Też mam Indigo Rose, rzeczywiście szybko zawiązuje owoce. Wczoraj zerwałam pierwsze patisony. Może dziś będę mieć aparat, to cyknę fotkę okrze specjalnie dla Ciebie
Wrzosy kupiłam "Kinlochruel" (chyba- w każdym razie białe są, bo to widzę po zawiązkach kwiatów, a Pani przynajmniej prawdę wprost powiedziała, że ona "nie wie")
A czy to Glediczje? Dwie różna? Jedna ma kolce, a druga nie
Madziu to super że widziałaś Te co masz w doniczkach nakryj folią szybciej wykiełkują.Jak będą miały dwa własciwe listki to przepikujesz na miejsce stałe.Ja swoje mam rozpikowane do małych doniczek.Coś mi je podjada tyylko co?