Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mirkowy ogród (początki) 14:06, 06 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Szałwia jednoroczna i dalie z wiosennego siewu już tuż tuż.
Ogród Małej Mi - sezon 2016 14:06, 06 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kasya napisał(a)


Mhm....jakbym wszystkie moje czosnki posadzila w jednym miejscu to tak by wygladalo...mhm...muszę dokupić chyba

One się fajnie mnożą .. miałam ich od groma, bo rosły we wrzosach i chyba z powrotem tam je posadzę

Strasznie niechlujna ta hortensja... za rok obetnę na 20 cm..


Ogród Cioci cz. 3 14:05, 06 lip 2016


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry


Gosieńko pięknie u Ciebie
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 14:04, 06 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Do góry
Monka napisał(a)
Mam może głupie pytanie , ale , kupiłam w tym roku i posadziłam 7 krzaków hortensje limelight , ale tylko na dwóch krzakach są małe zaczątki kwiatów, to normalne ? , a na pięciu pozostałych nie ma nic


Ja jesienią posadziłam 1 Limelight, a drugą (wiosną) przesadziłam obok z cienistego i suchego miejsca, gdzie słabo rosła. Ta pierwsza była bardzo wybujała i od razu po posadzeniu zaczęła marnieć. Obie przycięłam wczesną wiosną na ok. 10 cm. Teraz wyglądają tak samo (ta przesadzana ma więcej pędów), mają ok. 35 cm, są gęste, ale tylko niektóre pędy mają zawiązki kwiatów, króre można wyczuć, lekko ściskając czubek pędu. Spodziewam się oczywiście dużo słabszego i opóźnionego kwitnienia, bo rośliny muszą się najpierw porządnie ukorzenić. Dokupiłam im jeszcze 3 koleżanki i te, jak dotrą, posadzę na docelowe miejsce. Będą miały dużo czasu na ukorzenienie się i myślę, że zakwitną w przyszłym roku.
Ogród Małej Mi - sezon 2016 14:00, 06 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Tusiala napisał(a)
Kiedy wsadzałaś dalie do gruntu, że już Ci kwitną? Śliczne Jeżówki od Ciebie coraz piękniejsze i wreszcie mam swoje siewki


Sadziłam w połowie maja, ale ruszyły mi jeszcze wiosną i musiałam zapakować do doniczek.. stały w szklarni.
Ogród Małej Mi - sezon 2016 13:58, 06 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kindzia napisał(a)
To jeszcze Ci coś pozawracam...mam młodziaki chochli...same się tak zwracają na jedną stronę, do światła? U mnie na razie zadek pokazują...

Idą na jedną stronę do światła, ten typ tak ma.
Ta największa wygląda jak czapa, ale też idzie głownie w jedną stronę, a ma miejsce!! i światła dużo.
Ogród Bogusława 13:56, 06 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Stróż prawa i porządku

Ogród Bogusława 13:54, 06 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Jeszcze w donicy aby się zaaklimatyzował, Buczek

Ogród Bogusława 13:51, 06 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
jeszcze jeden świerk bez identyfikacji, wiosenne przyrosty, kupiłem go malutkiego na rynku od gościa sprzedającego ziemniaki.

Księżycowy... 13:42, 06 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Do góry
Wendy79 napisał(a)
Dzisiaj coś z serii, zaplecze warzywnego, czyli. czego się nie pokazuje U mnie to kompostownik i jego otoczenie.







Kompostownik składa się z komory zbudowanej w ubiegłym roku i tej budowanej w tym (wciąż brakuje nam dwóch palet do skończenia).


Na siatce masz dodatkowo rozciągniętą agrowłókninę? To przeciw chwastom? Działa?
Anna i Ogród 13:33, 06 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Makao_J napisał(a)
A taką róże ma u siebie właścicielka szkółki. Niestety nazwy nie pamiętam chociaż 3 razy mi mówiła. Jest olbrzymia.




moja podobna to Lady Mitchell
Tu ma być ogród :) 13:32, 06 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Filemon24 napisał(a)
przedpłocie piękne i bardzo eleganckie


Dziękuję, nie wiem czy kiedyś nie zrezygnuję z szałwii, a zostaną same trawy, ale póki rośliny małe to szałwie zapełniają przestrzeń i robią dobrą robotę.

Pamiętasz jak mówiłaś, że Ascot zakwitnie w tym sezonie?
Jestem w szoku jak w kilka tygodni krzaczki urosły i od wczoraj są pierwsze kwiaty.





Ty jesteś miłośniczka róż więc jeszcze Edenkę zostawiam, reszta róż obcięta i czekam na drugie tłoczenie.



Ogród Bogusława 13:32, 06 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Jedyny świerk jeszcze bez ingerencji

Ogród Bogusława 13:32, 06 lip 2016

Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 138
Do góry
boguslaw_r_ napisał(a)
Świerk przed kolejnym strzyżeniem





Cudny świerk. Co to za odmiana? Wybacz, jeśli jest to napisane wcześniej, ale czytaj sobie Twój wątek od początku po kolei
Tu ma być ogród :) 13:24, 06 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
nawigatorka napisał(a)
I raczej trzeba bylo zyc nierokwitnietej lawendy by sie nie sypala i by pachniala


u mnie Viva akurat w dobrej fazie, żeby to zrobić.
Mam nadzieję, że za rok będzie tak gęsta jak u Ciebie i wtedy ją polubię, na razie moja wygląda tak.

Ogród Bogusława 13:12, 06 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Świerk przed kolejnym strzyżeniem



Tu ma być ogród :) 13:10, 06 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry



Siewka ostróżki

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:08, 06 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 13:06, 06 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Na żółtej nie planowany czerwony akcent......dalia miała być żółta, źle opisałam hahahahahaha

Blaski i cienie nowego życia 13:05, 06 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Edenka z R. z ciemnymi liśćmi i podejrzana Edenka z jasnymi liśćmi



i Jan Paweł II delikatnie pachnący, nawet ulewy go nie naruszyły

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies