Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:54, 14 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Kasya napisał(a)


Z pierwszym zdaniem sie zgadzam, ale z drugim nie
Masz rację Kasiu u Bożenki także wiosenny spektakl kolorków, a Bożenka zawsze skromna



Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 20:53, 14 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Ogródek dziś zaliczony, dalie posadzone. Na wszelki wypadek zostawiłam jeszcze 4 karpy do posadzenia w maju.
Pomidory -już obsadzona połowa szklarenki. Ale wysiewów jeszcze nie robiłam może w sobotę. Popikowałam pod szkło sałatę. I posiałam jakieś kwiatki do doniczek, będę rozsadzać w maju. Kiełkują jeżówki, zostawione były z nasionami na zimę, Teraz będzie multum sadzonek.

Powoli się wyrabiam z najgorszego. Ufff!


Piekne ujecie.
To prawie finisz wiosenny. Ale wiersz dostalas, zabawny, odpowiedź twoja tez
Dalie juz do gruntu sadziłaś?
Moje w donicy i nic..stoja, chyba dam do gruntu.
Miłkowo - sezon 2016-2022 20:52, 14 kwi 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry




ciekawa jestem swoich, miały być białe pełne a chyba też coś jasno-żółtego mają w środku
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:50, 14 kwi 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
hmmmm one maja mieć ciemny róż....


bergenie zaczynają kwitnąć i uwaga opóźnione krokusy wyszły


po dwóch latach ponownie zakwitły żółte szachownice

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:48, 14 kwi 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
U Ciebie jak zwykle cudny kolorowy przepych. U mnie wiosna mniej zaawansowana.
Cieszę się z moich kolorków bo codziennie coś nowego przybywa lae i ubywa niestety , tulipanki botaniczne kwitły coś ponad tydzień i już porobiły się brzydkie...
ale w ich miejsc3 starują tulipany duże, czekam z niecierpliwością na ich spektakl

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 20:46, 14 kwi 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Do góry
Witam bardzo serdecznie
Jestem obserwatorką Ogrodowiska, a od niedawna nawet się zarejestrowałam, oczywiście podziwiam wszystkie realizacje , które są tutaj prezentowane i jestem pod ogromnym wrażeniem, nie tylko ogrodów, ale także, a może przede wszystkim dobrej energii jak tu panuje i chęci wzajemnej pomocy w tzw. "sprawach ogrodowych". Pewnie myślicie, że brzmi to pompatycznie, ale tak czuję . Ośmielona chęcią Waszej pomocy, ja także proszę o pomoc w urządzeniu mojego przedogródka. Dużo się już naczytałam na forum ale..........., niestety pustka w głowie i brak wyobraźni !!. Proszę doradźcie co mam posadzić. Dodam, że jest to miejsce bardzo nasłonecznione
Oczywiście krzaki i piaskownica do usunięcia !!!!!!!!!


Monika

Rozpoznawanie roślin jednorocznych 20:43, 14 kwi 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
a czy ktoś wie co to może być za roślinka? wyrosła w miskancie



Moje ukochane miejsce na ziemi 20:42, 14 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
agata19762 napisał(a)
Powojnik Montana lada dzień zakwitnie.




Jaki to?
Identycznie u mnie, ale mamy podobna wiosnę
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy... 20:42, 14 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
jazzy napisał(a)
Wczoraj robiłam pierwszy w swym życiu kancik Między trawnikiem a warzywnikiem kładę listwę aka alubord
Jeszcze nie jest zasypana, ale efekt jako taki już widać. Może kiedyś położę tam krawężnik, jednak póki co, wolę tańsze, mniej praco i czasochłonne oraz bardziej mobilne rozwiązanie



Dziś pada od rana...znowu.


To super że masz deszcz dla tego trawa taka soczysta i buksiki fajnie porosły widziałam tak fajnie rozsypane extra pomysł macham Marcia miłego wieczorku
Bawarka 20:41, 14 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Bez juz zaczyna pachniec, sliczny, cudowny zapach



poziomeczki Regina dalej kwitna


czysta niewinnosc...


