Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Blaski i cienie nowego życia 22:43, 07 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Urszulla napisał(a)
Zakwitł Chopin w donicy małym kwiatkiem i Julia renesansowa rozkwitnięta w pełni mi się bardzo podoba

A Nostalgia zrobiła się cała różowa i nie ma białego środka- czy ona tak ma?





Fajowy ten chwast
Nostalgia tak ma,najpierw perłowobiały środek,a później ciemnieje w całości.
Zobacz moją,później usunę zdjęcie



Moja działka na Dębowym Lesie 22:42, 07 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
I jeszcze takie wam zostawię i idę spać
Clematis Arabela
[
Clematis Comtesse de Bouchaud

Clematis Ville De Lyon

i lilijka

Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:42, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Oraz pastelka




Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:41, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Baronesse w czerwcowej odsłonie





Mirkowy ogród (początki) 22:40, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Rozchodnik z boku ukorzenione sadzonki.Wiosną podzielę go na maksa.Ilonka.dzięki


Tegoroczne ukorzenione z patyczka tawuły
Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:39, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Ewa777 napisał(a)


Razem wyglądają obłędnie


Ewa dzieki, to jest czesc biało- fioletowej rabaty, jedna pettit mi wypadła a novalis wybujał w obłoki

widok z drugiej strony na tę rabatę - tutaj w czerwcu jeszcze


Różaneczniki - choroby i szkodniki 22:37, 07 lip 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Mazan, mógłbys jasniej mi wytłumaczyc z tą powierzchnia korzeni? nie bardzo zrozumiałam jak to sie ma do mojej chorej azalii... Powiem tylko,ze jak pryskałam preparatem jodowym to liscie były pokryte granatowym płynem.

Dzisiaj urwałam gałązke i wyglada w przekroju tak:



a liście niestety tak:



zdrowa dla porównania tak:

Nie ma podkopów, nic chyba nie podgryza...skończyły mi sie pomysły

Wykopać?
Kwiatowy ogródek Monteverde 22:37, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Chabry

Niedługo zakwitnie sadziec Little Joy
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 22:36, 07 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Luki napisał(a)


Łukasz takie ujęcia pokazuj, mistrzostwo.. Chylę czoła poważnie.
Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię 22:35, 07 lip 2016


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Do góry
W ogródku Iwony 22:34, 07 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Do góry
Na koniec funkie. W tym roku kolekcja się powiększyła, ale jeszcze nie zrobiłam zdjęć.








Tu jeszcze załapała się hakone.
Kwiatowy ogródek Monteverde 22:34, 07 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
monteverde napisał(a)


Powojnik Summer Snow


miło zobaczyć takie zdjęcie, bo sobie takiego w tym roku kupiłam, ale kwiatków nie widać może za rok. Ale Twój jest piękny i jaki wielki ile trzeba na taki efekt czekać?...
Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:32, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Witam, chyba tu jeszcze nie byłam, a tu taki piękny różany ogród.


miło, że sie podoba , zapraszam

wiosenny młodziak, ale jaki wigorny czerwcowy Sir John ,i nadal kwitnie

Moja działka na Dębowym Lesie 22:32, 07 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry



Dzwonek kropkowany- tylko taki jeden kolorek mam





Kwiatowy ogródek Monteverde 22:31, 07 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mirkowy ogród (początki) 22:31, 07 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Rozplenica kwitnie a z drugiej mi coś pałki zjadło i chyba nie zakwitną już .Szkoda.

Ogródek z futrzakami i kamieniami 22:30, 07 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Do góry
Karol99 napisał(a)
Pieknie zdjecia, masz slicznie skomponowane rabaty.


Karol dziekuje , dla Ciebie mini widoczek

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 22:29, 07 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
polinka napisał(a)
Berberys troszkę czerwieńszy niż ostatnio.



Bukszpan w Silver Sceptre.



Cisy miesiąc po posadzeniu pięknie przyrastają Widać, że brak rynny in służy





Poli, cudnie masz!
Co i jak? Nowicjuszka 22:29, 07 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Ale micha mi się śmieje
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 22:29, 07 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
A za to ta żurawka jest extra! Pięknie rośnie [nie wyrasta w górę] i ma piękne liście, mega szybko rusza po zimie. Gorąco polecam green spice w ubiegłym roku było dużu więcej ciepłych i słonecznych dni i zarys nerwów był dużo wyraźniejszy.
Ciekawe czy coś podobnego istnieje w kolorze bordo/ podobnym do berry smoothie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies