I jeszcze jedną piwonię Early Scout - jest anemonowa, niska (do pół metra), ciemnoczerwona. Jest to mieszanka piwonii chińskiej i koperkowej ... nie mogłam odpuścić sobie i nie kupić takiej
Ma fajne liście i już wielkiego pąka.. i szkoda, że nie kupiłam tej z dwoma pędami..
Bogdzia.. Twoja też ma paki, tylko jeszcze malutkie.. może wytrzyma do maja.
Thuje już w ziemi. Za nimi przygotowane są dołki na cisy. Może w końcu uda mi się je kupić bo dostałam info od jednej z forumowiczek że widziała je w szkółkach niedaleko Rzeszowa.
Bergenia kwitnie prawie miałam trochę liście powycinać i chyba się wezmę ....piwonie już widać ,omieg już prawie prawie ,runianka , keria-złotlin na żółto ja mówię bibułki
Dziś sprawy organizacyjne : musiałam kupić nowe przyłącze do kranu, bo te stare już przepuszczają wodę, nawet nowe uszczelki już nie pomagały!
A lać trzeba! Na zmiłowanie niebios czekać nie mogę niekiedy!
Nie uchronisz się jak grasuje.. tylko mocna chemia pomaga.. i to tylko jeden środek.. dlatego ja sadzę narcyzki co roku po kilka sztuk na osłodę i za rok już ich nie mam. A kiedyś miałam takie piekne ... Thalii mi najbardziej szkoda.
Ale jednej kępy nie ruszają i widzę, że te stare babcine też są .