Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Typografia ogrodu 19:02, 11 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Nie wiem czy swiety mikolaj sie pomylil dociekac nie bede, ale dzis czulam sie jakby byly swieta,gdy rozpakowywalam kolejne pakuneczki wiekszej paczki

Lukaszu ogromnie Ci dziekuje.piekna zawartosc i mistrzowskie pakowanie.

Musza chwile poczekac na docelowe miejsce ale na razie dostaly mieszkanko w tymczsowej donicy.

Juz sie nie moge doczekac sadzenia


Wow!!!
szczęka an podłodze!
Ogród z uśmiechem 18:56, 11 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Po wycieczce do Końskowoli moge tylko powiedzieć, że nie można brać tam gotówki Co drugi dom to mniejsza lub większa szkółka różana.
Zdjęcia są na wątku oddzielnym- Joasia go zalożyła - możecie tam zobaczyć jej dużo pięknych zdjęć i troche moich

Muszę jednak tutaj też trochę umieścić

Święto róż Końskowola 18:46, 11 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Z Pszenicznej ... 18:45, 11 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Moja czereśnia, szpadel dla zobrazowania wielkości


hortka




W zgodzie z naturą 18:44, 11 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Weekendowe wspomnienia







Kto zgadnie, gdzie byłam ???
Z Pszenicznej ... 18:41, 11 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Było jeszcze wczoraj


a dziś tak


zrobiło się sporo miejsca, śliwa pod którą stoi drewno idzie pod piłę



Moja działka na Dębowym Lesie 18:41, 11 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Milka napisał(a)
Jak nie kochac lilii? cudne masz i dzięki Tobie wiem, że mam liliowiec Border Music

Ja lilie uwielbiam
A przy zaglądaniu do innych, ja też czasami jakąś roślinkę sobie zidentyfikuję

Hosta Fragrant Bouquet, szkoda,że nie ma kwiatów.Bo cudnie pachną


Moja działka na Dębowym Lesie 18:36, 11 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Agatek napisał(a)
Aniu ależ u Ciebie pięknie, kolorowo i bajkowo
cały czas coś kwitnie

Dzięki.
Tak właśnie lubię i dążyłam do tego,żeby w moim ogrodzie było zawsze coś kwitnącego

Funkia-host Color Glory

Francee


Święto róż Końskowola 18:34, 11 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Moje małe wielkie marzenie 18:31, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
anbu napisał(a)
No proszę Alicja, zachorowała na klonika i już jest! Śliczny Jak się zwie?
A jeżówki też super
Szalejesz Moja Droga, szalejesz


Anulka, nie mogę sobie pozwolić na drzewa więc nadganiam bylinami i krzewami

A to wizytówka klonika
Blaski i cienie nowego życia 18:30, 11 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Urszulla napisał(a)
A dzisiaj nieoczekiwanie znajomi mnie wyciągnęli do szkółki i kupiłam trawy do róż jestem happy

ale z rabaty uchylę tylko końcowy kawałek, reszta do wykończenia żeby można pokazać




czy to rozplenica, Ulcia ?
Borówcowy raj 18:25, 11 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Borbetka napisał(a)
Bardzo ładnie przyjęła się turzyca Ice Dance na froncie.







Patrzcie jak bluszcz pożera wszystko.





Jak pięknie!
Święto róż Końskowola 18:17, 11 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Ogród z pergolą 18:14, 11 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
anna_t napisał(a)
dzisiaj za wiele ogrodowo nie zrobiłam bo mała z temperaturą a starszą na wakacje do dziadków musiałam wyprawić. ale udało się zrobić mini rabatkę
wkurzała mnie już sucha trawa na górze skarby.

nie mam zdjęć przed ale wyglądało to mniej więcej tak

tutaj zresztą też zrobię taką rewolucję tylko jak tynk na fundament położą. w tym tygodniu podobno..


Ania i żurawki limki tu posadziłaś? one nie lubią słonka za bardzo.
To miejsce mówiłam Ci najlepiej owsica, kostrzewa lub rozchodnik nawet
no ale sama zobaczysz... poza tym rabatka kształtem super
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:14, 11 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
tawulki i liliowce wrzucilam do wczesniejszego posta
a teraz jeszcze 2 rozyczki i nowa hortka na pniu

H. rostock kwitnie w bukietach

a rose der hofnung ma co chwile inne kwiaty


silver dollar, wys ok 150 cm
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:08, 11 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Świetne zdjęcie! Dom jak pagoda przy roślinach.

I ogród z Wrzosowiskiem u Kasi.
Święto róż Końskowola 18:04, 11 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
To jeszcze dorzucę parę bukietów

Pszczelarnia 18:03, 11 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry













I znakomici Ogrodnicy - Szkółkarze - Hodowcy na kiermaszu z bogatą ofertą liliowców i nie tylko.



Z południa Polski - ogród Marzeny 18:02, 11 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
Czy ona pasuje mi w takie towarzystwo?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies