Jak się cieszę że robisz taki stół zobacze jak wyjdzie bo też planuję - tylko chciałam zamiast drewnianego blatu użyć desek tarasowych kompozytowych żeby stał lato jesień
widze już że będzie super
Dziewczyny faktycznie Life is... ale jest piękne i już
...powinni mi zabrać portfel... pojechałam dzisiaj po 18 brakujących bukszpanów (czyli jest ich w sumie 70) a wróciłam jeszcze z 5 różanecznikami Są małe, fakt ale były po 7 zł i wyglądają bardzo zdrowo więc grzech normalnie nie brać
I troszkę koloru z MiniKubusiowa
...chyba jednak założę drugi wątek bo się bałagan zrobił...
Dzisiejszy przypadkowy zakup-nie mogłam się powstrzymać podobno zimuje w gruncie i się rozrasta zakwita na biało ,przekwitające zmieniają kolor na niebiesko
dziewczyny kochane zidentyfikujcie mi tą roślinkę - podobno jest zimozielona i rośnie do ok 40 cm. Miała też malutkie białe "kielichowate" kwiatuszki. Chciałabym więcej takich ale nie wiem co to