Buszując w zbożu i kukurydzy:)
18:56, 15 kwi 2016
Wyszasz?
Stipe to chyba po 15-tym maja bedę wysadzać do gruntu. Na razie jest mała, późno wysiałam. Wygląda tak:
A część czeka na pikowanie.
Naparstnicą też trzeba byłoby się już zająć.
Największy dziwaczek... Muszę się spieszyć z hartowaniem, ale to do gruntu też dopiero po zimnej zośce.
