Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W zgodzie z naturą 11:32, 05 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Asiu, wklejam na szybko wczoraj robioną rabatkę miałam pomocnika
Przed

po

czegoś jej jeszcze brakuje, będę kombinować, a może ktoś coś podpowie

Spadam do ogrodu
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 11:31, 05 lip 2016
Do góry
Anusia napisał(a)
Dzisiejsze fotki o poranku









fotki bardzo urzekające,uwielbiam takie poranki,pospacerowałam po Twoim Ogrodzie,piekne róże przy domu,duża ładna działka z potencjałem
No i bliskośc morza,które tak uwielbiam
Będe zaglądać
Pozdrawiam z Małopolski
Ogród Mirelli 11:29, 05 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry

Mirelko, te jaskry to gdzie kupowałaś? Wysyłkowo czy stacjonarnie?
Droga do spełnienia 11:27, 05 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Kawa napisał(a)



a kuku



Lilie ładne, ale ten mały to wymiata, cudniasty!
Co i jak? Nowicjuszka 11:25, 05 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Mira104 napisał(a)
Patrzcie jak ptaki ukochały sobie mój dom, siedzę na ogrodowisku i coś mi się drze niemiłosiernie w domu, patrzę a tu 2 ptaki po salonie sobie chodzą.


Chyba podoba im się u Ciebie Ale obsrańców nie zazdroszczę
W Kruklandii 11:21, 05 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Juzia napisał(a)



Mam dwa małe...i jeden sporawy już




Te trzy sztuki mam tu

a tam z tyłu są jeszcze dwie róże Tradescant i trzy miskanty ML.

Tylko miskanty rosnąć nie chcą i sobie myślę, że dwa ML przeniosę a w ich miejsce dam te przegorzany. Trzeciego przegorzana też eksmituję....



A mi w tym roku przegorzany prawie do ramion sięgają - nie podoba mi się ich wzrost. Wyglądają jak chwaściska. W tamtym roku były do pasa, to jeszcze uszło.

Ciekawa jestem Twoich wyborów różanych Różanka świetnie wygląda... styli elegancja
Co i jak? Nowicjuszka 11:20, 05 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Patrzcie jak ptaki ukochały sobie mój dom, siedzę na ogrodowisku i coś mi się drze niemiłosiernie w domu, patrzę a tu 2 ptaki po salonie sobie chodzą.

Mój mały ogródeczek :) 11:19, 05 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Datury (bieluń z nasion)
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 11:12, 05 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Ewo, BasiuLT, Jolu, ogród jest ulubiony, ale życie swoim torem się toczy, czasami trzeba pójść inną ścieżką, żeby się nie zgubić.
Życie rodzinne ma swoje wymagania, a i o własne zdrowie trzeba zadbać.

Miłego dnia!

Mój ogród pod górkę... 11:08, 05 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Kacha123 napisał(a)





A jakie tu masz trawki???

Przerwa na kawę... 10:53, 05 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
inka74 napisał(a)




Takie rabatki to lubię berberysy dzisiaj będę cięła...w kulkę.
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 10:48, 05 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 10:47, 05 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Moje liściaste w pracy....

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 10:45, 05 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Karolina gdy rano wstałam w niebo spojrzałam usłyszałam głos ptaszyny ze dzisiaj sa Twoje imieniny !! (?) zycze wszystkiego dobrego by wszystko w zyciu Ci sie spełniło a to o czym marzysz by Twoim było,buziaki ( jak nie to na zapas)

jak trafiłam to z kwiatem .

Ogród tworzony z pasją 10:43, 05 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Karol99 napisał(a)
Dzisiaj rano zapadła decyzja o przedłużeniu rabaty z trawami. Właśnie trwa realizacja pomysłu. Darń już ściągnięta.


Ale się dzieje po prostu z przemyślanym rozmachem.

Karol, czy Ty masz obwódkę z tawuły ? szukam, szukam i nie widzę
I jeszcze jedno..czy katalpę tniesz ?? kiedy ??
W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 10:42, 05 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
I Vanilki



W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 10:42, 05 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Hortki Bobo...





I limki


W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 10:40, 05 lip 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Foto wieczorową porą bo za dnia czasu brak :/
Jeżówki i Variegatusy



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies