Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To miejsce trzeba kochać

Pokaż wątki Pokaż posty

To miejsce trzeba kochać

kasia_c 12:53, 05 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 12:57, 05 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Bałaganik przed domem. Zamiast donic - kaloszki.


I nawiększa nasza strata stożek cisowy - pierwszy cały brązowiutki. Kupiony na początku sezonu, chyba z grzybem, albo się nie przyjął.
Ziemia była sypana z worka nie kwaśna, podlewanie, a tu nic. Myślicie, że jak zareklamuje to mam szanse?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kamila66 14:06, 05 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
kasia_c napisał(a)
Bałaganik przed domem. Zamiast donic - kaloszki.


I nawiększa nasza strata stożek cisowy - pierwszy cały brązowiutki. Kupiony na początku sezonu, chyba z grzybem, albo się nie przyjął.
Ziemia była sypana z worka nie kwaśna, podlewanie, a tu nic. Myślicie, że jak zareklamuje to mam szanse?

Szkoda tego cisa spróbuj reklamować jeśli się nie uda więcej nie stracisz.
Miejsce na ławeczkę bardzo fajne
Wiem jak to z czasem dla forum bywa, ja też pracuję, przychodzę do domu to nie wiem za co się zabrać a i dziecku trzeba czas poświęcić
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
marzena_p 14:09, 05 lip 2016


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
W twoim ogrodzie widać piękne okazy starych drzew.
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
Wendy79 15:54, 05 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No ciekawie ciekawie Zaznaczam. Też mam podobny problem z dereniami sadzonymi na wiosnę, więc może wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiam
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasia_c 11:06, 06 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
marzena_p napisał(a)
W twoim ogrodzie widać piękne okazy starych drzew.

Rzeczywiście są stare drzewa,ale głównie olchy. Były też stare wierzby w niezbyt dobrym stanie ale te wycieliśmy. Bardzo się z nich gałęzie sypały i brudziły. Olchy też szyszkami sypią i brudzą,ale ich nie odważylliśmy się wyciąć. Byśmy byli jak na patelni a nowe drzewa beda rosły długo
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 11:09, 06 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Wendy79 napisał(a)
No ciekawie ciekawie Zaznaczam. Też mam podobny problem z dereniami sadzonymi na wiosnę, więc może wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiam


Derenie chyba tak w kulkę przytne dość mocno. Z drugiej strony mam ivory halo. Sadzone na jesieni przyciete ładnie się zagęściły od dołu
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 22:27, 07 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Udało się! Szkółka uznała moją reklamację na cisa. Oddadzą nam pieniądze. Będzie za co kupić drugiego w przyszłym sezonie☺
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
ziele 12:33, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
kasia_c napisał(a)
]

Wokół drzew posadź bluszcz zielonolistny i pędy skieruj na pnie. Zimą będzie na czym oko zawiesić
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
kasia_c 07:21, 20 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Dzięki, też myślałam o bluszczu. Tylko jeszcze nie ogarnęłam tematu. Jakoś powoli się u mnie toczy ostatnio. W weekend sporo pieliłam i zaczeliśmy się przymierzać do warzywnika. Zdjęć nie mam, ale może wypada zrobić bo kawał roboty było.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies