Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek Iwony II 22:13, 14 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Iwk4 napisał(a)

Jolu, jesteś już tutaj na Ogrodowisku, wiec na pewno będzie PO, albo w TRAKCIE
Ja, zanim tu trafiłam, myślałam, ze mam ogród. Nawet w konkursie wystartowałam i dostałam drugie miejsce.
Dziś mi się śmiać z tego chce...
W tym roku zapytano mnie, czemu w konkursie w gminie nie startuję, a ja , ze w tym roku jeszcze nie. Dziewczyny, jak będą u mnie, zobaczą, dlaczego
Jeszcze nie skończone
Mój poprzedni ogrodek też sąsiedzi zgłaszali do konkursu osiedlowego i kilka razy z rzędu nagrody dostawałam i też śmiać mi się teraz z tego chce. Ciekawa jestem, co też takiego Iwka Twój ogródek zdeklasyfikowało. Nie mogę się doczekać, kiedy sprawdzę naocznie
Ukojenie 22:12, 14 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Moje cynie z ktorymi sie raczej nie polubilam przez to nakrapianie:



----
Zakwitl pierwszy bialy aster:



-----
Anabelka, ktora scielam dla Tesciowej:


Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:12, 14 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
A teraz róże Które z oznaczonych miejsc? a moze jeszcze gdzies indziej?

To New dawn i nie wiem jak ciachac po przekwitnieciu calej galazki, miejsce nr 1 czy 2?

A to Louise odier - 1 czy 2?



Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 22:12, 14 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
wiunia napisał(a)
Wczrajszy kadr tuż przed deszczem


Cudnie! Kule pod wymiar i ta przestrzeń trawnika Clematis urzekający.
Typografia ogrodu 22:12, 14 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
leon60 napisał(a)
powiem krótko lampy zajebiste !
i co mam powiedziec Olu.dziekuje
Pierwsza lampe kupilismy.a gdy zobaczyl ja nasz sasiad okazalo sie ze ma taka na strychu...i nie tylko taka.jeszcze ubota i te mala.dla niego bez wartosci.jedynie jako zrodlo swiatla.wiec zaopatrzylismy go w nowe reflektory ledowe a on oddal nam lampy.troche pracy i malowanie proszkowe moga zdzialac cuda. A jeszcze niedawno jedna z nich wygladala tak
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 22:11, 14 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry


MW ponownie tłoczy - kolor bardziej mi się podoba niż przy pierwszym kwitnieniu
Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 22:11, 14 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Do góry


Stipy cd.
Wilcza Góra 22:09, 14 lip 2016


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Luki napisał(a)
Ewo no muszę si e poskarżyć, takie pojedyncze zdjęcia mnie nie zadowalają mimo tego, że piękne, Twój ogród zasługuję na wiele więcej
to może tymi widoczkami lekko Cię "ugłaszczę"



I zdjęcie - przedogródek "zalany" Annabell
II zdjęcie - południowa część z laskiem brzozowym
Ogród dla moich synków 22:07, 14 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Marga napisał(a)
Mam jeszcze takie ujęcie





świetnie to wygląda
Ogródek Iwony II 22:07, 14 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
jolanka napisał(a)
Iwonko obejrzałam metamorfozy. Nooo, robią wrażenie
Zastanowiłam sie , czy to, co teraz robię to będzie "przed" czy "po"

Jolu, jesteś już tutaj na Ogrodowisku, wiec na pewno będzie PO, albo w TRAKCIE
Ja, zanim tu trafiłam, myślałam, ze mam ogród. Nawet w konkursie wystartowałam i dostałam drugie miejsce.
Dziś mi się śmiać z tego chce...
W tym roku zapytano mnie, czemu w konkursie w gminie nie startuję, a ja , ze w tym roku jeszcze nie. Dziewczyny, jak będą u mnie, zobaczą, dlaczego
Jeszcze nie skończone
Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 22:06, 14 lip 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Anabelki co raz większe


A Vanilki mają tak ciężkie kwiaty że prawie wszystkie pozwieszały się do ziemi, jakieś podpory muszę skombinować. Czyli trzeba będzie wziąć jakieś pręty i tak zrobić żeby mąż "sam" wpadł na pomysł produkcji podpór

Moja bajka 22:03, 14 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Za radą Dorotki przycięłam mahonię i taki fajny widoczek się pokazał

Przycięta mahonia

moje kłosowce hodowane z nasionek. Tegoroczne, a zaczynają kwitnąć
Ogród wśród pól i wiatrów 22:03, 14 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
jolka napisał(a)
Na rabacie wsiowej-grabowej coraz bardziej kolorowo.
Pamiętam, że w ub roku mnie drażnił ten misz-masz, a teraz go lubię


Jola właśnie taki jeżówkowy busz tworzę Bardzo mi się podoba
Zajrzyj do mnie od dwóch dni jeżówki kupuję

I mam pytania:
- w jakich odległościach masz je posadzone?
- jeżówki same się wysiewają?
- jak można werbenie lepiej pomóc się rozsiać?
O....! 22:02, 14 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
miło, ze zaglądacie...dzięki, wiele sympatycznych z pewnoscią niezasłużonych słów przeczytałam...

kilka fotek ostatnich, po krótkim wyjeździe nie wiedziałam za co się zabierać w ogrodzie...ale na szczęście przynajmniej nie musiałam podlewać, bo deszcz to załatwił...

hortensje kwitną...




'angielka' aktualna


Mój zakątek - początki 22:02, 14 lip 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Do góry
Ja dziś na kradzierzy byłam u teściowej i tak wróciłam z 2 reklamówkami gałązek bukszpanowych trochę jej bukszpany "wyrównałam" a fajne ma okazy takie po 1,4 wysokości, tylko zabidzone i przygniecione przez tuje, tak mi ich szkoda.

I pokaże wam moją rabatkę już przycienioną przez płot.


I pierwszy kwiat hortensji


Żywopłotki cisowe. 22:01, 14 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Dalia Neon i jeszcze nigdy nie udało mi odtworzyć aparatem koloru. Prawdziwy neon.

Urocza Polka pąki szybko rozwijają się.

Słoneczniczek biedronkowy zakup.

Tytoń samosiejka, zawsze mile widziany.
Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:01, 14 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Ewik napisał(a)
Olivia czerwcowa - jak na 2 miesiecznego maluszka kwiat trzymała długo , ok 5 dni, czego o niektórych starszych koleżankach nie mogę powiedzieć .



Lipiec w deszczu - zobaczymy jak sobie poradzi


ma piękną budowę kwiatu już widzę zachwyt nad nią w przyszłym roku

Kaszubski mikrokosmos 22:01, 14 lip 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Do góry
2 lata temu stałem się szczęśiwym posiadaczem kawałka ziemi na malowniczych Kaszubach




To zdjecie na działkę od frontu,jeszcze bez domu

A tutaj widok z działki w okresie letnim jak i jesiennym








Największym wyzwaniem będzie stworzenie ogrodu aby nie ingerował swoim obrazem w otaczające środowisko
Moja bajka 22:00, 14 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Katkak napisał(a)
Kocham trawy za ten szum i taniec na wietrze

Uwielbiam tą rabatę. I pomyśleć, że wystarczyło drastycznie obcharatać aronię, żeby tyle miejsca wygospodarować

jeżówka od Agi świeci

Kasiu gigantusa posadziłam specjalnie przy tarasie aby szumiał na wietrze też to lubię
Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku. 21:59, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Makusia napisał(a)
I szpalerek cisowy wzdłuż półki- posadzony jeszcze za czasów mojej eS



Popieram Romę, wieje u mnie okrutnie (ja pod altaną) ale nie aż tak by mi łeb odwróciło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies