Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Przemka w ogrodzie.

Pokaż wątki Pokaż posty

U Przemka w ogrodzie.

przemekg 07:26, 31 gru 2015


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Witam . Jest ktoś gdzieś i właściciel też. Tak to czasem bywa, że raz się chce a czasem nie, ale ogród żyje, pasja trwa. Przemykam dość często bezszelestnie, po forumowych ogrodach, zachwycając się pięknem roślin, coraz bardziej dopracowanymi rabatami, czasem w głowie zaświta jakaś myśl, może by coś tak podobnie u siebie, a czasem uśmiech na twarzy, że komuś wyszło tak pięknie.
Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.















____________________
U Przemka w ogrodzie
przemekg 07:38, 31 gru 2015


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442





Ogród obecnie ma ok 4000m2 powiększany był wielokrotnie i mógłbym to czynić nadal tylko chyba nie o to chodzi, wiadomo że samo się nie zrobi wszystko wymaga czasu pracy, Ma cieszyć, dawać radość a nie przytłaczać ogromem obowiązków.











____________________
U Przemka w ogrodzie
sylwia_slomc... 10:36, 31 gru 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81967
Wiem wiem przekonałam się na własnej skórze adaptując 50 arów pod ogród u siebie. Mój ogródek dopiero raczkuje twój to już dojrzały jegomość o pięknie zaplanowanej przestrzeni. Powierzchnię masz obecnie nie wiele mniejszą od mojego daj jakieś sprawdzone rady świeżynce doświadczony kolegoCzego unikać przy takiej powierzchni? Co się sprawdza , a co nie......jak rozwiązałeś podlewanie roślin na takim obszarze???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:06, 21 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81967
Chciałam dopytać jak układałeś obwódki z cegły? bo przymierzam sie u mnie do tego tematu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pola 23:07, 03 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
przemekg napisał(a)





Ogród obecnie ma ok 4000m2 powiększany był wielokrotnie i mógłbym to czynić nadal tylko chyba nie o to chodzi, wiadomo że samo się nie zrobi wszystko wymaga czasu pracy, Ma cieszyć, dawać radość a nie przytłaczać ogromem obowiązków.












Czyżby miejsce na zegar słoneczny, och ja to marzenie też zrealizowałam w zeszłym roku.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
przemekg 17:00, 09 kwi 2016


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Obwódki z cegły wprowadzają klimat do ogrodu, niestety często cegła się lasuje i rozsypuje, najlepszym rozwiązaniem byłby bruk klinkierowy. Ja dookoła tego słupka ułozyłem obwódke z cegieł i już po zimie niektóre się sypią.

Tak postument jest przygotowany pod zegar słoneczny, ale nadal czeka, to takie moje najnowsze wnętrze ogrodowe na trawniku o planie koła w centrum zegar słoneczny, zastanawiam się jeszcze jaki bedzie lepszy płaski, czy taki przestrzenny, ale zmierzam ku płaskiemu.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Gardener27 20:57, 11 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Przemku, dziękuję raz jeszcze za identyfikację rozplenicy Kto by pomyślał że nazwa uśpiona była w gruncie
Przydałoby się okrasić watek wiosennymi zdjęciami bo bardzo dawno nie było nowych a przecież jest co pokazywać Nie daj się prosić
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
bartek_luberda 20:44, 12 kwi 2016


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Ależ masz piękne trawy szkoda że mi wszystkie zdjęcia nie wchodzą ale tu wrócę
____________________
Ogródeczek
eugenia_stef... 12:39, 17 kwi 2016


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witaj Przemku Twoje trawy są imponujące ,ale zimujesz ich w ogrodzie czy w zimnym pomieszczeniu bo u mnie nigdy w ogrodzie nie przezimowały
____________________
Kolorowy Ogród Geni
eugenia_stef... 12:39, 17 kwi 2016


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witaj Przemku Twoje trawy są imponujące ,ale zimujesz ich w ogrodzie czy w zimnym pomieszczeniu bo u mnie nigdy w ogrodzie nie przezimowały
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies