Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Szmaragdowy Zakątek 11:17, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Drzewko piękne, gościu chciał mi je prawie na siłę upchnąć... i wystawić przez szybę z przodu Kryska dobrze że masz jeszcze ten swój wóz




struganie kołka ze starego karnisza babci... Madzia ma głowę na karku
Gożdzikowa - wiejski ogród 11:13, 10 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry




Szmaragdowy Zakątek 11:12, 10 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Magda teraz ja się dopchałam do wątku...było super, ogród masz śliczny, nie przeładowany, każda roślina wyeksponowana i grająca z innymi.
Jesteś przykładem że mały ogród też może być mega przytulny

Marikeny wsparte ważkami , pięknie przycięte bukszpany, a hostowisko zrobiło wrażenie różnorodnoscią, az zapomniałam o zdjęciu




Gożdzikowa - wiejski ogród 11:10, 10 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Przy niedzieli zapraszam na witaminki


W basiowie - kiedyś tu będzie ogród... 11:06, 10 lip 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Do góry
Basiula napisał(a)



Basiu super stożki kupiłaś Też takie chcę
Gożdzikowa - wiejski ogród 11:05, 10 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Zachwycam się Twoimi kwiatami. Siatkowe powojniki są super. Moje też kupione w biedrze są słabe jak barszcz... albo im miejsce nie służy
Macham


moje tez słabe ,ale mam nadzieję .że z wiosną ruszą na calego

Montany ,już drgnęły

Anulajda w raju 11:00, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
i po...
tylko jeszcze buksy przyciąć,dosadzić cisa i wysypać korą

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 10:52, 10 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Kasia chyba swoją Preziosę gdzieś zagubiłem
uzup. przed chwilką odnalazłem ale niekwitnącą poznałem po czerwonawych liściach

Fantasia

Ogród Małej Mi - sezon 2016 10:50, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Ha, ha, ha.....

Przekopałam rabatę, wybrałam cebulki wyglądające na całe i posadziłam .. może za rok wyjdą, a jak nie, to kupię drugi raz

Taka była.. sosenka do porównania wielkości


A taka jest



moja 1 sztuka była jak ta Twoja dziś, u mnie dziś tylko smętny liść

Faktycznie zjawiskowe, uwielbiam tego miniaturowego ,mieczyka'
Ogród Małej Mi - sezon 2016 10:48, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

Troszkę spadło, ale chciałam wczoraj przesadzić werbenę ze szklarni na ogród... i dołka nie dałam rady wykopać.. 4 cm i dalej kamień.. wiec posadziłam w 4 cm dołki.... chyba padnie. Nawet nie chcę jej oglądać... szkoda, bo była wielka i kwitnąca




to jeżówka?
Moje małe królestwo 10:46, 10 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
olga80 napisał(a)
i jeszcze taki widoczek proszę nie patrzeć na brak kancika ale nadal to moja pięta achillesowa



Pomponella cały czas kwitnie




i laguna bezustannie kwitnie



za lawendą rośną 2 Boronesski jeszcze chwila i zaczną 2 tłoczenie już widzę jak będzie pięknie



Dziś jadę do CH może będą jakieś jeżówki moje wszystkie zakwitły na żółto hmm a kupowałam jako różowe



widoczek ,mucha nie siada...już sobie wyobrażam jak to będzie za rok
Anulajda w raju 10:38, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
A to moje ostatnie poczynania ogródkowe
To dla eMa co by prościej przy koszeniu trawnika miał, targowaliśmy się okrutnie
ja mam przyzwolenie na kupno róż a on prosty trawnik co by nie było że ja nie chciałam mieć prostego ale o tym ci..cho..sza

w trakcie...
Działka prawie w Borach Tucholskich 10:37, 10 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
też igiełki
nowy zakup cis pośredni Krzysztof - nie zawiązuje nasion


kilka lat się męczył teraz nareszcie ruszył -świerk Lucky Strike może w przyszłym roku pokaże swoją ozdobę - duże czerwone szyszki
Księżycowy... 10:35, 10 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
Przepikowałam kolejne "dzieciaczki". Do przegorzana, chabra górskiego, mikołajka i różowego goździka brodatego, dołączył dzisiaj złocień wielki. A końca nie widać i nie mam już w co sadzić...




Od wtorku dwa dni wolnego, muszę dla nich przygotować mini szkółkę...
Jeszcze ostatni rzut oka na budleję i jej pierwsze kwiaty i muszę się szykować do pracy ...





Życzę Wam miłego dnia
Lawenda - Lavandula 10:29, 10 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 562
Do góry
Moja ścięta tydzień temu. Kwiatki już brązowe się robiły.
Księżycowy... 10:28, 10 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
Niedzielny lipcowy poranek. Dla niektórych leniwy, ale ja już zerwałam kolejne ogórki i zakisiłam kolejne słoiki. Odwiedziłam Pashminę i St.Cecilię...



Zerknęłam na resztę różanej. Kwitnie tylko Lavender...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies