Ogród Małej Mi - sezon 2016
17:44, 12 kwi 2016
Ty nie usiedzisz.. demolki to nasza specjalność.. ja pracuję i walczę z czasem.. wiec o demolkach mogę zapomnieć.. nawet na forum nie siedzę. Zaglądam tylko do siebie
I botaniczne.. inne botaniczne deszcz i grad załatwił, nawet fotek nie zdążyłam zrobić

