Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 20:10, 14 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
beata_m napisał(a)
start


super )))takie naturalne drzewo tez ma swoj urok )))))a bedziesz malowała na kolor? bo drewutnia brazowa ))
Wilcza Góra 20:09, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
WilczaGora napisał(a)
no mam coś takiego...może być ?





nawet nie wiedzialam ze masz tyle liliowcow..ale super obrywasz wszystkie przekwitniete ?
Pogubiłam się po drodze... 20:08, 14 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
stipa żyje własnym życiemróża którą ścięłam do zera odbija
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 20:05, 14 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
I Jeżówki:

Pogubiłam się po drodze... 20:05, 14 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
Lawenda ściętą, widać ze tam coś jeszcze jest

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 20:00, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
popcorn napisał(a)

Sliwce sie zlamala podczas wichury glowna galaz, przewodnik



a wiesz co to za sliwka ? ile lat rosnie
imponujaco owocuje
Moja działka na Dębowym Lesie 19:59, 14 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
zoja napisał(a)
piękne masz te liliowce
ja wczoraj w sklepie robiłam podchody, ale mojemu eM usta się wykrzywił jeszcze nie w tym roku

Liliowce są piekne.
Ja zawsze co sobie namyśliłam z roślinami, to kupowałam.Nigdy nie patrzyłam na opinie męża.Na początku się krzywił. Cos tam skomentował, po co to ??albo :I gdzie ty to zmieścisz, już miejsca na to nie ma.
A ja jednym uchem słuchałam , drugim wypuszczałam.A teraz to sam mówi.
Ale ładnie.Teraz mi trawke kupił.bo mu sie podobała.
A ja - i gdzie to zmieszczę ??

Liliowiec Holiday Delight

Rododendronowy ogród II. 19:58, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Wstawiłam sporo ,,bałaganiarskich" zdjęc to teraz choc jedno ładniejsze. Pojawiły sie motylki.


Cudnie Liliowce też masz piękne U nas ani z aparatem wyjść bo tak leje cały czas a u Ciebie czytam dalej sucho?
Moja codzienność - ogród Oli 19:56, 14 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
MonikA napisał(a)
Oli twój ogród to spełnienie marzeń
Pięknie rozrośnięte Red Barony, Olu ile im miejsca potrzeba na 1 szt aby nie wrosły w inne rośliny

miło słyszeć
RB zostaw przynajmniej po 40cm przestrzeni, płytko się korzeni więc da się kontrolować jego rozrost

niektórzy narzekają, że nie przyrasta a u mnie po roku busz


Miłkowo - sezon 2016-2022 19:55, 14 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Milka napisał(a)




Patrzę, patrzę i myślę sobie: nigdy nie będziesz miała takiego ogrodu
Irenko, ten wielki krzak to berberys???
Lawendowy zawrót głowy 19:41, 14 lip 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Mam busz nic nie przyciete )

busz, ale dowcip - uśmiałam się
pięknie masz kobieto - zachwycam się za każdym razem
Nawożenie, zasilanie trawnika 19:40, 14 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A więc tak:


Te miejsca zazaczone czerwoną strzałką - to nikt nie wie czy spalone czy niedonawożone bo tylko ty wiesz jak nawoziłeś czy tutaj spadła podwójna dawka czy tutaj nic nie spadło bo jechało kółko??
Czy wiesz tak jechał wózek - siewnik??




Moim zdaniem zrób próbę, na kawałeczku żółtego posyp nawóz, zaznacz to pole patyczkami i podlej dobrze, zobacz czy dopali czy stanie się zielone?
Jedynie badanie gleby jest w stanie wykazać co jest, albo ja gdybym tam była i widziała naocznie tę trawę.

Ja to podejrzewam że było tak, intuicja moja mi to mówi:

trawnik nie zrobił się żółty w tych miejscach po nawozie z powodu nawozu, a trawnik zrobił się zielony, a tutaj gdzie nie spadł nawóz pozostało żółte. Tak na 80 % to mówię, znając cyrki z nawożeniem wózkiem przez amatorów. Wszyscy tak robią, ze tu gdzie jedzie kółko, nie ma nawozu. Jeśli byłeś nadgorliwy, to spaliłeś, ale raczej nie.
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 19:39, 14 lip 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Grad pare dni temu

Lawendowy zawrót głowy 19:36, 14 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Mam busz nic nie przyciete )



super Kobietko to wymyśliłaś z tymi różami przy słupkach od ogrodzenia! pozdrawiam cieplutko
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:33, 14 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Chciałam pokazać przedpłocie i myślałam, że będzie co pokazywać a tu niestety ktoś ukradł mi sześć juk i dwa liliowce. Juki kwitły w tym roku i fajnie to wyglądało, nie udało mi się jednak zrobić zdjęcia. Ręce mi opadły, to było tydzień temu a w niedzielę moja złość sięgnęła zenitu jak zobaczyłam swoje rośliny kilka domów dalej... Normalnie odechciewa się cokolwiek sadzić i w ogóle robić w ogrodzie...

na pocieszenie:
Funkie - Hosta 19:33, 14 lip 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
Rojodziejowa napisał(a)
Jeszcze poproszę o rozpoznanie odmiany hosty rosnącej u mamy w ogrodzie. Strasznie przeżarta :/ Czy to może być fire&ice?

Mam taką jak na zdjęciu i niestety nie pomogę bo nie znam nazwy ale to na pewno nie fire and ice bo tę tez mam i wygląda zupełnie inaczej.
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 19:32, 14 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Marcin, dziekuje, ale mozesz pokazac cale krzaczki?Bo interesuje mnie intensywnosc kwitnienia. Tutaj maja czasami takie hortensjie, ze lisci nie widac.Same kwiaty. Pomimo ciezkiego klimatu. Bardzo by mnie tez interesowaly fotki stanowiska w ktorym rosna. Bylabym niezmiernie wdzieczna
Moje rosna przy scianie domu.Tu jedna z rabat-z przodu magical sapphire.
Endless summer tu jeszcze nie rozkwitla.
Ogródek Iwony II 19:31, 14 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Iwk4 napisał(a)
Czy u was też tak pada? Leje od rana cały czas, monotonnie...

U mnie nie pada a leje non stop. Cały ogród pod wodą. Trawnik pod wodą, z deszczówki się wylewa. A końca nie widać...
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 19:30, 14 lip 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Fasolka


Wczorajszy zbior


Sliwce sie zlamala podczas wichury glowna galaz, przewodnik

Dolina pałaców i ogrodów 19:28, 14 lip 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 238
Do góry
I jeszcze raz PAKOSZÓW





A w tych różach się zakochałam. Tylko nie wiem co to za odmiana. Może Pashmina?


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies