Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 12:53, 01 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
róża kaskadowa
Super Dorothy
jednak badyl obcięłam, żadnych pąków nie było
coś mi żółkną liście
może brak wody?...choć z doskoku podlewam..
ale kwiatki ma urocze, takie mini różyczki w kiściach, jakby 3 kolory
Ogród z pergolą 12:51, 01 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
trochę fotek bo nudny ten wątek
coś i u mnie kwitnie poza różami..

biedronki mam! Ewa Anda widzisz to?




Pan Maluśkiewicz 12:51, 01 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry


Werbena Lollypop będzie kwitła, ale już nie jako Lollipop tylko "zwykła- niezwykła"
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:50, 01 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kindzia napisał(a)
Już pachnące lilie kwitną??? Ciekawe jak tam postępy moich...

Nie stresuj się Irciu, na pewno już nie mam porządnie posprzątanego ogrodu, wiesz ile róż przekwitło przez tydzień? Będę jechać do garażu jak po procesji Bożego Ciała

Tak, w tym roku je sadziłam, nziutkie, podobają mi się
częśc dałam w inne miejsca i będę zabierać, głupi pomysł miałam...na patelni
wow, fajny taki wjazd nie wymyślaj, u ciebie i tak stale wylizane, ale ja mam jednak większy obszar, więc pal licho, jest, jak jest

jaka to róża wg ciebie???
Ewa nie może rozpoznać; ma full pąków
Pan Maluśkiewicz 12:45, 01 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
I takie tam:
z lawendą poczochraną i wybujałą




Mój mały ogródeczek :) 12:42, 01 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)
Juki piękne Agnieszko i dobrze że dziewczynki wyzdrowiały. Przy jukach nie ma żadnej roboty, no na wiosnę trzeba wyciąć te co kwitły w tamtym roku.

Dziękuję Zbyszku
Dziewczynki zdrowe juz jak ryba
A na juki chyba się jeszcze skuszę

A tak pięknieje moja hortensja z dnia na dzień ładniejsza
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:42, 01 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Ewuniu to i ja dla Ciebie, bo to przez Twoje cudowne fotografie ona jest u mnie



Karolka, dzięki
Miłkowo - sezon 2016-2022 12:42, 01 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kasja83 napisał(a)

A patyków???Toż one piękniejsze niż póki co moje z sadzonek. Hortki chyba Cię lubią?

Czy ja wiem...z częścią się udaje, część patykó w tym roku tez mi padłą, ale sporo jednak wyhodowałam.
muszę pzreniesc, bo je zarosły laurowiśnie, znowu jakiś misz masz mi wyszedł
w lesie mam dużo anabelek mojej produkcji, cierpią z powodu suszy, nie mogę objąć aparatem wszystkich
Doświadczalnia bylinowo-różana 12:39, 01 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
Ewuniu to i ja dla Ciebie, bo to przez Twoje cudowne fotografie ona jest u mnie

Komendówka 12:38, 01 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
roma2 napisał(a)


Cudak






bliźnięta syjamskie
Ogród Bogusława 12:33, 01 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Wiąz.

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 12:31, 01 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
Dalej nie mam czasu
ach

wczoraj bylismy wybierac plot, bedzie taki


potem bylismy w stolicy, m biegal w zawodach a ja wachalam lipe


Lipy rosy wokolo stadionu i tak oblednie pachnialy, ze az mi sie w glowie krecilo


a dzis mialam wolne i ualo mi sie troche posprzatac



zapach lipy niesamowity,ale lipa jest śmieciuchem...wem coś o tym bo u mnie rośnie prawie przy schodach wejściowych

Płotek rewelka ,przypomniał mi się Kargul i PawlaK

A tych cudnych wycieczek to Ci jednak zazdroszczę jak długo mieszkach w Bawarii?
Ogród Bogusława 12:27, 01 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Przed zachodem

Świerk serbski - Picea omorika 12:14, 01 lip 2016

Dołączył: 01 lip 2016
Posty: 1
Do góry
Dzień dobry,
Jestem tutaj nowy i podłączam się do ostatniego wątku... szukam potwierdzenia, czy brązowienie igieł widoczne na zdjęciach to też w związku z ostatnimi upałami? Serby rosną u mnie od 2-3 lat i w poprzednich latach nie zauważyłem takiej reakcji na upały... stąd moje wątpliwości, czy aby to nie jakaś choroba. Zdjęcia przedstawiają 3 różne drzewka. Część ma tylko obsuszone końcówki (prawdopodobnie to z powodu upału), część brązowieje bardziej w głębi...

Z góry dziękuję za pomoc.





Ogród tworzony z pasją 12:09, 01 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Karol99 napisał(a)
Pokażę Wam dzisiaj jak sporządzić sadzonki z tawuły japońskiej. Dzisiaj przycinałem obwódkę, więc mam dobry materiał do sadzonkowania.

1. Pobieramy sadzonkę o długości ok. 10-12 cm, teraz jest dobry termin bo pędy są średnio zdrewniałe.


2. Obrywamy dolne liście, a pozostałe przycinamy, żeby ograniczyć transpiracje.



3. Sadzimy do donicy z ziemia, obficie polewamy, trzymamy w cieniu (ja chowam na dzień do garazu) i nie dopuszczamy do przesuszenia podłoża.


Życzę powodzenia i udanego rozmnażania. Może moja instrukcja Wam się przyda.
A i jeszcze jedno. Ja nie stosuje ukorzeniacza.

To kawałek mojej dzisiejszej pracy

Też tak robię Ale jak dla mnie to z patyków jesienią najlepiej robić sadzonki nie trzeba pamiętać o podlewaniu same rosną
Pan Maluśkiewicz 12:08, 01 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry


Pierwszy kwiat, w mniej deszczową pogodę był morelowy. Te ewidentnie bardziej żółte. Pachną cytrynowo.
Moje małe wielkie marzenie 12:07, 01 lip 2016


Dołączył: 02 kwi 2013
Posty: 423
Do góry
Wydaje mi się że gracek.
Mój kupiony jako gracillimus wygląda tak:


Mam nadzieję że to jest gracillimus
Mój mały ogródeczek :) 12:07, 01 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Dzisiejszy spacerek po ogródku w upalny dzień
Ogoreczki

Powojniki

Róża pnąca zaczyna (tegoroczny zakup z gołym korzeniem)

Ta jest piękna NN

A ta kwitnie kolejny raz i kwiaty długo się utrzymują i pachną
Mój jest ten kawałek ogrodu 12:06, 01 lip 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Do góry
aga_podlasie napisał(a)
Crocus



Wszystko piękne ale to zestawienie najbardziej mi się podoba.
W oflisowym ogrodzie 12:04, 01 lip 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Do góry
kamila66 napisał(a)
Przed meczem te mniejsze



Czy ta trawka to Turzyca bronze form? Kupiłam takie 4 sztuki i zastanawiam się czy one zimują? Gdzieś wyczytałam, że mogą być problemy. Okrywasz je na zimę?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies