Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Na Łowieckiej 16:14, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Do góry
Na pierwszy rzut idzie rozplenica. Całkiem ładnie odbija:

Red baron i ML:

Variegatus
mikro-ogródek.. początki 16:05, 15 kwi 2016


Dołączył: 29 lut 2016
Posty: 23
Do góry
Kosolkowa Pasja 15:54, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
kosolka napisał(a)
Perovskia ruszyła





to moja chyba nie zyje
W ogrodzie Lorki za zakrętem 15:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lorka napisał(a)
tadam zamieszkały u mnie pierwsze kulki bukszpanowe hehe znaczy się na razie tylko 2 sa prawdziwe kulki, zanim je znalazłam to wcześniej kupiłam krzaczki w ogrodniczym i będe je kulkować..
pewnie jeszcze z 5 razy będą zmieniały miejsce ale na razie są na frontowej..

z prawej musze jednego przesunąć bardziej w prawo:/

oczywiście cały czas kombinuje z tą rabatą, bo wciąż mi coś nie pasuje..
posadziłam np trzy berberysy bagatelle( wciełam je w bukszpanowy żywopłocik


i chyba dokupie jeszcze dwie wisienki ,żeby po prawej były trzy.. a pod nimi zrobie te jasne pstrokate kulki jakieś trawy i kwiatki, a wiosną hiacynty jak teraz..( ale wiadomo to wszystko się moze jeszcze zmienić pierdyliard razy hehe)

to by było tyle na dziś, w końcu u mnie wszystko zaczyna się budzić.. perovskia, róże, będzie troche tulipanów na szybko sadzonych jesienią..
tylko nei wiem czy stipy przeżyły.. na razie nie dają znaku życia, za to carexy evergold się budzą!
no i niestety 2 nowe cisy podsychają ..chyba nic z nich nie bedzie


jaki okrąglutkie

a wisnie jakie ?
Dla odmiany czas na zmiany... 15:50, 15 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Do góry
beta napisał(a)
nowy stół i ławki na taras się robią





Jak się cieszę że robisz taki stół zobacze jak wyjdzie bo też planuję - tylko chciałam zamiast drewnianego blatu użyć desek tarasowych kompozytowych żeby stał lato jesień
widze już że będzie super
Kosolkowa Pasja 15:49, 15 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Perovskia ruszyła



Rozsiała się ostróżka Będzie kilkanaście nowych roślinek



I mam bardzo dużo takich siewek, co to może być??


Kubusiowo II 15:45, 15 kwi 2016


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Dziewczyny faktycznie Life is... ale jest piękne i już

...powinni mi zabrać portfel... pojechałam dzisiaj po 18 brakujących bukszpanów (czyli jest ich w sumie 70) a wróciłam jeszcze z 5 różanecznikami Są małe, fakt ale były po 7 zł i wyglądają bardzo zdrowo więc grzech normalnie nie brać



I troszkę koloru z MiniKubusiowa


...chyba jednak założę drugi wątek bo się bałagan zrobił...
Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:)) 15:38, 15 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Do góry
Na te jeszcze czekam


Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:)) 15:37, 15 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Do góry
Nie mam czasu, ale nie mogłam nie zrobić zdjęć jeszcze przed wylotem

Moje pierwsze tulipanki







Po prostu ogród... 15:35, 15 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Takich pasażerów dzisiaj miałam w aucie




i w bagażniku



Mój mały ogródeczek :) 15:05, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
I jeszcze parę
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 15:01, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Ta daaam,miałaś Hanuś rację że będzie pierwsze miejsce za Marzanne
Dziękuję za kciukaski
Mój mały ogródeczek :) 14:59, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Mój mały ogródeczek :) 14:57, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 14:57, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Dzisiejszy przypadkowy zakup-nie mogłam się powstrzymać podobno zimuje w gruncie i się rozrasta zakwita na biało ,przekwitające zmieniają kolor na niebiesko
Mój mały ogródeczek :) 14:52, 15 kwi 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 14:51, 15 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Do góry
Anda napisał(a)


Piękne tulipany!!
No i jak zwykle wszystko w Twoim obiektywie wygląda niesamowicie.
To tu... 14:48, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Do góry
MAD napisał(a)
Na wspominki mi się zebrało. Rok z życia mojej "lawendowej".




co to są za trawki na "lawendowej"?
Mój wymarzony ogród 14:40, 15 kwi 2016


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Do góry
dziewczyny kochane zidentyfikujcie mi tą roślinkę - podobno jest zimozielona i rośnie do ok 40 cm. Miała też malutkie białe "kielichowate" kwiatuszki. Chciałabym więcej takich ale nie wiem co to

Różaneczniki - sadzenie i pielęgnacja 14:40, 15 kwi 2016

Dołączył: 21 lis 2015
Posty: 9
Do góry
Uj, nie kliknąłemm, sorki

Pacjent lepszy


Pacjent gorszy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies