Rzeczywiście piękny, ale bardzo podobny jest Calsap i Catawbience.
Małą rada, wg regulaminu możemy po 4 fotki dawać, nie gniewaj się, ale nie chcę aby ktoś potem ci uwagę zwracał.
Fajne inspiracje, jaskry uwielbiam, mam aż 1 pomarańczowy, gdyby tyle nasadzić, co tam, efekt zabójczy
Jak lubisz klimat japoński, to kamienie, rodki, azalie i klony koniecznie, polecam Garnet.
A prymule, jak zasychają, sa nasiona, ja zbierałam i sypałam od razu do ziemi i mam siewki swoje kwitnące
a tutaj moja poszerzona rabata - doszły trawki przed żurawkami. Trawki były zadołowane już od ubiegłego lata. Z 4 sztuk mam 7 całkiem sporych. oby przetrwały.
ehhhh jakby ta kostka się przydała!!!!!
na zdjęciu tego aż tak nie widać, ale psina robi sporo szkód - tymbardziej, że już ma 7kg a dupcia ciągle nisko i ciągle w ruchu. I tak cudem parę tulipów jeszcze stoi!
dziś znów ciepło, jakieś 18st C było w południe - klooony idąąąąąą! Liściejąąąąą!!!!
ja już w domu własnie nie mam miejsca, M juz wkurzają doniczki na każdym parapecie..
a teraz moje grujeczniki, a za nimi tuje w którym buszują nornice pod szmatą