Ja i mój ogródek, a może ogród 20:39, 14 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 20:37, 14 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
i troszkę kwiatuszkowo



Ukojenie 20:37, 14 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
zoja napisał(a)
I zonkil zakwitnie:


Mam pytanie do tych co wysiewali jezowki. Czy to moga byc siewki jezowek?

Bardziej wygladaja na lubin, jezowki na starcie maja ciut fioletu..sfoce ci moje, bo juz je w gruncie widac. A ta druga roslina, trudno powiedziec.
Bawarka 20:37, 14 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Kolorowe...kly




jaskier

Ogród z uśmiechem 20:34, 14 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Agania napisał(a)


Jak widzę to główne nasadzenia to same iglaczki

Hortensje i trawy nie pasują mi w tym trójkącie, do przesadzenia w jednej linii lub w grupach, tam widziałabym magnolię, a nawet dwie lub wiśnię Pisardii, złotokap, dołożyłabym lilaki, poniżej jodełkę procera aurea lub świerka Maingold lub jaśminowce lub kaliny, z drzew wierzbę Hakuro lub głóg Paul Scarlet, dalej w prawo buki, na najniższe piętra, azalie japońskie, rozchodniki, min. berberysy, trawki, żurawki, sama musisz się zdecydować, ja tak na szybko rzucam propozycję zageszczającą, mocno zagęszczającą

Jak widzisz też nabazgrałam, a gdzie tam jeszcze do kolorków



Pomogłas mi z usytuowaniem grujecznika. Masz rację w rogu pomiędzy serbami i choinami nie pasował. - będzie przecież w miarę duży - przy sosnach czarnych będzie pięknie wyglądał. Mam dwie pisardi, ale w innym miejscu. Tam gdzie są Danusia mi proponowała brzozy - muszę sobie przemyśleć - może zamienić pomysły?
Na pewno nie podoba mi się złotokap, ale dlatego, że to jedna z niewielu roślin, której nie lubię.
Nad bukami do tej pory nie myślałam ale muszę "ułożyć" je sobie w głowie.
Na pewno muszę przesunąć hortensje, są, masz rację, za głęboko.
Zastanawiałam się, czy za żywopłocikiem cisowym za ławeczką, nie dać róż albo dereni??
Dałaś mi Agatko do myślenia ho ho.
Bawarka 20:33, 14 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)
I znowu takie tam...nudy panie nudy ...ba, wiosna panie ..



amanogawa


i ..tez amanogawa. Jeden ogrod, tak samo sadzone a taka spora roznia w rozwoju


juz pomalutku przekwitaja...



A aaa jakie kolorki ! ja siem nie nudzę zerkając do ciebie hę Kasiu to bergenia ta pirso ? ja dziś pociachałam swoją żeby wyszły kwiaty i dużo ich ale trzęsę się bo -1 mam mieć w nocy beee
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:33, 14 kwi 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
malkul napisał(a)
wczoraj






Slicznie, czysto.... i ta soczysta zieleń
Bawarka 20:33, 14 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Miej serce i patrz w serce...


A ten terminator jeszcze zyje...



zawstydzona ...
Kiedyś będzie tu ogród 20:32, 14 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
A teraz zdjęcia dla ludzi o mocnych nerwach'

Pierwsze strzyżenie. Cyknęłam od najgorszej strony, ale na dole są gałązki i się zabuduje. Jeszcze muszę obciąć tą odnóżkę zaznaczoną różową kreską.


Z boczku


Od góry wygląda tak:


Jak sądzicie, chyba nie jest taki zły, ma szanse na reanimację?
Bawarka 20:31, 14 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasiek napisał(a)


Powtorze te fotke...



Przypominajac, ze teraz jest najlepszy czas na zastosowanie nicieni zimnych

Jak ikra to wyglada.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies