Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W zgodzie z naturą 00:06, 08 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
elka_ napisał(a)
Dzisiejsze zbiory z warzywniaka


oraz porzeczkobranie

Smacznego...
To tu- to tam- łopatkę mam ! 00:03, 08 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)







Marzy mi się taki widoczek w moim ogrodzie...
Pięknie u Ciebie
Pomysł na ogród 00:03, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry






Pomysł na ogród 00:02, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry




Pomysł na ogród 00:02, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry




Pomysł na ogród 00:01, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry




Pomysł na ogród 00:01, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry




Pomysł na ogród 00:00, 08 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry




Pomysł na ogród 23:59, 07 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Do góry
kilka "innych" roślin ogrodowych z naszej podróży





Mój 4 arowy azyl... 23:53, 07 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Przetacznik kłosowy Red Fox i złocień


Jedyny kłosek rdestu


Rozwar i zawilec japoński


Według własnych pomysłów - Ligustr nie tylko jako ogrodzenie 23:52, 07 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2013
Posty: 263
Do góry
Żywopłotki cisowe. 23:49, 07 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
albo concador.



Nieraz też sama coś pochwalę.
Mój ogród pod górkę... 23:43, 07 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry



Mirkowy ogród (początki) 23:43, 07 lip 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Mirka napisał(a)
Nie wiem co z moją stipą się dzieje ale bardzo słabo mi rośnie nie wiem czy zakwitnie i będę miała nasionka.


Moja stipa wygląda tak samo. Może jeszcze ruszą.
Mój 4 arowy azyl... 23:43, 07 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry








Żywopłotki cisowe. 23:43, 07 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
JoannA napisał(a)
Piękne masz Haniu te rabaty i wszystko takie z rozmachem. Trawiasta zachwyciła mnie od pierwszego spojrzenia, brązowych trawek żal ale takie martwe i tak pięknie się prezentują na rabacie
No i ten zachwycający łan anabelek, normalnie oczu nie mogę oderwać od tego widoku.
Lilie w takiej masie prawdziwie czarują.
I wypatrzyłam koperek na rabacie U mnie zaplątał się w różyczkach ale nie wyrywam bo cudnie się skomponował.
Buziaki Haniu i więcej pokazuj ogród bo jest co podziwiać.


Asiu - właśnie dziś narobiłam zdjęć ale nie mam kiedy wstawić, jeszcze nam wcześniej zrobione zdjęcia opisane na kartce z liliami.
Wiesz miła jesteś tak czarujesz ale się uśmiechnęłam nie wszystko jeszcze mogę pokazać.
Te lilie mnie zachwyciły, zobaczyłam je przy robieniu zdjęć anabelkom. też są skryte za.
Kolor cudowny maślany,ogromne, pachnące kwiaty. Może Urandi, Elf, lub Haneymoon.

Mój ogród pod górkę... 23:41, 07 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Ostatnio żyję w biegu, przez różne swoje goopie pomysły i nie mam na nic czasu, ale na dobranoc zostawiam zdjęcia nocą, bo nie widać chwastów




Ogród z rzeźbą 23:37, 07 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Ostatnio w wielu miejscach pada, więc trochę niedzielnie deszczowo:







Moja działka na Dębowym Lesie 23:32, 07 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
anabuko1 napisał(a)
I jeszcze takie wam zostawię i idę spać


Jaki wdzięczny Piękny w swojej prostocie
Anna i Ogród 23:30, 07 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
monteverde napisał(a)
Witaj Aniu pokazuję Ci kwiaty Goethe bo ją mam

powodzenia w pielęgnacji

Dziękuję za wklejenie tych fotek. Nie mogę doczekać się rozwinięcia jedynego pączka jaki ma ta co kupiłam. Ale będę się cieszyć.
Pisałam u Ciebie prośbę o zdjęcie całego krzaka. Idę zobaczyć czy coś znalazłaś.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies