Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:31, 10 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Liliowcowy zawrót głowy...









Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:31, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Miniatury
W cieniu - zacieniona 21:30, 10 lip 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Tegoroczne patyczki anabelkowe...kwiaty są nisko...ale już cieszą.
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:28, 10 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
I dzisiejsze Wojsławice

Ice Dancy na skarpie. Na wiosnę były przycinane tak jak to robiłyśmy na forum





Znowu na wsi 21:28, 10 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Joku napisał(a)


Nieco bardziej kolorowo








Jolu uwielbiam ta Twoją sciezke, masz piekne poidełko dla ptaszków bardzo proszę powiedz gdzie mozna dostać takie cudo. Marze o takim )
Hortensjada 21:26, 10 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:25, 10 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Dzisiejsze zakupy upolowane po dwóch miesiącach intensywnych poszukiwań.
Dostałam solidną nauczkę na przyszłość aby trzymać język za zębami i dopóki nie mam fizycznie roślin to cicho sza na forum...

Jeżóweczki



Taka będzie po rozkwitnięciu

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:24, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
cd.
Skarbonkowy ogródek 21:22, 10 lip 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Jeszcze jedno zdjęcie jak wygląda w środku. Widze co prawda nowe przyrosty w głębi drzewa ale to chyba jeszcze nie to.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:21, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Po drodze do Końskowoli wstąpiliśmy do Rąblewa do parku miniatur i labiryntów.
A tu taka miła niespodzianka Zapach roznosił się na cały park.
Skarbonkowy ogródek 21:20, 10 lip 2016


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Do góry
Zachęcona tematem ciecia świerka u Monki wstawiam swojego do oceny. Zbyszka już prosiłam żeby zajrzał

Tak wyglądał wiosna:



Dzisiejsze zdjęcia młodych przyrostów




I teraz prośba do was o instrukcje jak go przyciąć. Bardzo zależy mi żeby się zagęścił. Nie chce również żeby był większy.

Toszka, Ty mówiłaś ze tez ciachałaś jakiś starszy okaz u siebie. Możesz podpowiedzieć? Moze straszyć po przycięciu. Ważne żeby mu pomoc się zabudować bo na razie jest strasznie przerzedzony.
Rozpoznawanie bylin 21:18, 10 lip 2016

Dołączył: 11 sty 2014
Posty: 11
Do góry
Witam dodaję zdjęcia mojej nieznanej rośliny teraz w pełnej krasie z kwiatami. Co to za roślina?
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:18, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)


Nie znałam tej werbeny, bardzo ładna. Można ją mnożyć z nasion?
A co się stało z pozostałymi lawendami?

Basiu rozmnaża się przez podział kłącza,z sadzonek pędowych, z siewu.
Daje też samosiew. Jest w kolorze białym, różowym i fioletowym a lawenda mi w tamtym roku wygniła było w tym miejscu za mokro

Hortensjada 21:16, 10 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Reszta w pączkach

ogólne widoczki

Znowu na wsi 21:14, 10 lip 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Joku napisał(a)
Wolny weekend więc i trochę czasu na nowe obrazki. Na niebiesko :



mój ulubiony widok u ciebie
pozdrowionka
Ogród do odnowy 21:13, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
na koniec motylowo


rusałka admirał - niestety rzadki gość w ogrodzie





i rusałka pawik - tych jak zwykle sporo




a okolica w pokrzywy bogata, powinno być ich więcej

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:11, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Podobała mi się dekoracja przed sceną.
U Matki... 21:11, 10 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Rozchodniki mam takie o:



Mam tez Matronę



i jeszcze czekoladowo/bordowy, ale coś na zdjęciach nie mam
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:09, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Nallar napisał(a)
Aniu, wiedziałam że u Ciebie nacieszę oczy pięknymi różami, którymi się "zaraziłam"
Pomaleńku, drobnymi kroczkami idzie do mnie zaraza powojnikowa.
Pozdrawiam i słonka życzę.

Podlej powojniki miksturą może coś uratujesz, raz wiosną a drugi raz w lipcu
Ville de Lyon
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies