Biało różowy ogród za płotem.
22:29, 12 kwi 2016
Skrzyneczka zmontowana, osadzona i zasypana... (dwie sekcje na przyszłość)
no i sika
W sumie to wszystko działa jak należy, w jednej sekcji muszę tylko jedną drobnostkę z dyszami poprawić.
W skrzyneczce mam troszkę ciasno przez wielki filtr, ale już nie chciało mi się bawić w wymiany.
Chociaż robiąc teraz od nowa zaplanowałbym całość w inny sposób, ale ta wiedza przyda się na przyszłość jak będę robił u siebie
no i sika
W sumie to wszystko działa jak należy, w jednej sekcji muszę tylko jedną drobnostkę z dyszami poprawić.
W skrzyneczce mam troszkę ciasno przez wielki filtr, ale już nie chciało mi się bawić w wymiany.
Chociaż robiąc teraz od nowa zaplanowałbym całość w inny sposób, ale ta wiedza przyda się na przyszłość jak będę robił u siebie