Księżycowy...
08:32, 13 lip 2016
Aga nie wiem jak to wygląda w terenie - machnij taki rysunek jak ja i będzie wszystko jasne
A gdzie wepchniesz derenie? Ja pod hortkami na razie nic nie sadzę, bo czekam aż się trochę rozrosną. U mnie strona od południa więc i żywopłot zrobi cień i hortki też, na obecną chwilę plaża tam jest. Potem może nóżki hortkom czymś zakryję





