Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kosolkowa Pasja 18:40, 01 lip 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Anda napisał(a)
Ola, cudowne masz te rabaty A jak taki ogród cały będzie, to Ty chyba w domu w ogóle bywać nie będziesz Ja bym sie przeprowadziła to takiego ogrodu


Ewa, pochwały od Ciebie sprawiają ze się zarumieniłam, bo ja zawsze wzdychałam u Ciebie... a teraz tak sie cieszę ze udało mi się stworzyc coś, co podoba się autorkom moich ulubionych ogródków (te ogrodniczki, które czytają, znaczy się - oglądają - pewnie wiedzą, ktróe z Was mam na myśli)
Kosolkowa Pasja 18:35, 01 lip 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Konieczki napisał(a)
Cudnie


Dziękuję!!
Szukam pasujacego drzewka 18:26, 01 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Trzmielina oskrzydlona




Jesień




Dla odmiany czas na zmiany... 18:19, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Problemy z tujami 18:12, 01 lip 2016

Dołączył: 20 sie 2015
Posty: 44
Do góry
Mam jeszcze inny problem, a raczej pytanie. Co moze byc przyczyna takiego stanu moich kilku tuji? Tuja szmaragd, okolo 180cm wysoka
Dla odmiany czas na zmiany... 17:59, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Dla odmiany czas na zmiany... 17:47, 01 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
porcja świeżych zdjęć
nic nowego...ale co tam



chyba znów żle przycięłam

Doświadczalnia bylinowo-różana 17:43, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Ewuniu to i ja dla Ciebie, bo to przez Twoje cudowne fotografie ona jest u mnie


A u mnie dzięki Ewuni jest Summer Song
Doświadczalnia bylinowo-różana 17:42, 01 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Katkak napisał(a)
Ewunia mam i ja . Zawsze jak na nią patrzę cieplutko myślę o Tobie . Duża buźka

Ewcia to Jude?
Paprocie ogrodowe 17:38, 01 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
taki mix




Tu ma być ogród :) 17:37, 01 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Tu ma być ogród :) 17:36, 01 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
lindsay80 napisał(a)


U mnie kwiatów jeszcze trochę zostało, mam nadzieję, że na kolejne pąki nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

U nas upał, ale od jutra spore ochłodzenie, miejmy nadzieję, że opadów też trochę będzie.

A dziś doszła do mnie przesyłka - pomylili mi odcienie szarości i teraz myślę czy zostawić, czy wymieniać, czekam na eMa, zobaczymy co on powie.
Róż i fiolet na jaśki - kolory zgodnie z życzeniem mojej córy





Fajne te kolorki
A może wrzuciłabyś zdjęcie tarasu? Zobaczymy jak to się zgra kolorystycznie
Nie wiem czy ten grafit nie jest trochę za ciemny?
Tu ma być ogród :) 17:33, 01 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Pan Maluśkiewicz 17:32, 01 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Mixtoorka napisał(a)


Pierwszy kwiat, w mniej deszczową pogodę był morelowy. Te ewidentnie bardziej żółte. Pachną cytrynowo.


Śliczny kolorek tej róży, to jej dokupiłaś Presidenta Karolciu?
Tu ma być ogród :) 17:30, 01 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry

Działka prawie w Borach Tucholskich 17:29, 01 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry






Ogródek Mirelli 17:26, 01 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
MirellaB napisał(a)
Trawa w ogródku wschodzi, Vanilki będą ładnie kwitły, reszta roślin dobrze rośnie

Zdecydowałam, że przy tarasie posadzę hortensję Annabell Strong i żurawki.
Szału nie będzie wiem, ale decyzja jest taka, że ogród ma być prosty

Hortka czeka na posadzenie


Towarzyszyć jej będą żurawki




Kilka z tych żurawek planuję posadzić przy magnolii. Wiem, że magnolia nie lubi mieć nic w nóżkach, ale takiego pustego miejsca nie chcę zostawić. Przetestuję jak będzie rosła


Zakupki jak zwykle pierwsza klasa Żurawki do marmoladek bardzo podobne, ja też czymś muszę podsadzić magnolię, myślałam o zawilcach jesiennych.
Tu ma być ogród :) 17:24, 01 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry

Typografia ogrodu 17:20, 01 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Myslalam ze sie przewidzialam przez okno.a jednak.ciemiernik mi kwitnie
Typografia ogrodu 16:59, 01 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
Sebek napisał(a)
Asia, jak będziesz kiedyś znowu robić zdjęcia cyknij mi dziecko drogie trzcinniki - patrze na swoje s jakieś takie dziwne są

Prosze bardzo.nawet rdze dla Ciebie obfocilam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies