Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród niby nowoczesny ale... 21:51, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Wszystko w cieście naleśnikowym...krewety, kalmary, kwiaty cukini, karczochy,peperoni itp...pyyyychaa





handel obnośny na plazy...sprzedających więcej niż plażowiczów



Moja działka na Dębowym Lesie 21:49, 12 kwi 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
margaretka3 napisał(a)
Aniu, nadrobiłam, co u Ciebie.
Smutne wieści, strasznie tej mamie współczuję
Hosty u mnie jeszcze nie takie duże, większość jeszcze kłów nie wystawiła, ale juz chyba wiem, dlaczego. Głębiej zakopałam kłącza, u Ciebie są płytko i pewnie dlatego szybciej wychodzą.

Nie ma dnia,abym nie myslała o mamie Marcina.Modle się,żeby nie była sama,żeby miała dobrych ludzi koło siebie.Ciężki to życie
Hosty są różnej fazie jedne są już takie

A innym, gdybym miała zrobić zdjatko, to chyba tylko ziemie by było widać
Ale inne roślinki są ( z nowego ogrodu)









W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 21:48, 12 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Szafirki, brunery, miodunki


Ogród niby nowoczesny ale... 21:47, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry




zaręczyny na plaży
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 21:47, 12 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
violka171 napisał(a)
Pojechałam i troszku się rozczarowałam owszem były ale nie pełne czekam do czwartku maja mieć pełne.
Ale ja jak to ja,nie mam szans wyjść z takiego miejsca o pustych rękach
Oto mój nowy nabytek
hortensja śniezno-biała,w woreczkach lilie,krokusiki fioletowe i znaczniki



Biegam u Ciebie Violu super produkcję widziałam na oknie no i zakupki kwiatowo cebulowe no i wschody wiosenne ale sie dzieje u Ciebie buziaki zostawiam i Witam serdecznie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:44, 12 kwi 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Agania napisał(a)

Tak mam Jolu Inwersę, żebyś nie pomyliła on jest tutaj

Płaczący jegość


Mojemu jeszcze trochę latek brakuje - to jakiś małotat

Ogród niby nowoczesny ale... 21:44, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
ewa004 napisał(a)
wypoczywaj kochana i ładuj się pozytywnie


ładuję się Ewcia tu dziś 26 stopni a Włosi w kurtkach, szalach i kozakach. Na turystów dziwnie patrzą...bo my w krótkich gaciach biegamy...nam jest gorąco
Wczoraj w klapkach wyskoczyłyśmy z młodą...ależ było zdziwienie. A my zdążylyśmy się już lekko przypiec





Trudny teren - dużo pracy! 21:43, 12 kwi 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Do góry
Moj juz raczej niezmienny plan to 20 serbow wzdluz ogrodzenia oraz z czescia lewa do warzywniaka. Na prawo widac juz 3 zeszloroczne. Potem to juz poleca thuje i chyba skusze sie na aureospicaty jako, ze na wszelki wypadek moge rabate przysunac jeszcze pod taras



To na przeciwko to czesc rabaty za warzywniakiem czyli tym miejscem z desek i tam będą thuje i podobnie jak w przypadku serbow zakreca na kawalek drugiego ogrodzenia. Brzmi dziwnie wiem ale moze wizualnie
bedzie ok.



Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 21:43, 12 kwi 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu pieknie go Bog stworzyl


Jeszcze pare spacerowych

Przyjazny ogród 21:41, 12 kwi 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry

Przyjazny ogród 21:41, 12 kwi 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Nie ma za co, a dla mnie radość, że tam daleko w ogrodzie kwitną, sam ciekaw jestem koloru tych piwonii.
Na temat żeleźniaka również się często zastanawiam, może po prostu potrzebuje czasu. On na ubogie gleby, a u mnie na żyznych i ciężkich kwitnie jak szalony, w najbliższej okolicy również.
Za rok, dwa, czeka mnie rozdzielanie.



Ogród niby nowoczesny ale... 21:38, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Troszkę widoczków dla spragnionych słońca









Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 21:37, 12 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Moje gadzety przygotowane. Ponieważ nie mam systemu nawadniania dokupiłam w B linię kroplującą oraz nowe rękawiczki




W przyszłości? Domek zatopiony w zieleni.... 21:28, 12 kwi 2016


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Do góry
Wiosennie, deszczowo, radośnie bo wreszcie zielono i kolorowo...

Ogród niby nowoczesny ale... 21:27, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Włosi to "miszczowie" parkowania. Doslownie. Parkują wszędzie...a że przy okazji przesuną jakieś auto to pryszcz










Typografia ogrodu 21:27, 12 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 194
Do góry
nawigatorka napisał(a)
a tak mam.choc to jeszcze duze slowo.u mnie sa to lipy a stelez wyglada tak.na piach z tylu nie patrzec bo tam plac z plyt bedzie


perfekcyjny a czym przymocowany do lipy?
jaki piach? ja tam tylko placyk z płyt widzę
Miłkowo - sezon 2016-2022 21:26, 12 kwi 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Milka napisał(a)



Wygląda na pąk kwiatowy ale u mnie te kwiatowe są bardziej pękate i owłosione, mają kilka warst i wiosną je zrzucają, jutro cyknę fotkę.

Milka napisał(a)

i kolejna nowa, cudna i jak pachnie, wiek tez ma chyba niezły, bo okazała

Pirouette

O WOW! No cudo po prostu
Ogród niby nowoczesny ale... 21:23, 12 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
EM nie degustuje miejscowych trunków....on z tych niepijących dlatego to kierowanie tak bardzo boli ale cóż...dajemy radę. W dzień podróżujemy...wieczorami szwędamy się po ulicznych bazarach dla miejscowych...a tam on wcina buleczki ze śledziną,ośmiornice itp np a ja winka smakuję







Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 21:20, 12 kwi 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Anusia napisał(a)


No właśnie wszystko zależy od warunków na jakie nasionka trafią. U mnie też teoretycznie nie powinna zakwitnąć ostróżka i jeżówka purpurowa. A wyrosły pięknie.


Piękne kwiatuchy i to z własnych siewów
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 21:19, 12 kwi 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Violu, nie wiem czy przypadkiem nie uda się spotkanie około 23 kwietnia. Bo zięć ma sprawę w Sz. i wolny bagażnik. To może się załaduję, jeżeli Tobie nie będzie przeszkadzała moja wizyta.

Obie krasnalki pozdrawiam! Podglądam czy już w piżamkach?


Ojojoj co ja czytam Hanuś będziesz tak blisko ? daj znać jak się zdecydujesz to pomyślimy i ze Szczecina po wizycie do mnie załatwimy transport tylko daj znać oki ?
super fotka
Miłego wieczorku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies