Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W zgodzie z naturą 15:56, 04 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
elka_ napisał(a)
Spacerkiem po ogrodzie

Wpadłam z rewizytą
Pieknie, soczyście i nawet kolorowo.
Lilie wodne sliczne podejrzałam i zlot czarownic A juz zaskroniec to hit, ze sie udało uchwycić go z ta ryba
Ładny ten twoj ogród, ciekawe rośliny, i wyrosniete juz całkiem . Ja tez ciełam swojego jałowca 3 lata temu i przerabiałam na "bonsai dla ubogich", wyszło nieźle choć jeszcze efektu takich poduch jak np sa u Doni nie mam, choc zagęszczają sie i u niego poduchy ale powolutku, może za rzadko go tne i dlatego.
Pozdrawiam i zaznaczam wątek!
Doświadczalnia bylinowo-różana 15:54, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Anda napisał(a)



Twoja ożanka wywołała u mnie palpitacje serca
CUUUDNA piękne kolor i pokrój. zapisałam do przeanalizowania
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:54, 04 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Mirka i na dodatek forma płacząca(zwisające gałązki)którą będę dalej prowadził na maksa w górę tak jak Purpurea Pendula (drugie foto)

Z Pszenicznej ... 15:42, 04 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
No i będzie Eden rose

Z Pszenicznej ... 15:37, 04 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Rabata zaczyna się wypełniać, świeże nasadzenia będą kwitły, agastache i rdest mają już pączki jestem ich bardzo ciekawa



Morze woni i kolorów... 15:32, 04 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Do góry








Morze woni i kolorów... 15:31, 04 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Do góry








Morze woni i kolorów... 15:30, 04 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Do góry
Polowanie na motyle






Z Pszenicznej ... 15:22, 04 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Jeżówki oszalały z rozmiarem, ścigają się z trzcinnikiem


cudowna szałwia, stipa też świetnie rośnie



Z Pszenicznej ... 15:14, 04 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Katalpa kwitnie

bylinówka też się zmienia, floksy zaczynają się rozwijać monarda też i zawilce które zawsze kwitły w sierpniu.. nie wiem o co chodzi



Ogród Hrabiego 15:12, 04 lip 2016


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Do góry
By nadrobić straty w fotkach, kolejna porcja:

Ogrodowy song 15:09, 04 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry


Ogrodowy song 15:09, 04 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
amelia_b napisał(a)
szukałam Ewciu Twoich cisów, ale nie znalazłam, za to widziałam zmianę rabaty przy tarasie i szaleństwo zakupowefajnie wyszło


Cisy tworzą "ściankę" obok tarasu; tutaj trochę widać za drewnianą skrzynią.

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 15:05, 04 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Gocha napisał(a)
A teraz zdjęcia z mojego ogrodu wykonane przed paroma dniami


Piękny kolor tego krwawnika Czy on jest fioletowy? Pamiętasz nazwę?

Gosiu, pokazałaś bardzo ciekawie wszystkie ogrody Ujęłaś najciekawsze miejsca A w drodze powrotnej rzeczywiście mogłaś zajechać do Ani. Ja taką trasę wybrałam od Ciebie do Buczkowic
Moje małe wielkie marzenie 15:04, 04 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Dziewczyny doradźcie proszę, jakiego muskanta dać na tę rabatę? ML czy może Variegatus? A może jeszcze jakieś inne propozycje?


U Agi - czyli słońce i piach 15:00, 04 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
ag_zie napisał(a)
Nigry


Pissardi mam, ale te Nigry też kuszą zapatrzyłam się u Ciebie.
Typografia ogrodu 14:53, 04 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Wszystkie szesciopaki wykupiłam
Rododendronowy ogród II. 14:51, 04 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Bogdzia napisał(a)








Jest jeszcze jedna ale ta wogóle nie ma zdjęc .



Co to za róża? Właśnie robię listę zakupów. Róży Albericht na razie nie znalazłam. Ile lat ma ta róża?
Ogród Fliniowy - zapraszam ! 14:46, 04 lip 2016

Dołączył: 04 lip 2016
Posty: 18
Do góry
Witam wszystkich serdecznie,
od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem własnego ogrodu, który ma być moją wizytówką. Zanim jednak dojdzie do perfekcji wiem, że czekam mnie długa droga i ciężka praca.
W związku z tym zarejestrowałem się na forum aby czerpać wiedzę oraz inspiracje od bardziej doświadczonych gdyż sam jestem nowicjuszem.

Teraz trochę informacji ogólnych i technicznych na temat mojego ogrodu:

Powierzchnia działki - 847 m2
Powierzchnia kostki brukowej - 126 m2
Powierzchnia trawnika - 340 m2
Powierzchnia tarasu - 33 m2
Powierzchnia klombów roślinnych - 75 m2
Powierzchnia opaski ogrodowej - 98 m2
Powierzchnia pod basen - 25 m2
Reszte powierzchni zajmuje kubatura budynku

Trawa została zasiana na początku maja 2016 r sposobem ręcznym, wcześniej teren został przygotowany pod zasiew i założony został system automatycznego nawadniania podzielony na 6 sekcji i linie kroplującą sterowany sterownikiem firmy Hunter. Posiana trawa to Barenbrug Sport.
Dookoła działki posadzone zostały Tuje Szmaragd w odstępie co 75 cm w opasce o szerokości 1 m. Oczywiście pod tujami wymienione zostało podłoże na odpowiednie dla iglaków gdyż posiadam teren gliniasty.

Proszę Was o opinie i ewentualne uwagi a jeśli trzeba - konstruktywną krytykę. Warto nauczyć się czegoś od bogatszych w doświadczenia.
Zdjęcia przedstawiające to co udało mi się zrobić od początku kwietnia do dnia dzisiejszego poniżej:


Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 14:44, 04 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Kasiu ja mam nadzieje, ze one nie tylko jedna przezimuja. Na plakietce bylo napisane, ze mrozoodporny. Kot mi jednego troche polamal ale mam nadzieje, ze sie zregeneruje


dostalam jeszcze jedno foto od trenerki z biegu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies