Dzięki
Wszystkim
Właśnie przysposobiłam takie oto miskany

Jeszcze nie posadzone a ja się już martwię czy przezimują
Toszko czy metr od żywopłotu z cisa będzie im dobrze czy za blisko jednak? Tzn. jednemu czy tak będzie dobrze, bo drugi idzie obok schodów na powiększoną w przyszłości rabatę z bukiem

(miejsce obok glauki globosa

)
Musze zdobyć piasek i do piątku szybciutko posadzić

(czytałam u Poli, że ziemię trzeba rozluźnić piaskiem

)
Co jestem w tej szkółce odkrywam za każdym razem coś nowego.
Dziś były śliczne jeżówki - Echinacea purpurea (ostatnio pewno też były ale ja na coś innego musiałam się gapić). No miłość od pierwszego wejrzenia! Już chciałam brać (ja nie działam za zwyczaj pod wpływem impulsu

) ale przypomniałam sobie, że muszę te moje ramy skończyć
Ech... w przyszłym roku zaszaleję