Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z uśmiechem 22:27, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
dzisiaj po deszczu rośliny wyglądały inaczej, niektóre nawet ładniej

Chopin
Żywopłotki cisowe. 22:25, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Conca'Dor bardzo ładna i wielkie cebule sadziłam wiosną i dziś przyszła przesyłka największe ze wszystkich cebul.


Walczyłam ze słońcem, by dobrze zrobić zdjęcie.

Moja bajka 22:22, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

cieszę się z tych ostróżek
Ogród wśród pól i wiatrów 22:22, 13 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Ciężko mi czasem nadążyć za moim ogrodem. Jak się skupię na części zachodniej, to mi wschodnia zarasta. Jak dłubię od południa to północy nie ogarniam A tu tyle ciekawych rzeczy się dzieje
Niespodziewanie weszłam w okres hortensjowy



Rozchodniki poszły w masę Wanilki wprawdzie jeszcze trochę niskie, ale sobie myślę, że jak w przyszłym roku podrosną, to się będą fajnie na tych rozchodnikach opierać



Cieszy mnie, że werbena się rozsiała, choć wolałabym żeby się rozsiała bliżej szmaragdów i szczelniej wypełniła tę lukę pomiędzy vanilkami a szmaragdami. Znów widzę, że w przyszłym roku będę musiała jej pomóc rozsiać się lepiej

Ogród Małej Mi - sezon 2016 22:19, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Dorota123 napisał(a)
No to wrzucam Aniu robione zdjęcia w Twoim ogrodzie



ten kawałek mogłabym wyciąć i żywcem przekleić do swego ogrodu
Śliczne masz wszystko Aniu - jak czytam, ze tyle roślin Ci wypadło to się dziwię, gdzie w tym gąszczu miałaś miejsce
Strat oczywiście współczuję - ale zapewniam Cię - ogród wygląda bardzo ładnie
Żywopłotki cisowe. 22:18, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Lilie mnie zachwyciły i następne rozwinięte do rozpoznania.



Biała Pretty Women
Moja bajka 22:18, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
W balii z ziołami jakieś kwiecie się pokazało
Herzogin Christiana

Działeczka Asi :) 22:16, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kilka fotek z mojej działki Dodam, że duże iglaki znajdowały sie już na działce
Zdjęcie z początku wiosny


Małe roślinki to już moje nasadzenia.
Moja pierwsza róża


W tej chwili, altanka przechodzi mały remoncik. Tego iglaka z pierwszego zdjęcia z prawej strony już nie ma, był brzydki i uschnięty od dołu.
Postaram się zrobić więcej zdjęć, żeby było lepiej widać działkę i mam nadzieję, że przy Waszej pomocy będzie na niej pięknie Dodam, że w tym miejscu, gdzie są rabaty był straszny busz, ledwo wszystko przekopaliśmy
Co i jak? Nowicjuszka 22:14, 13 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Nad wyjazdem pomyślę, bo w przyszłym tygodniu jedziemy do energylandii, w sierpniu do szkoły trza obkupić i mam 4 imprezy urodzinowe, już nie mówiąc, że synek dostał się na studia, jeszcze czeka na 2 odp. z Poznania. Ja chyba wole małe dzieci takie w przedszkolu, mniej kosztowne były

Migdałek, jego urok.. i utrapienie 22:12, 13 lip 2016

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 12
Do góry
Witam, mój migdałek ma 2 lata. W tym roku w ogóle nie kwitł, natomiast bardzo mocno wybił do góry. Jedna z odnóg ma bardzo gruby pień i mam wrażenie, jakby zdziczał. Przycinany był w zeszłym roku po kwitnieniu. Nie miał żadnych chorób, a teraz nie wiem, co z nim robić.
Dodaję zdjęcia poglądowe, mam nadzieję, że ktoś coś podpowie


Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 22:11, 13 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Gardenarium napisał(a)
W krainie elfów czy wróżek?




Ale cudowna!!! i ten ptaszek na stopie... uwielbiam takie motywy!
Makowo na Kociewiu 22:10, 13 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
i takie tam



I ostatki pierwszego tłoczenia Chopina



Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 22:10, 13 lip 2016

Dołączył: 06 wrz 2015
Posty: 12
Do góry
Proszę podpowiedzieć czym obsadzić donice z bonsai czy berberys czerwony admiration będzie pasował może jakieś trawy ???
Ogród wśród pól i wiatrów 22:08, 13 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Na rabacie wsiowej-grabowej coraz bardziej kolorowo.
Pamiętam, że w ub roku mnie drażnił ten misz-masz, a teraz go lubię






Moja bajka 22:02, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Bracia Grimm posadzona zgodnie z planem przed tujami. Ciekawe czy zakwitnie w tym roku. Pączusia nie dojrzałam, za to zdążyłam ją szpetnie skląć jak wbiłam sobie kolec pod paznokieć . Zgrały się trochę z żurawką kolorem liści .

Queen of hearts musi zaczekać do jutra, bo z Takim pomocnikiem trzeba mieć baaardzo podzielną uwagę
Zakwitł mój hibiskus samosiejka, którego na kulkę prowadzę
Lilie - Lilium 22:01, 13 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
To może być Pretty Women.

Ogromne kwiaty, maślany kolor,zapach. Miałam kupioną w tym roku wiosną Urandi.



Makowo na Kociewiu 22:01, 13 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry

Ostatnie pąki Charlesa Austina


Lavender Flower Circus tłoczy nieprzerwanie i ma metr wysokości


Ogród wśród pól i wiatrów 21:58, 13 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Wstawiam jeżówki dla Edyty Były białe, wysiały się w sposób niekontrolowany. Obecnie jest multum białych, a oprócz tego żółte i różowe. Ciekawe jest też to, z jednego krzaczka wyrastają zarówno białe, jak i żółte kwiatki




Pozwoliłam im rosnąć, tam gdzie się wysiały. Tak więc są pod murkiem, pod świerkiem, przy samym ogrodzeniu, pomiędzy hostami. Ogólnie rozgardiasz mi zrobiły, będę musiała trochę ucywilizować ten zakątek

Ogród Loczka 21:57, 13 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Do góry
Katkak napisał(a)

Hej, hej, jakiej publikacji??? Czyżby coś mnie ominęło??? Łukasz - chwalić mi się tu zaraz . Nie przycinaj jej, śliczna jest. Moja to takie wypierdki .

ależ proszę bardzo przypominam " Kocham ogród " z dzisiaj

Moja bajka 21:56, 13 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Przyszły dziś moje różyczki. Coś tam Jubilaumrose kwitnie i ma sporo kwiatków. Za radą Sylwii osadziłam ją tu i wygląda moim zdaniem ekstra
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies