejne fotki hortensji Limelight... wyprowadzana z patyka na pienną...2014,2015,2016...

Pełny sukces
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:02, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




I część powędrowała do Szmaragdowej

nie tylko do Szmaragdowej...tyle by nie było siewek, gdyby rabata była zagęszczona, a tak miały się gdzie wysiać

Na tarasie biała kaskada surfini

Ukojenie 13:01, 15 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
zoja napisał(a)
Moje cynie z ktorymi sie raczej nie polubilam przez to nakrapianie:



----
Zakwitl pierwszy bialy aster:



-----
Anabelka, ktora scielam dla Tesciowej:



Miałąm też kiedyś nakrapiane, one w sumie do takiej czystej nudnej zieleni, wnosza ożywienie, nie są złe, tylko ważne z czym połączyć. A ja miałam mieć Violet i na razie nic
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:58, 15 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Agania napisał(a)


Ostatnio mało zaglądałam, ale teraz nadrabiam...gdzie tam ja ogrodowy "wyjadacz"...ja jestem na miejscu, ty dojeżdżasz, to zupełnie inna sprawa, gdybym miała się zamienić, to prawie bym w takim ogrodzie nie bywała, zniechęciłabym się bardzo szybko, dlatego bardzo Cię podziwiam

Ożanki od Małej Mi...nie ściachałam przekwitłych kwiatostanów i bardzo ładnie mi się wysiała





I część powędrowała do Szmaragdowej
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:57, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

Ulubiony koci wygrzewacz

porówanie z poprzednich lat już kwitły wrzosy, ale były malutkie i wrzosy i świerki, jodła i sosna

W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 12:52, 15 lip 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Do góry
Kamila, Janka, Anula, Jola, dziękuję za pochwały mojego warzywnika Ciekawa byłam tego eksperymentu, bo to debiut mój, ale okazało się że nawet taki żółtodziób jak ja może z sukcesem wyhodować to i owo
Konieczki, aj lov ju tuuu
Domi,


Dziś nadal wieje, ale pada tylko przelotnie.
W środę przed opadami udało mi się wyplewić dwa duże wiadra werbeny. Przycięłam derenie i lekko dwa nowe cisy, które posadziłam wiosną. Może to przeżyją
Posadziłam ostatnie pory z rozsady, bo się wolne miejsce po sałacie zrobiło
Ścięłam też przekwitniętą lawendę.



Miłego dnia wszystkim!
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:51, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
roma2 napisał(a)
Dziękuję, że zajrzałaś. Ja łażę u Ciebie od dawna. Tylko mam opory przed pisaniem u "wyjadaczy" ogrodowych. Dzika marchew bardzo mi sie podoba, ale szwagier dorwał sie do podkaszarki, za co nawiasem mówiąc jestem mu wdzięczna i wykosił i marchew. Ale tyle jej na działce miałam, że pewnie będzie znów i ją zagospodaruję.


Ostatnio mało zaglądałam, ale teraz nadrabiam...gdzie tam ja ogrodowy "wyjadacz"...ja jestem na miejscu,
ty dojeżdżasz, to zupełnie inna sprawa, gdybym miała się zamienić, to prawie bym w takim
ogrodzie nie bywała, zniechęciłabym się bardzo szybko, dlatego Cię podziwiam

Ożanki od Małej Mi...nie ściachałam przekwitłych kwiatostanów i bardzo ładnie mi się wysiała

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies