Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mirkowy ogród (początki) 19:31, 08 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
zoja napisał(a)
Zoja no ja mam nadzieje że ruszą i zakwitną aby nasionka zebrać.Dla.ciebie kwiatuszek.
Działka prawie w Borach Tucholskich 19:16, 08 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ania może być różnie albo zostanie kikut albo wiosną powypuszcza nowe gęste przyrosty,
można sposobem ciąć wybrane pędy głębiej tak żeby zostawione(nie przycinane) w przypadku zasychania na wiosnę zasłoniły

formowanie oczywiście tak


dawno nie robiłem demolki


przy okazji Joppi się ciut uwidoczniła




eksmitowane roślinki czekają w cieniu na nową lokalizację
Ukojenie 19:05, 08 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Wyznaczylam nowa rabate ktora zajme sie wiosna:



-----------
Znalazlam 3 pomidory - nikt sie nie przyznal do ich sadzenia:



-------------
...a tak prezentowal sie moj pomocnik:

Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-) 19:02, 08 lip 2016


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Do góry
Ukojenie 18:55, 08 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Urobilam sie dzis w ogrodku po łokcie. az lakier odpadl z paznokci (o jeden dzien za wczesnie).

Wypielilam chwastow na pol kompostownika. Przygotowalam podloze do siewu i wysialam brakujaca czesc trawnika. Posadzilam zakupiona szalwie i lawende oraz kaline (wczesniej nie mialam koncepcji )

Bylo:


Jest:


Podwórkowa rehabilitacja 18:55, 08 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Na różance koło studni.
Podwórkowa rehabilitacja 18:52, 08 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
To jeszcze werbena tym razem nie z góry.
Koło wejścia do domu.



Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:52, 08 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
No i jeszcze troche Bad Birnbacher w roznych czesciach BB

Na parkingu


przed sklepem z faja bizuteria ogrodowa


na rondzie 8ciekawa jestem ile krzaczkow tu rosnie


i na ulicy



a to tylko czesc
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:49, 08 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry

Labirynt a w srodku bad Birnbacher, warto przejsc te wszystkie zawijsy by doterzec do centum


Ten bordowy budynek to Atrium, tu jest fajna kawiarnia i odbywaja sie koncerty, dzis bedzie wystep choru, wlasnie zalapalam sie na probe


Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:45, 08 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
zaparaszam na spacer po Bad Birnbach

Badbirnbacher Rose jest wszedzie i to masowo



a tu moja ulubiona laweczka. Czasami w wakacje jezdze do BB rowerem i spaceruje po parku i siadam na lawce i odpoczywam


Mój zakątek - początki 18:45, 08 lip 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Do góry
Powrócę do tematu przytarasowego. Udało mi się po pertaktacjach trawnikowych szerokość zwiększyć z 80cm do 120 , teraz poproszę poddanie pomysłów. Wymiar 660cm x 120cm, posiadam do wsadzenia tam 7 hortensji, ale co jeszcze? wiem wiem jest wiele możliwości tylko jeden wielki problem, wszystkie mi się podobają. Nakierujcie moje pomysły, podobają mi się na maksa miskanty, ale będą chyba zbyt duże, może coś na przód. Będą jeszcze przy tarasie barierki więc wysokość w sumie 1,8 gdzieś od ziemi

Ogródek Ewy 18:43, 08 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Będzie się działo. Ja też lubię zapach drewna. Zdjęcia jukki wstawiłam, nic nadzwyczajnego, ale obiecałam

Przyjeżdżaj powąchamy razem Jukę widziałam i wcale taka marna nie jest.
Moje wyglądają tak. Brzydkie zdjęcie sorki.

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:40, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Pozdrawiam
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:38, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
lilie jeszcze w pąkach


hortki -
Great Star

Vanilka
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:36, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
niedobitki konwalnika kwitną, chociaż przy tej wielkości i ilości trudno mówić o kwitnieniu )


floksy białe


i Anabelki
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:33, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
jeżówki zaczynają


a tu do zdjęcia zapozowała "laleczka" górna część wygląda jak twarz )
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:29, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Przy okazji zrobiłam Gertrudę - coś tam pomału się zagęszcza, ale przynajmniej nieustannie kwitnie no i ten zapach )
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:28, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
a najbardziej lubię tego liliowca
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 18:27, 08 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
Poszłam zrobić foty liliowcom niektóre kolory miały być inne )
ten kolor ujdzie...


i ten też


ale ten jest ostro pomarańczowy i nie podoba mi się, ale kształt kwiatu bardzo ładny )

Ogród z łezką II 18:24, 08 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Było, w trakcie i jest




Przecież to tylko dwa tygodnie od posadzenia, a już Rubrum się znacząco ukorzeniła. Santolina spokojnie...

A teraz odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies