Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 22:47, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
bogumila napisał(a)
Ożankę mam ....zaczyna się pokładać...chce już na rabaty...




piękne porosły, ja nasionka dopiero dostanę
jak długo czasu trzeba było żeby takie urosły
co przykrywasz tymi butlami?
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 22:45, 15 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
jolka napisał(a)
Co tu tak cichutko??
Gosia co tam działasz, chwal się tu szybko
Oj w tym tygodniu praktycznie nic nie robiłam w ogrodzie Tydzień miałam wręcz wariacki. Nawet nie miałam czasu aby zerknąć na O. Dzisiaj po południu zrobiłam obchód i aż mnie zaskoczył widok jak wszystko się rozwinęło.
Różaneczniki


Z południa Polski - ogród Marzeny 22:44, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
Tulipany oraz przycięta lawenda (nie wiem czy dobrze, czy źle, ale przycięta):
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:44, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Rozmnażanie hortensji 22:43, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ja się pochwalę, termin sadzonkowania 25.03.











W cieniu - zacieniona 22:43, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Jesienią wetknęłam wiechy anabelki tak dla dekoracji...i teraz widzę pąki.Może lepiej mnożyć z patyków jesienią? W tym roku spróbuję z innymi...
Z południa Polski - ogród Marzeny 22:41, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Do góry
Paulina rozchodniki kupione w G. całe 7 sztuk:




No i oczywiście teraz myślę, czy je wszystkie w rzędzie posadzić, czy porozrzucać po 1-2 na całej rabacie...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:41, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Tu ma być ogród :) 22:40, 15 kwi 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
ren133 napisał(a)
Pięknie się komponują exotic z bukszpanami To był dobry wybór
A cięłaś już kulki?
A jak tam trawnik?


Nie cięłam Reniu, ten tydzień u nas był mocno deszczowy, czekam na pogodę, choć cięcie tylko kosmetyczne, bo na kulkach gdzieniegdzie tylko coś wystaje poza obrys.

Oj trawnikowi jeszcze sporo brakuje do ideału, na jutro eM planuje koszenie, zobaczymy czy pogoda pozwoli.

Dziś wyglądało to tak

Mój ogród pod górkę... 22:40, 15 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Magnolie



Klonik
W cieniu - zacieniona 22:39, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...widać już pączki na czarnej porzeczce...
Malutki pod lasem 22:36, 15 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12226
Do góry
Budleja, z której myślałam, że nic nie będzie pokazuje coraz więcej zielonego
Liatry wychodzą Na rzeczkę tulipanków trzeba jeszcze kilka dni chyba poczekać, i jedna z moich trzech odmian rozchodników.

Kosolkowa Pasja 22:36, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
Tak wygladała kilka dni temu:
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 22:32, 15 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Luki napisał(a)






Łukasz - po takich zakupach nie ma co jęczeć Co tam korek na drodze- zobacz jaka radoś w bagażniku.

Toż takie zakupy to zastrzyk endorfin na długo.

Super
już czas zrobić coś fajnego ;) 22:31, 15 kwi 2016

Dołączył: 24 sie 2014
Posty: 10
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 22:27, 15 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Milka napisał(a)



A ja ją na żywo i niedawno podziwiałam i nie tylko ją

Wiosna w Miłkowie cudniasta- zaświadczam
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 22:27, 15 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
07_Rene napisał(a)
Z kupionych nasion cynii wyrosła jedna inna roslinka. Trochę przypomina mi wilca, ale pewności nie mam.


Posadziłam dziś magnolię

Moja pierwsza magnolia puszcza listki, ale kwiatów nie ma Niech ma przemrożone pąki

Ta roślinka wygląda na kosmos, czyli onętek
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 22:26, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Mój ogród pod górkę... 22:26, 15 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Tulipanowo



W cieniu - zacieniona 22:13, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
mira napisał(a)
Pięknego kwiecia wiosennego nie brakuje Ci no i koloru - radujemy się wiosną
siałaś może ożankę?

pozdrawiam
Ożankę mam ....zaczyna się pokładać...chce już na rabaty...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies