Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogród pod lasem 13:27, 14 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Podwóna randka na jeżówkach Unikamy krzyżówek międzygatunkowych



A tutaj...tak tak, to kot.Nie mylić z wyrzuconą na brzeg orką To moja kotka grzejąca brzuszek w zachodzącym słońcu

Nadmorski... 13:26, 14 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Do góry
Moje serce jednak skradły jeżówki blade. W moim sklepie wykupione. Widziałam je ostatnio u Magnolii w ogrodzie. Piękne baletnice.



Mam tez Tomato Soup na rabacie pod lipą, z lawendami i perovskimi.

Moje ukochane miejsce na ziemi 13:26, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kasik napisał(a)


Agata - to super że choć kilka przetrzymało.

Wiadomo- u Irenki ziemia dobra, a i Ona rękę ma do roślin. w ciężkiej ziemi to trzeba cierpliwości i porażki umieć znosić.

Róża piękna.


Kasiu radość ogromna
Zawsze to ucieszy człowieka.

Jeżówki kwitną pięknie.

Moje ukochane miejsce na ziemi 13:23, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Milka napisał(a)

Ciężka praca, podziwiam. Róże piękne, ale chyba po nocy foty robisz
Czy na słup nie chcesz coś puścić, np hortensję pnącą, ja taki słup mam na wprost okien salonu, straszył okropnie, odkąd jest na nim hortensja pnąca, mam inny widok.
Fajnie, ze jednak coś z hortek jest, u mnie też nie wszystkie się przyjmują, ale co rok coś i to frajda



Irenko fotki rzeczywiście wieczorami robiłam w dzień słońce mocne było i fotki przekłamane kolory miały.

Przy słupie posadziłam bluszcz. Aby zielono było przez cały rok. na razie go nie widać.

Hortki cieszą mnie ogromnie.
Sadziłam bardzo dużo tylko nieliczne się przyjęły.
Nie dawno przesadzałam na miejsce docelowe i dałam po kilka w jedno miejsce by od razu był efekt.
Codziennie podlewam i żyją.


Tu też przy altanie kostka ułożona.




Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 13:21, 14 lip 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Wczrajszy kadr tuż przed deszczem
Nadmorski... 13:21, 14 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Do góry
Jeżówki miałam 3 białe- te się rozsiały, więc ja sadzoneczki poutykałam po ogródku, ale białych jest najmniej.


Bar mleczny owadzi.






Z tymi jeżókami posadziłam miskanty Kleine Fontane, niestety miskantów niet. myślę o trzcinnikach lub obiedce jak u Gosi Malkul, albo jeszcze raz spróbuję Kleine F




Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 13:19, 14 lip 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Jednak JPII mnie nie zawiódł i pięknie kwitnie - wszystkie trzy sztuki
Mój ogród pod lasem 13:19, 14 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Kilka zdjęć mojej ulubionej budleji Black Night z anabelkamiTez lubianymi bo wszechobecnymi



A tu mój nowy nabytek i odkrycie- krwawnik.Chciałam w innym kolorze,ale nie było wiec kupiłam co mieliZ czym sadzicie swoje krwawniki?
Ogrodowe skarby 13:18, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Ogrodowe skarby 13:16, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Moje ukochane miejsce na ziemi 13:13, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
OlgaKol napisał(a)


Róża śliczna



Jestem w niej zakochana

Nadmorski... 13:12, 14 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Do góry
Z innej strony te kwitną co roku, nie kapryszą, te dwie w środku dostałam jako patyki i proszę. Muszę przyznać, że ja macocha w tym sezonie nie dałam hortkom papu do kwaśnych, tylko Humus activ wiosną i Florovit. Nie przepraszam- raz sypnęłam n. do magnolii.











Moje ukochane miejsce na ziemi 13:11, 14 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
OlgaKol napisał(a)

Część Agata,
Fajne zakupy - jedne z moich ulubionych roślin
Niestety, jeżówkę tym roku wiatr mi połamał
Pozdrawiam



Witaj Olga
Miałam kilka odmian jeżówek i nie mam po zimie...

Ta nowa tak kwitnie


Trudno określić kolor. W zależności od pory dnia i od ilości słońca jest inna. To jedna kępka a różne kwiaty.

Ogrodowe skarby 13:07, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Tu ma być ogród :) 13:07, 14 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Ogród po deszczach wygląda koszmarnie, w donicach jest trochę lepiej.






Tu ma być ogród :) 13:04, 14 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Agania napisał(a)

W moich stronach kiepsko z trawami

Jeżówkami się zachwycam


u mnie podobnie, dlatego tegoroczne trawiaste zakupy robiłam wyłącznie wysyłkowo.

Jeszcze jedna jeżóweczka, Green Envy na razie cała na zielono, dopiero zacznie się przebarwiać, jak trochę słonka dostanie.


Nadmorski... 13:02, 14 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Do góry
Proszę o identyfikację miskanta, kupiłam bez oznaczenia. A podoba mi się pokrój, troche jak rozplenice.



No i zakwitła wreszcie hortensja jej trzeci sezon, obok siostrzyczki śpią, ale liście ozdobne, może też się obudzą.



Księżycowy... 13:02, 14 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Wjazd w szerszej perspektywie, z widoczną, ciężką pracą rąk mego M.





i coś, co można byłoby nazwać rysunkiem poglądowym



Aga no bardzo fajnie to wymyśliłaś, czyli po prawej grab, a dereń idzie na lewo? Tam chcesz też brzózki? Grab też w oddzieleniu sadu od bylinówki...będzie pięknie. W zasadzie to wszystko wymyśliłaś tylko wykonać.
Powiedz, a nasadzenia bylinowe chcesz zrobić powtarzalne, takie same po 3x za grabem?
Ogrodowe skarby 12:59, 14 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies