Nowe zakupy poczyniłam. Dziś miałam dostać swoje róże czyli Artemis i Pastellę. Niestety nie przyjechała żadna ale po długim namyśle zdecydowałam się na Comte de Chambord
ma jeden pączek więc jeszcze w tym roku powinnam poczuć jej ponoć bardzo intensywny zapach
zamiast Artemis kupiłam Jacques Cartier White
ta natomiast już kwitnie i ma przepiękny mocny zapach. W całym samochodzie pachniało.
Śliczna jest, miałam ją w zeszłym roku ale jak poczytałam o jej właściwościach to na kilka lat z niej rezygnuje, jeśli nie czytałaś o nasionach zrób to, też masz małe dzieci.
Ja radzę sobie tak, że wbijam bambusy i paliki gdzie się da aby opłocić te moje skrzynki. W tym roku psy przekopały mi pomidory... myślałam, że je zastrzelę wzrokiem już kit z tymi pomidorami bo u mnie to chwaścior nr 1 ale ta ziemia wszędzie..wrr Powodem wykopalisk okazała się nornica bo ją znalazłam nieżywą.
Szkoda tego cisa spróbuj reklamować jeśli się nie uda więcej nie stracisz.
Miejsce na ławeczkę bardzo fajne
Wiem jak to z czasem dla forum bywa, ja też pracuję, przychodzę do domu to nie wiem za co się zabrać a i dziecku trzeba czas poświęcić